Kördüğüm 241. Bölüm Özeti 4 Nisan Fragmanı Yuvi’nin Kirli Planları

Burak 02 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde işler karışmaya başlıyor. Methi annesini kabul etmiyor, Mukta İşça dan nefret ediyor. Nani İşça dan intikam almaya çalışıyor. Gunvanti herşeyin sorumlusu olarak İşça yı görüyor. Tapasya İşça yüzünden evi terketti. 3. Dünya savaşı İşça nın yüzünden çıkabilir. Roma yı da İşça nın yaktığı söyleniyor. İşça bütün kötülüklerin anası olmuş durumda. Ancak yine de iyilik etmekten ve herkesi affetmekten geri durmuyor. Bazen merhamet maraz doğurur düsturu kaidesine hiç bir zaman uymayan İşça yı ancak ölüm paklayacaktır. Hemen heyecanlanmayın İşça daha ölmüyor. Lafın gelişi söyledim.

Damini ve Kanha yeni kuracakları iş için dışarı çıkarken İşça da Methi nin okuluna gideceğini söyler. İşça okula gittiğinde Veer ile karşılaşır. Veer öğretmen hanım siz ne zaman Satara dan geldiniz diye sorar. Sonra Yuvi nin ne kadar değiştiğini anlatır. Yuvi nin değişmesinde İşça nın ne kadar etkili olduğundan bahseder. Bu arada Yuvi gelir. Yuvi İşça yı gördüğünde çok şaşırır çünkü karşısında Methi ile birebir benzeyen bir kişi durmaktadır. Veer İşça ile oğlunu tanıştırır. Yuvraj onun Methi ye çok benzediğini söyler. Veer benzeyecek tabi onun annesi diye söyler.

Veer Yuvi den İşça ya saygı göstermesini ister. Yuvi eğilerek İşça nın yani annesinin ayaklarına dokunur. İşça duygulanıyor ve ağlıyor. Yuvi ve Veer İşça yı gideceği yere kadar bırakmak için ısrar edince İşça oğlunu daha fazla görmek için kabul eder. Veer ve Yuvraj’ın keyifli halleri onu mutlu eder. Yuvi bir yerde iner. İşça da inmek isteyince Veer onu bir yere götüreceğini söyler. İşça dan öne oturmasını isteyen Veer onun kemerini takmasına yardımcı olur. İşça daha önce yaşadığı kemer takma olayını hatırlayarak duygusallaşır. Yuvraj Mukta yı arıyor.

Yuvraj onu sinemaya davet ederken Aman’ın bakışları arasında geleceğini söylüyor. Kitaplarını Methi ye veren önemli bir işi olduğunu söyleyerek oradan ayrılıyor. Giderken de Aman’a ait motorun havasını indirir. Veer ise İşça yı satın aldığı okula getirmiştir. İşça anılarının olduğu bu okulu görünce duygulanır. Veer bu okulu İşça nın hatıralarını canlandırmak için satın aldığını söyler. Buradaki işlerin yürütülmesi için de İşça dan yardım ister. İşça kabul ediyor. Mukta sinemaya Yuvi ile geldiğinde kalabalık onu sıkmıştır. Görevli birisi onları boş sinema salonuna götürür. İkili yalnız başına sinemya bakarken Yuvi kendisine Mukta tarafından atılan intikamını alacağını söylüyor. 

Sinemadaki izzet-i ikram Mukta nın hoşuna gidiyor. Kocaman sinema salonununda neden kimse yok diye soruyor. Görevli kişi Yuvraj’ın tüm biletleri aldığını söylüyor. Yuvi kalabalıktan sıkıldığın için böyle bir şey yaptım diye açıklamada bulunuyor. Yuvi nin sinemadaki harcamaları hemen Daddaji ye faturalandırılmış ve evine gönderilmiştir. Daddaji kabarık faturayı görünce Yuvi yi arıyor. Yuvi açıklamalarda bulunarak onu ikna eder. Daddaji kasabdan parayı vermesini ister. Nani ise İşça ya karşı yanında yer almayan Divya yı zehirlemeye başlamıştır. Onu en yakını olan Tapasya üzerinden vurmaya çalışıyor. 

Rohini ve Nani pazarda alışveriş yaparlarken Rohini pırasa yemeğini Damini nin çok güzel yaptığını söyleyince Nani ben onları evden göndermek istiyorum sen hala mideni düşünüyorsun diye kızar. Nani İşça ile Veer’e aynı arabada görünce gözlerine inanamaz hatta gözlüklerinin camını silip tekrar bakar. İşça arabadan iniyor. Nani bunu fırsata çevirmek için akşam sallanan koltuğuna oturarak İşça yı bekler. İşça gelince ondan terliklerini düzeltmesini ister. İşça yere eğildiğinde bir anda onun çenesini tutarak Veer ile ne yapıyordun diyerek hesap sorar. İşça ise Veer’den gerçekleri sakladığı için Nani nin bu densizliğine ses çıkarmaz. Hatta ona yalvarır Veer’e bir şey söylememesi için. İşça bu neden ona koz verdin neden Veer’e herşeyi anlatmıyorsun ? 

Mukta nın güvenini kazanan Yuvi onu eve bırakacağını söyler. Adamlarından arabasının benzin deposunu belli bir yere gidecek kadar boşaltmasını ister. Mukta ile eve giderken arabanın arızalandığını söyler. Mukta eve çok geç kalacağını söyleyerek korkmaya başlamıştır. Yuvi benimle olduğun müddetçe hiç bir şeyden korkma diyerek ona güven verir. Mukta Methi yi arar ve beni idare et der. Divya Methi den Mukta nın neden geç geldiğini soruyor. Methi onun  bir arkadaşı ile birlikte olduğunu söylüyor. Yuvi çağırdığı tamirciye de para vererek arabanın tamir edilemeyeceğini söylemesini ister. 

Kanha işten gelirken Mukta yı görüyor. Taksiden inip onu eve götürmek ister. Yuvraj onu durdurur ve Mukta nın elinden tutarak onun kız arkadaşı olduğunu söyler. Kanha elini onun elinden çek diye kızar. Yuvraj ısrarcı olunca tokadı yer Kanha dan. Yuvraj bunu hazmedemez ve Kanha ya vurmaya çalışır ancak Kanha onu itekleyerek taksiye Mukta ile biner. Yuvraj eve döndüğünde zile tekrar tekrar basar. Kasab kapıyı açınca önce ona bağırır çağırır. Ardından dedesine hömerir. Onu üst kattan izleyen Veer dedesinden özür dilemesini ister. Ancak Yuvi dedesinden asla özür dilemeyeceğini söyleyerek odasına çıkar. Bu durum Veer ve Daddaji de derin hayal kırıklığı oluşturur. Daddaji Chanda nın yeni bir Vansh geliyor sözünü hatırlar ve onun haklı olabileceğini düşünür.

Kördüğüm 241. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 241. Bölüm Özeti 4 Nisan Fragmanı Yuvi’nin Kirli Planları” üzerine 41 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Kızlar selam uzun zamandır diziye bakmıyorum. Bu kanhan kim oluyor. İccanın neyi oluyor

  1. Asli dedi ki:

   Atkdasim KANHA Meethinin abisi oluyor ama uvey abisi kendi abisi yurvac ichannda uvey oglu ama kendi ohlu yurvac veerin oglu yurvac.

 2. Yeşim dedi ki:

  Her gun bir tane baska yok ama ah kalbimde temmuza gelindi.Artik burdan da biraz fragman istiyoruz site degistiginden beri hic fazla fazla fragman verilmiyor nedenini sorabilir miyiz acaba?

 3. Yeşim dedi ki:

  Herhalde artik bolum ozetleri yok.O yuzden bende artik girmemeye karar versem iyi olacak,Acaba ne zaman yeni bolumler koyacaksiniz?Biz o bolumleri izleyince mi?

 4. Yardım dedi ki:

  Dizi bilgi eskiden daha güzeldi bunu hiç beğenmedim artık giresim gelmiyor bu siteye.Üstelik yeni bölüm lerin başlığıda yok. Site sahibi eski haline siteyi döndürebilir misin iz acaba. ? Eskisi çok çok iyi di

 5. Amrita BAKU dedi ki:

  Yaa yokmu 242 243 bolum lutfen koyun ya veer iccayi nezaman tanyacax tapu kac bolumde gelcek biraz bolumler koyun ya

 6. Anonim dedi ki:

  Yeni fragmanlar yokmu

 7. Amrita BAKU dedi ki:

  Tamam BUGUNEN GOKHANLA KONUSMYACAM UZGUNUM GOKHAN BENİ YANLİS ANLYORLAR AMMA VALLAHİ BEN ARKADASCA KONUSUYORUM SENLE ((((

 8. Amrita BAKU dedi ki:

  Selam Guljan abla nasilsin abla sen diyosinki utanyosun neden benim sefimi gordun basqasin gormedin yeni gelenin tarafin tutdun)) ya okumadinmi neler yazmis neler diyor hele basqa tarafda erkek ismiyle bana tanislik teklib edyor ya ben oyle bir kiz diylimki herkesle tanisim gorusum sadce ben buraya geldyimde sen Rabia ablam ve Gokhan vardiz beni araniza aldz size baglandim sora siz yok olduz gokhan ve ben kaldim ikimiz konusduk burda nevarki sora Gokan bakuya gelceyini soyledi bende geldyinde goruselim bakunun gozel yerlerni gezelim dedim

 9. Amrita BAKU dedi ki:

  Hayirli sabahlar herkese nasilsiniz Rabia abla sen nasilsin iyiki geldin artx neler yapyosun neredeydin seni ozledim vallah

 10. GULJAN dedi ki:

  Gokhan amrita 237 ye bakyn

 11. Asli dedi ki:

  Ay burasi ne guzel cok sevdim burayi.harika.Ama ben gec gec yazicam kusura bakmayin olurmu.hadi ben kacdim okula gorusuruz.

 12. Asli dedi ki:

  Merhaba tekraren Amirda Rojinin soylediyi gibi biz ayriyiz.

  ROJIN merhaba sende benim gibi yinisin sanirim sen erkekmisin yoksa kizmi.Neyse gorusuruz

  1. Asli dedi ki:

   ROJIN lutfen soylediyime alinma sadece merak etdim boyle isim duymadim kirdiysam ozur dilerim.

 13. Asli dedi ki:

  GUNAYDIN
  GUANYDIN
  GUNAYDIN HER KESE
  Oncncelikle her kese ozelikle Amirta.Anonim ve Gokhana tesekur ederim beni araniza aldiginiz icin.Cok sag olun.Nasilsiniz.
  Aaaaaa RABISIM sendemi burdasin yasasin canim nasilsin benim kainat ay ne guzel enistede yaziyor yasasin harika.Nasilsin canim ozledim seni.
  YAKUB bey nasilsiniz ya cok mutlu oldum beni rabiya iyi tanir sizide sorarim bu arada size eniste diye hilirmiyim sizi hep boyle sordumda.Gorusuruz.

 14. RABİA&&&&NİŞANLIM YAKUP**** dedi ki:

  nişanlım gerçi yanımdasın ama olsun adetendir hal hatır sormakk
  başlığımı değiştireyimm

 15. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ LU♥ AM♥ İSA dedi ki:

  selam amrita tatlım nasılsın seni çok özledim meleğm
  nişanlım nasılsın sende varsın artık yaaa seni gidi seni

 16. Anonim dedi ki:

  Ben gurupdan cikma istiyorum rojin

 17. Anonim dedi ki:

  Merhaba arkadaslar rojin ben fransada yasiyorum

 18. YAKUP & nişanlım RABİAM dedi ki:

  merhaba amrita selamını iletim o da seni çok özledi sorvavır izliyor bir yandanda derslere çalışıyor

 19. Amrita BAKU dedi ki:

  Selam Yakup bey Rabia ablam nasil cok ozledim onu cok selamim var ona

 20. YAKUP & nişanlım RABİAM dedi ki:

  tm bayyy ayn karıştırdı acun üzüldüm

 21. GÖKHAN dedi ki:

  tabi yakup yarın görüşelim
  sorvavır bende izliyorum all star takımını maf etti ya acun neyse yarın cafede görüşürüz bayy

 22. YAKUP & nişanlım RABİAM dedi ki:

  gökhan yarın görüşelim olur mu sorvavır izliyoruz rabiamla

 23. YAKUP & nişanlım RABİAM dedi ki:

  tşk ederim gökhan biz uyumlu çiftiz tabi gelirim yengenide getiririm
  rabiam çayı çok sever tabi benide çok sever ama ben onu daha çok seviyorum komik çiftiz şakalar yapıyoruz birbirimize napalım yengen çok şirin biri

  arkadaşlarına selam söyle

 24. GÖKHAN dedi ki:

  aaaa yakup naber nasılsın aramıza gel tabi evvet rabiayla çok yakışıyorsunuz ikinizin gözleri mavi çok güzel komik çiftsiniz
  tabi yakup aynı kafvede görüşürüz spor sallonunada gel birz kas yaparız iyi olut tşk ederim yakup rabia yengeme selam söyle çaylar benden kafve herşey
  burakla benziyoruz napalım artık :)))))))))))))))))))))))))))

 25. YAKUP & nişanlım RABİAM dedi ki:

  bu arada amrita rabianın telefon sorunu çözülmedi o yüzden yazamıyor yakında yurt dışına çıkıcak belki o zaman sana yazar guljan yanımda oturuyor herkesi çok özledi
  şimdiden ALLAH rahatlık versin

 26. YAKUP & nişanlım RABİAM dedi ki:

  artık benide aranıza alırsınız dimi gökhan dostum

 27. YAKUP & nişanlım RABİAM dedi ki:

  merhaba gökhan nasılsın eskişehirde karşılaştık rabiam sen buraya yazdığını söyledi AMRİTA rabianın selamı var sanada
  ama gerçekten burak a benziyorsun
  tl numaramızı almayı unnuttuk desene gökhan karşılaştığımız kafeye gelsene yarın konuşuruz nişanlım rabia hiranille gelicem konuşuruz
  ya spor sallonunda arkadaşların mı tartıştı geçmiş olsun gökhan spor sallonunada gelicem haberin olsun hadi iyi akşamlar sana

 28. GÖKHAN dedi ki:

  aramıza yeni arkadaşlar gelmiş hoşgeldiniz nasılsınız
  ASLI ; ROJİN
  AMRİTA SEVİNDİM
  bende iyiyim herşey yolunda spor sallonunda biraz tartışma çıktı tabi iki arkadaşım tartıştı dövüştüler ayırdım ikisinede vurdum tabi kavgadan hoşlanmıyorum ortamı sakinleştirdim barıştırdım ikisinide tabi ikisine çok sert vurdum ya çok üzüldüm onlar için

 29. Anonim dedi ki:

  Hoş geldin Rojin

 30. Rojin dedi ki:

  Hayir

 31. Amrita BAKU dedi ki:

  Adimi yazmayi unutdum afedersiz asli

 32. Anonim dedi ki:

  Aliriz tabikide bisey sorcam Rajin asli ayni kisimi?

 33. Rojin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar benide araniza alirmisiniz.Tabi istersi iz.

 34. Defne dedi ki:

  Ya neden kimse benimle konusmuyor

 35. Amrita BAKU dedi ki:

  İyim Gokhan sen nasilsin okulda iyi derslerde iyi gidyo hersey yolunda

 36. Amrita BAKU dedi ki:

  Selam herkese ya bu iccaya cok uzulyorum ben nekadar iyi saf nebiliyim cok gozel bir insan ya neden icca olyor olmesin ya bilen varmi vere ne olyor icca oldukden sonra

 37. Asli dedi ki:

  Aa yorum neden gec cikiyor uf ya

 38. Asli dedi ki:

  Merhaba arkadaslar benide araniza alirmisiniz.Tabi istersi iz.

  1. Anonim dedi ki:

   Tabiki hoşgeldin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.