Kördüğüm 240. Bölüm Özeti 3 Nisan Fragmanı İntikam Yemini

Burak 31 Mar 2018 Haberler  0

Kördüğüm dizisinde Jogi evine polisler gelmiş ve Tapasya nın eşgaline benzeyen bir ceset bulduklarını söylemişlerdi. Onu teşhis etmek için karakola çağırıyorlar. Polisler eşgalin üzerinden çıkan mangalsutrayı da aileye verince Tapasya nın resminde görülen mangalsutrayı kontrol ediyor Jogi ve Divya. Mangalsutranın aynı olması onları iyice korkuturken Nani vah tühlere başlamıştır. Jogi teşhise giderken Mukta da gelmek ister. Jogi karşı çıkar ancak Mukta annesini hiç bilmediğini bari ölüsünü görmeyi istiyor. Jogi, Divya ve Mukta birlikte gidiyorlar.

Methi tıpkı annesi gibi iyilik ağacı. Aman’ı teselli ederken Aman Mukta nın yanlış yaptığını ve parayı tercih ettiğini söylüyor. Methi onu gözü yaşlı dinliyor. Aman Methi nin de aşk acısı çektiğini düşünüyor. Methi ise Aman’ı sevdiğini nasıl söyleyeceğini düşünüyor. Jogi, Divya ve Mukta hayatlarının en zor işini yapacaklar. Karakolda beyaz bir kefenin altında yatan kişinin Tapasya olma ihtimalini düşünerek maktulün başına gelirler. Jogi nin elleri titriyor. Divya ve Mukta korkudan bakamıyorlar. Jogi çok zor da olsa maktulün yüzünü açıyor. Derin bir nefes alıyorlar. Maktul Tapasya değil.

Mukta annesinin 18 yıldan beri neden kayıp olduğunu sorgular. Jogi kendilerinin de bilmediğini ve 18 yıl önce herkesi terkdip gittiğini söyler. Damini ve Kanha eski mahalleye gidip komşulara teşekkür ediyorlar. Kanha yeni bir iş için sipariş alması gerektiğini ancak bunun için paraya ihtiyacı olduğunu söylüyor. Bankaya krediye başvuracağını söylerken Damini buna razı olmuyor ve üzerindeki değerli eşyaları Kanha ya veriyor. Bu sırada onlara İşça dan telefon geliyor. Jogi ve ailesinin karakolda gittiklerini ve detayları anlatıyor. Damini hemen eve gidiyor.

Nani odasında Tapasya nın ölme ihtimaline karşılık yas tutuyor. İşça onun fazla üzülmesinden rahatsız. Bu yüzden annesi ile onun odasına gidiyor. Nani ye bir bardak su uzatıyor. Nani Tapasya nın katili onlarmış gibi bardağı elinin  tersiyle fırlatıyor. Sonra da İşça ve annesine ağzına ne geldiyse söylüyor. Damini aslana karşı yavrusunu korumaya çalışan kuş misali Nani ye karşılık veriyor. Biz senin şamar oğlun değiliz. Tapasya ya biz bir şey yapmadık, yaşına saygımızdan tepemize çıkmana müsade etmeyecem hele İşça ya bir şey söylersen karşında beni bulursun diye çıkışıyor.

Jogi ve ailesi eve geldiğinde İşça baba diye dikiliyor Jogi nin karşısına. Jogi maktülün Tapasya olmadığını söylerken herkes seviniyor. Ancak İşça göz yaşlarına hakim olamayarak odasına çıkıyor. Mukta onun rol yaptığını düşünürken Jogi de İşça nın yanına gidiyor. Jogi nin bu halleri Mukta yı daha da sinirlendiriyor. Nani nin söylediklerinin doğru olduğunu ve Jogi nin herkesten daha fazla İşça ile ilgilendiğini düşünüyor. Tıpkı Tapasya yı İşça ya feda ettiği gibi şimdide tüm ailesini İşça ya feda ettiğini düşünerek Nani ye dert yanıyor. Ona sen ne dersen yapmaya hazırım diyor. Nani zafer kazanmış komutan edasıyla gülüyor ve torununa sarılıyor.

Mukta İşçanın yanına gider ve tüm hırsını ondan çıkarmak ister. Onu ihanetle suçlamaya başlar. Annesinin hayatını mahvettiğini, şimdi de kendi hayatını mahvedeceğini söyler. Mukta hakarette o kadar ileri gider ki Nani yi bile kıskandırır. Devraya Jogi girer ve Mukta yı susturmaya çalışır. İşça dan özür dilemesini ister. Mukta özür bir tarafa daha da kinlenir. Veer hafızasının düzelmaya başladığını ailesiyle paylaşır. Umed Veer hafızasına kavuştuğunda gizledikleri şeylerle ilgili nasıl bir açıklama yapacaklarını Daddaji ile paylaşıyor.

Mukta Nani nin dediği gibi yeni bir stareteji ile intikamını almayı düşünüyor. Bunun için Methi ye bir hediye alıyor. Onun yatağına koyarak görmesini bekliyor. Methi sonunda yatağının üzerinde duran paketi alıyor. Hediyeyi sana aldım diyor. Methi şaşkındır. Ne olduğunu anlayamadan hediye şaşını omzuna alır ve el ele aşağıya inerler. Nani onları gördüğünde şaşırır ancak Mukta nın oyun yaptığını düşünerek mutlu olur. İkili birlikte okula gider.

Kördüğüm 240. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 240. Bölüm Özeti 3 Nisan Fragmanı İntikam Yemini” üzerine 16 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  tapasya artık geri gelsin
  lütfen

 2. Anonim dedi ki:

  Eski haline dönsün aite

 3. İzleyici tavsiyesi. dedi ki:

  Site sahibi bu site acaba eski haline dönebilir mi eskisi daha iyi idi!

 4. Yeşim dedi ki:

  Lütfen daha çok ozet verin her gun bekliyoruz ah kalbimde almis basinizi gitmişsiniz ama burda ya bir tane ya iki tane

 5. GÖKHAN dedi ki:

  aynen tapasya gelsın
  ratoort 6 nisanda gelicekkk

 6. GÖKHAN dedi ki:

  evet amrita hiç beyenmedim ben iyiyim
  kardeşimin desleriyle ilgileniyorum arkadaşım sevgilisine evllilik teklifi edicek biz hazırlıkları yapıyoruz çok güzel olucak
  sen nasılsın neller yapıyorsun okul nasıl gidiyor

 7. Amrita BAKU dedi ki:

  Yaa bu tapu gelmyecekmi ? Ozledim yaa

  1. Yeşim dedi ki:

   Gel

   1. Anonim dedi ki:

    Tapu rothpore dan sonra gelecek daha var dizi normalde bir bolumu 20 dakika suruyor ve bir fragmanda kordugumun 1000.bolumunde tapasya nin geldigini konu almişti

    1. Yeşim dedi ki:

     Adimi yazmamişim

   2. Yeşim dedi ki:

    Tapu rothpore dan sonra gelecek daha var dizi normalde bir bolumu 20 dakika suruyor ve bir fragmanda kordugumun 1000.bolumunde tapasya nin geldigini konu almişti

 8. Amrita BAKU dedi ki:

  Selam herkese nasilsiz arkadasdar Gokhan sen nasilsin neler yapyosun sendemi beyenmedin burani?bende hic beyenmedim

 9. GÖKHAN dedi ki:

  anonim benim ismimi yazmamaışım

 10. Anonim dedi ki:

  eski haline dönsün bence
  amrita nasılsın guljan ablam nerdesin ya ??????

 11. GÖKHAN dedi ki:

  ya bu siteye noldu hiç iyi olmamaış

 12. ya$emin kozan dedi ki:

  icha sen ne guzel bir insansin keski muktada senin gibi olsaymis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.