Kördüğüm 239. Bölüm Özeti 2 Nisan Fragmanı Nani Zehrini Akıtıyor

Burak 30 Mar 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Jogi Damini ve ailesini yaptığı fedakarlıklardan dolayı kendi evine getirmişti. Bu durum en çok Mukta nın canını sıkar. Mukta İşça nın annesinin elinden herşeyi aldığını düşünmektedir. Daha doğrusu Nani nin anlattıklarından dolayı onun gibi düşünmektedir. Jogi evinde huzursuzluk hiç bitmeyecek gibi.

Chanda Bundela konağındaki hırsızlıklarına bir yenisini daha ekliyor. Şimdi elinde bir yüzük var. Onu da çaldığı mücevherlerin yanına koyacak ancak Amla bir şeyler olduğunun farkında. Elindeki ney senin diye soruyor. Chanda panikle bir şey yok diye cevap veriyor. Amla elini tutup bakmaya çalışınca Chanda sert tepki gösteriyor ve elinin yandığını söylüyor. Ardından Amla onu takip ediyor ve Chanda mücevher kutusuna bakarken bir anda ortaya çıkıyor. Chanda susması karşılığında ona iki bilezik veriyor ancak elinde bir kozu var. İşça ile Veer’in resmi…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yemek masasında Damini ve ailesini göremeyen Jogi onların da yemeğe gelmesini istiyor. Damini, Kanha ve Survi sığıntı gibi geliyorlar masaya. İşça oruç tuttuğu için duayla meşguldür. Damini eskiden kalan alışkanlıklarını burada da devam ettirmek için hizmet etmek istiyor ancak Jogi buna müsade etmiyor ve onu baş köşeye oturtuyor.  Mukta bu duruma çok sinirlenir ve bir hışımla sofradan kalkar. Jogi ona engel olmaya çalışsa da Mukta hakarete uğradığını düşünerek odasına çıkar. Nani de peşinden…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mukta odasında Methi ye ait bir sariyi eline alıp yakıyor. Nani ona engel oluyor. Nani Tapasya nın hırslarına yenik düştüğünden bahsederken daha akıllı olması için Mukta yı uyarıyor. Sonun annen gibi olmasın diyerek masada yemek yiyen Damini yi gösteriyor. Sen eğer hırsının esiri olursan onlar her şeyi elimizden alacak diyerek Mukta yı dolduruşa getiriyor. Nani Mukta dan stratejik davranmasını, hırslarını belli etmemesini ister. Zira iyi biri olarak onlara kendisini sevdirmesini ve yeri geldiğinde ise gerekeni yapmasını istiyor. Mukta bile bu kadar kirli bir pazarlığın içinde olmak istemiyor ancak Nani kararlıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jogi Damini ve İşça nın kalacağı odadaki tadilat işleri ile bizzat ilgilenmektedir. Odanın işleri bitince onlara bir de sürprizi vardır. Jogi İşça ya akvaryum hediye ediyor. Tıpkı yıllar önce, küçük bir çocukken hediye ettiği gibi. İşça çok duygulanır. Jogi İşça nın üzülmesini istememektedir. Gelinler bir odada uyumaya çalışırken Rohini Survi yi rahatsız ederek aynı yatakta yatmasına engel oluyor. Zavallı Survi tekli koltukta uyumaya çalışıyor. Aynı Rohini o saf dediğimiz, sürekli yiyen, yerken de gülen kadın evde çay dağıtmaktadır. Ancak Damini ye çay ikram etmeyince Jogi onu uyarır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damini ye neden çay vermiyorsun der. Rohini Damini ye bir zamanlar emir verdiğini düşünerek ona çay vermek istemez çünkü gururu incinir. Ancak Jogi nin bakışları arasında Damini ye de çay ikram eder. Damini geri çevirir. Damini ve Methi her fırsatta Mukta ya yaklaşmaya çalışsa da Mukta Nani nin söyledikleri sözlere rağmen onlara ters davranıyor. Aman Mukta yı ilk gördüğünde zor zamanında yanında olamadığı için ondan özür diliyor. Ancak Mukta Aman dan sıkılmıştır. Aman Yuvraj’a yaklaşan Mukta yı paragöz olmakla suçluyor. Mukta sorunun sadece para olmadığını söylüyor.

Jogi Takur evine gelen polisler uzun süredir aramakta oldukları bir akrabalarından haber olduğunu söylerler. Evdeki herkes bir anda heyecanlanır. Herkes Tapasya nın bulunduğunu düşünmektedir. Ancak polisler bir ceset bulunduğunu, teşhis için geldiklerini söyleyince moraller bir anda sıfıra düşer.

Kördüğüm 239. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 239. Bölüm Özeti 2 Nisan Fragmanı Nani Zehrini Akıtıyor” üzerine 8 yorum

 1. Peri dedi ki:

  Site eski halina dönsün yaa. Önceler daha iyiydi

 2. Düş dedi ki:

  Bencede eski hali daha iyiydi.begenmedim.eski haline geri dönsün.

 3. AZERBAYCANLI QIZI dedi ki:

  eskisi daha guzeldi

 4. İzleyici tavsiyesi. dedi ki:

  Site eski haline dönebilir mi acaba

 5. İzleyici tavsiyesi. dedi ki:

  Ben de beğenmedim eskisi daha iyi di

 6. Amrita BAKU dedi ki:

  Ya bizlerden kimse yokmu

 7. Tuba zolan dedi ki:

  Eski hali daha güzeldi sanki

 8. Amrita BAKU dedi ki:

  Burani hic beyenmedim niye deyisdiki simdi burasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.