Kördüğüm 236. Bölüm Özeti 30 Mart Fragmanı Methi İşça’yı Kabul Etmiyor

Burak 28 Mar 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Methi sonunda annesiyle karşılaşmıştı. Ancak İşça bir mahkumu ikna için girdiği kodeste yanlış anlaşılmıştı. Methi annesinin hala hapiste kaldığını düşünüyor. İşça şefkatli elleriyle kızını sevmeye çalışır ancak Methi kendisini ondan uzaklaştırır. Bu kadar yıl neden ortaya çıkmadın diye hesap sorar.

Methi annesini o kadar ağır ithamlarla suçlar ki İşça nın cevap vermeye gücü kalmaz. Methi elinde getirdiği İşça nın katil haberini annesine gösterir. Methi en iyi arkadaşım Mukta  da senin geçmişin yüzünden benimle konuşmak istemiyor diye çıkışır. Nani, Methi yi öylesine etkilemiş ki akıl alır gibi değil. Bu bölüm oldukça uzun olduğu için konuşmaları kısa kestim. Son olarak Methi annesini tutar ve sarsmaya başlar. Fakat kimsenin beklemediği bir tokatla sarsılır. Tokat Damini den gelmiştir. Arkasında da Kanha vardır.

Damini Methi ye 18 yılın ardından açıklama yapmak zorunda kalmıştır. İşça nın çok iyi birisi olduğunu, hayatını iyiliklere adadığını, Avinash’ı öldürmeseydi şimdi Kanha nın olmayacağını anlatır. Ancak kimin umurunda. Methi Damini ye de aynı sertlikte karşılık veriyor. Damini, Nani nin anlattıklarının doğru olmadığını ve İşça nın kimsenin sevdiğini elinden almadığını söyler. Damini nin söylediklerini sonuna kadar dinleyen Methi benim İşça diye bir annem yok diyerek arkasını dönüp gider. Damini, İşça ve Kanha şoktadır. 

Aman Mukta yı tekrar arar. Methi ye zor durumda olduğu için yardım ettiğini söyler. Mukta çok sinirlidir ve Aman’ı doğru dürüst konuşturmaz bile. Hediyelerini Methi ye gönderseydin diye çıkışır. Aman ne hediyesi diye şaşırır. Mukta hediyeleri gönderenin Yuvraj olduğunu anlamıştır. Kendisine gelen saat ve sari hediyesinde bulunan notu hatırlar ve akşam dışarı çıktığında kendisini Aman’ın değil Yuvraj’ın beklediğini hatırlar. Bundela konağında ise Yuvraj ev halkı tarafından sevilmeye ve itibar görmeye başlamıştır. Yuvrajdaki bu değişikliğin sebebini ise Mukta dan bilmektedirler. Amla bir anda gerçek annen ben olmasam ne yapardın diye sorunca işler karışır. Yuvraj bir anda ayağa kalkar ve gerçek annem benim için çoktan öldü ve ben ondan nefret ediyorum. Sen benim gerçek annemsin diye çıkışır.

Bu durum Umed’i çok sinirlendirir. Gerçekleri açıklama vaktinin geldiğini düşünürken kapı çalar. Kapıda Mukta vardır. Ev halkı Mukta yı çok güzel karşılar. Ona tatlılar yedirirler. Hatta Mai ona bir altın hediye eder. Bundela ailesi onu çok sevmiştir. Aslında Mukta da onları çok sevmiştir. Methi hapishaneden ayrılırken Kanha da peşinden gider. Kanha da Methi yi ikna etmeye çalışır ancak Methi ona da aldırmaz. Damini İşça nın eve gelmesini ister. Bu olayların ardından cezaevinde kalmasının bir anlamı yoktur İşça nın. İşça başta kabul etmese de annesinin yoğun ısrarı üzerine eve gelmeye karar verir.

Methi annesini gördüğüne hiç de sevinmez ancak Damini annesi ile birlikte yaşamaya alışmasını söyler. Mukta Bundela konağından ayrılırken Yuvraj onu kapıya kadar götürür. Mukta elindeki hediyeleri geri iade ettiğinde Yuvraj’ın sert tepkisiyle karşılaşır. Yuvraj hediyeleri yere çarpmak üzereyken Mukta onu durdurur ve ondan özür diler hatta hediye saati koluna takarak Yuvraj’ı sevindirir. Kanha evde gazete okurken Jogi tkur’un evinin icra yoluyla satıldığı ilanını görmüştür.

Bunu Damini ve İşça ile da paylaşır. Jogi nin evinde ise hüzün vardır. Evleri için açıok artırma yapılmaktadır. Müzayedeyi yapan adam son teklifin verildiğini söyleyerek saaaattııııım diye gongu vurmak üzereyken tanıdık bir ses fiyatı artırır ve evi satın aldığını duyurur….

Kördüğüm 236. Bölüm Fragmanı

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 236. Bölüm Özeti 30 Mart Fragmanı Methi İşça’yı Kabul Etmiyor” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Kördüğüm final olmasın çok güzel bir dizi devam etmesini isterim

  2. Rabia rana dedi ki:

    Methi gerçekten salak.annesini nasıl kabul etmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.