Kördüğüm 234. Bölüm Özeti 28 Mart Fragmanı Baba Kız Karşılaşıyor

Burak 25 Mar 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Methi tüm gerçekleri Kanha nın dilinden duymuştu. Methi gerçekleri kendisinden gizleyen Kanha ve Damini ye çok kızmış ve evi terketmişti. Evden ayrılırken bir de mektup bırakmıştı. Kanha hemen Jogi yi arar ve ondan yardım ister. Methi ise tapınakta ve Aman ile karşılaştı. Ona da gerçekleri anlatıyor. Aman onu eve götürmek ister ancak Methi kabul etmiyor. Methi çok fazla üzülmüş ve bedeni bunu taşıyamıyor ve bayılıyor. Aman onu arabaya götürüyor. Aman onu eve götürüyor.

Yuvraj da Mukta ile birlikte. Arabanın kırmızı ışıkta durmasıyla Mukta Amna ile Methi yi görüyor. Methi yarı baygın olduğu için Aman’ın kucağına yatıyor ancak Mukta yanlış anlıyor. Yuvraj laf sokuyor. Nani İşça Tapasya nın sevdiğini elinden aldı. Şimdi de Methi aynı şeyleri yapabilir dediği konuşmayı hatırlayan Mukta Nani ye hak veriyor. Aman Methi yi evlerinin önüne kadar getiriyor ancak Methi eve girmekte kararsız. Kanha da derin bir üzüntü ve çaresizce bekliyor. Mukta da eve geldi. Amna onu telefonla arıyor ancak cevap vermiyor. 

Divya ağlamakta olan Mukta nın yanına geliyor ve neler olduğunu soruyor. Mukta haklıymışsın büyükanne diye lafa giriyor. Meethi elimden sevdiklerimi almaya başladı. Divya fırsattan istifade Mukta ya zehrini akıtmaya başlıyor. Bu sırada Divya içeri giriyor ve Mukta dan uzak durmasını istiyor. Tapasya nın başına gelenleri Knaha da çekmesin diye Nani ye kızıyor. Nani Divya ya da duygusal şantaj yapınca Mukta Methi ye karşı iyice doluyor. Mukta Methi den hesap sormayı düşünüyor. 

Nani den aldığı gazla Methi nin evine giden Mukta’yı Kanha karşılar. Mukta çıldırmış gibi Methi yi sorar. Kanha Methi nerde diye içeri girer. Kanha onun Mukta Rathor olduğunu öğrenir ve küçükken oynadıkları oyunlar aklına gelir. Mukta ise Methi nin odasına kadar gider. Mukta Methi nin uyuduğunu düşünerek yorganı kaldırır ancak yatakta Methi yoktur. Mukta Methi nin başkalarıyla eğlendiğini söyleyerek evden ayrılır. Kanha hemen Aman’ı arar. Aman Methi yi kapıya kadar bıraktığını sonra da ayrıldığını söyler. Kanha şimdi iyice telaşlanır ve hemen Jogi yi arar. Jogi de bu duruma kayıtsız kalmayarak geç saatte olsa Kanha nın yanına gelir. 

Kanha Mukta dan bahsedince Jogi bir kez daha Nani nin ne denli büyük bir tehlike olduğunu anlar ve Methi ye her şeyi anlatmazsak durum iyice kötüye gidecek diye konuşur. Kanha İşça yı bilgilendirmek için onun görev yaptığı kurumu arar. Görevli İşça nın 3 gündür yoğın bir şekilde çalıştığını ve dinlendiğini söyler. Kanha o zaman buraya gelen Methi diye şok olur. Methi ise annesinin hapis yattığı Satara hapishanesine gitmek için otobüse binmiştir. Jogi ve Kanha ise onu aramaktadır.

Evin borcunu ödemesi için Jogi ye 1 ay süre veren Khosla(sıvı Detarjan) Takur evini aradığında Divya cevap verir. Jogi nin evde olmadığını söyler. Nani Divya nın aklına girmek için tüm fırsatları değerlendirme peşindedir. Jogi nin kendi ailesini düşünmediğini, Damini ve kızı için uğraştığını söylüyor. Divya Jogi ye karşı hırslanıyor. Methi yi bulamayan Kanha ve Jogi üzgün bir şekilde Takur evine gelirler. Takur Kanha yı teselli ederken ona sarılır. Nani de pencereden onları görür ve hemen Divya yı çağırır. Damini nin Jogi yi etkilediğini söyler. Divya bir kez daha Jogi ye karşı kötü duygular besliyor. 

Jogi eve girdiğinde Nani ye kızmaya başlar. Tapasya ve İşça yı mahvettiğin yetmediği gibi şimdi de Mukta ve Methi nin hayatını mahvediyorsun deyince Mukta dan hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Mukta Nani nin haklı olduğunu söyler. Jogi Divya dan da beklediği desteği alamayınca gözlerinden yaşlar dökerek odasına çıkar. Nani amacına ulaşmış ve aynı Tapasya da olduğu gibi Mukta yı da İşça ve ailesine düşman yapmayı başarmıştır. Methi’nin otobüsü mola verdiğinde Methi Veer ile karşılaşıyor. Veer’in kendisi ve annesi hakkında bildikleri karşısında şaşıran Methi ondan yardım istiyor.

Kördüğüm 234. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 234. Bölüm Özeti 28 Mart Fragmanı Baba Kız Karşılaşıyor” üzerine 14 yorum

 1. buse dedi ki:

  Tapu kızının dugununde gelcek kizini kurtarmak icin kendisini feda edecek tejle tapu evlencek.
  Kordugum 100 bolumden az kalmış bitecek

 2. sriti jha dedi ki:

  Bu jogi niye naniyi tamamen evinden kovmuyor ki saçma sapan bir dizi final yapsada sil baştan çiksa izlerdim uttaran yüzünden hayır ben anlamıyorum bu entirika filmi neden reytingleri kötü değil

 3. Şirin dedi ki:

  Tapu ne zaman geliyor bilen varmı

  1. İzleyici tavsiyesi. dedi ki:

   Tapu orjinal de 1000.bölümde bizde de 250. bölümde gelir

 4. Huseyn dedi ki:

  Kordugum dizisi kac bolum olucaq

 5. buse dedi ki:

  Gizem cnm iyim bende sizi ozledim bazi sorunlar oldu yazmadim ozledim sızı

 6. Gizem dedi ki:

  Yasemin ben iyiyim sen nasılsın?

  1. ya$emin dedi ki:

   Bende iyim cok tesekurler.

 7. ya$emin dedi ki:
 8. ya$emin dedi ki:

  Kimse yokmu

 9. ya$emin dedi ki:

  Salam arkadaslar nasilsiniz

 10. Gizem dedi ki:

  Merhaba amrita nasılsın?

  1. ya$emin dedi ki:

   Selam gizem

 11. Amrita dedi ki:

  Heyyy merhabaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir