Kördüğüm 23 Ağustos Perşembe Özeti 382. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Meethi Chameli ile tanışır.

Burak 12 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 23 Ağustos Perşembe 382. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Akash, Maiyya’yı ikna etmeye çalışır. Rani kendisi gelip senden özür dileyecek der. Maiyya hiçbiriyle ilgilenmez. Benden özür dilerse bile umurumda değil. O benim kızım değil, onu dışarı at der. Meethi oraya gelir ve Rani’nin adına özür diler. Hala Rani’nin hatasını anlamasını ve değişiklik yapmasını ister. Meethi çok denediğini söyler ama Rani bunu anlamaya hazır değil, Özür dilemeyecektir. İkimiz de onun ne kadar inatçı olduğunu biliyoruz. O bir çocuk der.  Kültürümüzü, geleneklerimizi ve geleneklerimizi öğrenmesi zaman alacak. Hepsini bir günde öğrenemez der. Maiyya, kıza bu kadar önem vermesinin amacı nedir? diye Meethi’ye sorar. Akash da Meethi’ye karşıdır. Rani’nin Maiyya’ya nasıl hakaret ettiğini kendi gözlerinizle gördük der. Meethi bir şey söylemeye çalışır ama Gomti konuşmasına izin vermez. Meethi, herkesin neden o zavallı kızın peşinde olduğunu anlayamaz. Tekrar onun adına hepinizden özür diliyorum der. Maiyya üzülür. O senin kızın değil, neden bunu yapıyorsun?

Maiyya ona neden bu kızı burada tutmak istediğini sorar. Gomti ve Malvika Maiyya’yı destekler. Bu kız Maiyya’ya hakaret ettiği için ona bu evde yer yok derler. Meethi artık dayanamaz. Bir hata yaptığını kabul ediyorum ama hepiniz günah işlemiş gibi davranıyorsunuz. Hangi çocuk yaramaz değil? O biraz farklı ve olgunlaşmamış. Söz veriyorum Maiyya’dan ve hepinizden ama biraz zamana ihtiyacımız var. Annesi onu o ucuz yerden çıkartmak istedi, bu yüzden onu terk etti. Belki de onu almak için geri gelmeyebilir. Onun (Rani) bana, sevgimize ve desteğe ihtiyacı var. Eğer onu dışarı atarsam, bir fahişenin çocuğu olduğu için kimse onu kabul etmeyecek ya da onu sevmeyecek der. Herkes duyduklarına çok şaşırır. Rani odasında, kendi kendine mırıldanarak eşyalarını toplamaktadır. Herhangi bir hata yapmadığım için kimseden özür dilemem hatta o ihtiyardan (Maiyya) asla özür dilemem der. Çantasını alır ama Meethi’nin sözleri ve vaatleri aklına gelir.

Karakolda Chameliye bilgilendirilmesi gereken bir akraba veya aile üyesine sahip olup olmadığını sorulur. Chameli Rani’yi düşünüyordur. Rani’yi tutan sürücüye(Mukta) sormalıyım diyerek  arkadaşına telefon etme izni ister ve sonra Chameli bir numarayı çevirir. Maiyya o kıza dokunduğu için Tanrıdan özür diler. Malvika ve Gomti’ye bütün evi temizlemesini söyler. Her yere kutsal su serpin. Rani’nin odasındaki her şeyin dışarı atılmasını ve yakılmasını ister. Meethi’ye Rani’nin artık bu evde kalmayacağını söyler.  Meethi  bizim dışında kimsesi yok. O nereye gider? der. Maiyya sözlerini tekrarlar ve oradan öfkeyle uzaklaşır. Meethi Akash’a döner. Beni doğru anladın mı? Git ve Maiyya’ya açıkla. O seni dinleyecek. Akash bu kızla neden bu kadar ilgilendiğini sorar. O bizim çocuğumuz bile değil o zaman neden onun için uğraşıyorsun? der. Meethi Rani’nin kendi kanından olmadığını ancak onu kendi çocuğu gibi sevdiğini söyler.

Maiyya her şeyi duyar. Böyle bir çocuğa kim baba olabilir? Sana bu kızın evde yaşamayacağını söylüyorum der. Meethi bir şans daha ister. Onu değiştireceğim der. Malvika bu kez onu keser. Bu çocuğu kim değiştirebilir? Meethi Malvika’ya aile meselelerinden uzak durmasını söyler. Size birkaç kez söyledim der. Maiyya bu benim ailem ve ailemde bu kötü kan istemiyorum çünkü her zaman insanları olumsuz etkiliyor. Annesi fahişe olan kız büyüdükten sonra ne olur? der. Rani’nin orada durduğunu fark ederler ve Rani özür dilemek için gelmiştir ama şimdi bunu yapmayı reddeder. Asla özür dilemeyeceğim. Ben burada kalmak istemiyorum der ve Rani, ana kapıya doğru koşmaya başlar. Maiyya Meethi’ye gitmesine izin vermesini söyler.

Meethi sonunda Rani’yi yakalar. Hiçbir yere gitmeyeceksin. Rani bir hata yaptığını anlamıştır ancak ben burada kalamayacağım der. Akash, neler olduğunu görmek için oraya gelir. Meethi bir kez daha Rani’yi durdurur. Beni seviyorsun değil mi? Bunu benim için yap der. burada kalmasını ister. Rani kabul eder. Akash Meethi’nin duygularını gözlemler. O da Rani’nin kalmasını ister. Daha sonra Gomti Meethi’ye hak verir ve Maiyya’nın ikna olması için konuşur. Maiyya yumuşar. Rani, ona bugüne kadar hiç kimsenin bunu öğretmediğini söyler. Sadece bildiğim şeyi yaptım Maiyya’yayı kırdığım için üzgün olduğunu söyler ondan özür diler ve onu  affetmesini ister. Maiyya, Akash’ın çocukluğunu hatırlar duygusallaşır. Rani’ye burasının onun da evi olduğunu söyler. Rani Methiye teşekkür eder ve ona sarılır.

Meethi, Rani’yi kabul ettiği için Maiyya’ya teşekkür eder. Maiyya onun(Meethi) için her şeyi yapabileceğini söyler. Malvika ateşe yakıt ekler. Rani’yi durdurduğun iyi oldu. Meethi bir anne olamaz, bu yüzden bu aile bir varisi bu şekilde alacak der. Maiyya onu boynundan tutar. Bunu tekrar söylersen seni boş vermeyeceğim. Bir fahişenin kızı asla evimin mirasçısı olamaz der. Malvika çok kızar ve bu kızı evden atmayı düşünür. Ambika’nın bebeği dışında kimse bu evin mirasçısı olamaz der. Meethi Akash’a onu desteklediği için teşekkür eder.Romantik anlar yaşanır tam öpüşecekken telefon çalar ve Mukta ona Chamelinin aradığını ve Rani’ye bakan aile ile görüşmek istediğini söyler. Meethi kabul eder. Ertesi sabah Mukta Meethi’yi almaya gelir ve onunla Chameli’nin olduğu hapishaneye gideceklerini söyler. Bu arada Malvika onları araba ile takip etmektedir.

Mukta Chameli’nin buraya nasıl geldiğini ve nasıl yaralandığını sorar Chameli, kızını kurtarmak için  suç işlediğini söyler. Mukta her şeyi bilmek ve ona yardım etmek istiyordur. Chameli geçen gün zengin bir çiftle Rani’yi gördüğünü onların kim oluğunu sorar. Mukta Meethi’yi çağırır. Mukta onu tanıtır. Ayağım burkulduğu için Rani’nin sorumluluğunu o aldı der. Chameli Meethi ile tanıştığı için mutludur. Çok sevgi dolu ve şefkatli görünüyorsun der. Meethi’nin ayaklarına dokunmak için eğilir ama Meethi onu durdurur. Chameli bana çok fazla saygı duymayın der. Hayatta kalmak için onurunu satan bir kadın oluğunu söyler. Meethi bir kadınsın, bir annesin der. Rani çok güzel bir kız. Senin hakkında konuşmaya devam ediyor. Seni çok özlüyor. Bugün annesini onunla buluşturmaya söz verdim, ama burada olacağını bilmiyordum der.

Mukta ve Meethi, Rani’nin onu ne kadar özlediğini anlar. Sana çok ihtiyacı var. Seni her saniye özlüyor. Mukta her şeyi bilmek ister. Bir avukat tutup senin buradan çıkmana yardım edeceğiz der. Meethi eve gittikten sonra Rani’ye ne diyeceğiz? der. Chameli sessizleşir ve Ratna’nin sözlerini (Rani ile ilgili biriyle bir anlaşma yaptı) düşünür. Rani’ye annesinin öldüğünü söylemelerini ister. Mukta ve Meethi şok olur. Meethi, Rani’ye yalan söylemeyi reddeder. Mukta Meethi’yi destekler. Chameli bunu yapmaları için onlara yalvarır. Meethi onu seninle tanıştıracağına söz verdim. Ona nasıl geri dönüp annesinin öldüğünü söylerim? Üzgünüm ama bunu yapamayacağım der. Mukta tekrar konuşmasını ister. Chameli ne yazık ki, bir fahişenin kızının sadece bir fahişe olarak büyüyeceğini söyler. Bu çok kötü bir meslek. Hiçbir şey bilmiyorsunuz. Buradan çıksam bile o cehenneme geri alınacağım. Ben burada iyiyim. Buradan uzaklaşırsam kızımı kurtaramam. Bizi her yerde  bulurlar der. Meethi, Rani ile birlikte buradan kaçmasını bu şehirden uzaklaşmasını önerir. Chameli ne kadar uzun kaçabiliriz. Benim ya da Rani’nin yaşamasına izin vermezler. Benim gibi bir annenin ölmesi daha iyi der. Meethi üzülür.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 23 Ağustos Perşembe Özeti 382. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Meethi Chameli ile tanışır.” üzerine 28 yorum

 1. Hayat dedi ki:

  Tabii leylacım hoşgeldin aramıza canım benim))memnun oluruz)) hoşgeldin 🙂

 2. &Aynur& dedi ki:

  tabi kabul ederis leyla)))

 3. LEYLA dedi ki:

  Mereba hayatim nasilsin tatlim sizin hepinizdan bi ricam olucak ban sizin hepinizle arkadas olmak isdiyorum beni arkadasiniz olarak kabul edebilirmisiniz lutfaaaan

 4. Hayat dedi ki:

  Merhaba Leyla..

 5. LEYLA dedi ki:

  Mereba harkese

 6. tatlı rüyalar rojin dedi ki:

  kimse yok herkes iyi geceleri tatlı rüyalar yarın görüşürüz inşallah herkes öptüm

 7. NURANAAY dedi ki:

  Arkadaslar canlarim benim sevgili dostlarim hepinizi iy uykular dilerim tatli ruyalar Allaha emanat olun benim canlarim sizi cook seviyorum byy byy

 8. &Aynur& dedi ki:

  iyi gecelr ablamm)))
  ben uyudum)))

 9. &Aynur& dedi ki:

  hep iyi guzel ablam)))
  anlamadim sen simdi ankaradamisin yoksa istanbulda???
  aynen yaa(((
  tm ara)))hahha

  1. Hayat dedi ki:

   Saol kuzum )) Ben Ankara dayım abimle gidemedim abim arkadaşlarıyla gittiği için))

 10. Hayat dedi ki:

  Hep iyi ol kuzum canım benim))) bende iyiyim şükür kuzenlerle uğraşıyorum))) ha ha)))
  Evet kuzum öyleydi ama maalesef ki Aleyna izmire gidiyor(((
  Aleykümselam canım benim ben de şimdi konuştum yine arayım ))))

 11. &Aynur& dedi ki:

  iyim ablamm)))
  sen nasilsin))))
  ablammmm oylemiiiii?????
  ayy ne guzel olurdu yaa)))
  abime selamlari illet)))

 12. Hayat dedi ki:

  YORUMUM ÇIKMADIĞI İÇİN TEKRAR YAZIYORUM UMARIM ÇIKAR ALEYNA canım benim ya sen gittin mi? Off Aleyna canım Abim İstanbul da şimdi (( Bende sürpriz yapmak için geldim sana ama maalesef ki sen gidiyorsun izmire ne güzel abimle buluşacaktınız abim benden haber bekliyor tamam abime derim Aleyna izmire gidiyor babasının iş nedeniye çok üzüldüm gerçekten abimle hayal kurmuştuk acaba karşılaştığınızda ne tepki verecektiniz ama olsun sorun değil abime haber veririm şimdi iyi yolculuklar dilerim sana canım benim kendine iyi bak kendine dikkat et seni seviyoruz ve dört gözle bekliyoruz seni ))
  Rojinim boncuğum nasılsın güldürdün beni yine)
  Aynur’um canım nasılsın
  Pınar ablam nasılsın ce eline emeğine kalbine sağlık olsun herzamanki gibi harika olmuş başarılarının devamını diliyorum)))

 13. rojin dedi ki:

  Ben çok iyim aynur kardeşim öptüm

 14. Hayat dedi ki:

  Aleyna canım benim ya sen gittin mi? Off Aleyna canım Abim İstanbul da şimdi (( Bende sürpriz yapmak için geldim sana ama maalesef ki sen gidiyorsun izmire ne güzel abimle buluşacaktınız abim benden haber bekliyor tamam abime derim Aleyna izmire gidiyor babasının iş nedeniye çok üzüldüm gerçekten abimle hayal kurmuştuk acaba karşılaştığınızda ne tepki verecektiniz ama olsun sorun değil abime haber veririm şimdi iyi yolculuklar dilerim sana canım benim kendine iyi bak kendine dikkat et seni seviyoruz ve dört gözle bekliyoruz seni ))
  Rojinim boncuğum nasılsın güldürdün beni yine))))
  Aynur’um canım nasılsın
  Pınar ablam nasılsın ce eline emeğine kalbine sağlık olsun herzamanki gibi harika olmuş başarılarının devamını diliyorum)))

 15. &Aynur& dedi ki:

  hayirli hafta sonlari)))
  rojinim iyim canim)))
  sen nasilsin???
  ahhahhhhhhhahahaahh
  sen bizi guldurmekden oldureceksin yaaaa))))))))))))))haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahafhhhhgghhhh

 16. SAGİNİ dedi ki:

  Bu dizi ne zaman bitecek kaç bölüm kaldı bitmesine

 17. Rojin dedi ki:

  kimse yokmu

 18. rojin dedi ki:

  Anneme dünya rekorunu kırdım dedim, iyi yaptın sana da bir şey dayanmıyor dedi.gunu komik sözü

 19. Rojin dedi ki:

  günaydın herkes nasılsınız ablar abiler Nuranaay ablam san hediyem makyajı çantası olsun Pınar ablam elin sağlık özetler çok güzel olmuş iyi yolculuklar Aleyna ablam görüşürüz öptüm

 20. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Bende seni cooooooook seviyorum♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 21. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Gunaydinlar)))
  Pinar ablammm ozetler coook guzel)))
  …..
  Nuranaay ablam hhmmm sana hediyemmmm bilgisayar gule gule kullan)))
  …….
  Aaaa aleyna abla oylemiiii????
  Cok uzuldum yaaaa((((((
  Tm iyi yolculuklar sana benim guzel ablam)))♥♥♥
  Niye hoscakall???
  Gorusmek uzere ablammm♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  1. Pınar dedi ki:

   Saol aynurcum teşekkür ederim

 22. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar))..
  Canlar ben bi süreliğine yazamıycağım..biliyorsunuzdur benim tl kayıpoldu..annemin tliyle yazıyordum bi kaç gündür..bende bu akşam babamla İzmire gidiyoruz.ve bi süre orda kalıcağız babamın orda bi kaç işi var…yeni tl alana kadar yazamıycağım..ne zaman yazıcağımıda bilmiyorum…hadi ben çıkıyorum artık..hepinizi çok seviyorumm..HOŞÇAKALIN❤❤

  1. Pınar dedi ki:

   Kendini özletme çok. ..

 23. NURANAAY dedi ki:

  Arkadaslar Salameleyik hepinize gunaydin beni soran olursa cok iyim masallah ♡
  Canlarim ne yoksunuz nereye gitdiniz sizi cook sevyorum ben

 24. NURANAAY dedi ki:

  Ilk benim
  ELLERINE SAGLIK PINAR ABLAJIM TESEKKURLAR

  1. Pınar dedi ki:

   Teşekkürler ederim nuranaay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.