Kördüğüm 229. Bölüm Özeti 23 Mart Fragmanı Yuvraj Mukta ya Asılıyor

Burak 20 Mar 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm son bölüm özetinde Khosla Puştkar’ın vereceği paraya karşılık evlerini almaya geldiğinde Jogi Takur ile karşılaşmıştı. Jogi parayı kendisinin ödeyeceğini söyleyerek ondan mühlet istemişti. Bu sırada Mukta da okula gitmek için evden ayrılacaktır. Khosla ve adamlarını görünce bunlar kim diye dedesine sorar. Jogi onların iş arkadaşları olduğunu söyler. Mukta gidince de Jogi Khosla dan zaman ister. Khosla ona bir aylık bir süre verir. Jogi torunu Mukta yı haberi olmadan vermeye kalkan Puştkar’ı evden kovmuştur. Nani ve Rohini de Puştkar’ a sahip çıkmayarak bir darbe de onlar vurmuştur.

Mukta okula vardığında Yuvraj ve arkadaşlarının dalga konusu olur. Yuvraj her fırsatta Mukta yı aşağıamaktadır. Mukta karşılık verse de Yuvraj yaptıklarından geri kalmaz. Methi Mukta ya teşekkür etmek için onu evlerine götürür. Evde Damini ve Survi ye Mukta yı tanıştırır. Damini Mukta ismini duyunca iyice emin olmak için onu iyice tanımak ister. Mukta Jogi Takur’ın kızı olduğunu söyler. Damini hayallere kapılır. Onu bıraktığı 18 yıl öncesine gider ve duygusallaşır. Mukta büyümüş ve çok güzel bir kız olmuştur.

Methi Mukta ya elbiselerini gösterirken Mukta bir elbiseyi çok beğenir. Damini o kadar yeni elbisenin içinden eski bir elbiseyi beğenen Mukta nın bu alçak gönüllüğü karşısında çok duygulanmış aklına İşça nın küçüklüğünde diktiği elbise gelmişti. Methi annesinin iyi bir terzi olduğunu söyleyerek ona elbiseyi vermiştir. Damini elbiseyi dikerken hıçkırıklara boğulur. Jogi Mukta nın nerde olduğunu Divya dan sorar. Divya onun okul seremonisine katıldığını söyler. Jogi borçların çokluğundan Nani ye bahseder. Nani ise Damini nin yanına gider. 

Nani yardım için teşekkür etmek yerine Damini yi suçlar. Yaptığı yardımların fazlasıyla iade edileceğini söyler. Yapılan yardımları kesmesini ister. Dışarı çıkarken Methi nin fotoğrafını gören Nani İşça nın hiç değişmediğini söylüyor. Survi elinde çaylarla geldiğinde o resimdekinin Methi olduğunu ve az önce Mukta ile birlikte okul seremonisine gittiklerini söyler. Nani şoktadır. Methi ve Mukta okuldalar ve herkes büyülenmiş gibi onlara bakıyor. Aman Mukta yı görünce dili tutuluyor. Methi Aman’ın kendisi için heyecanlandığını düşünüyor. Az sonra Yuvraj Mukta yı görüyor. Yuvraj da şoka giriyor. 

Nani ise Mukta ile Methi nin birlikte olduklarını öğrenince Damini ye ağzına geleni söyler. Onların kaderlerinin İşça ve Tapasya gibi olmayacağını söyler. Veer babasını arar. Umed İşça hakkında bir haber olup olmadığını sorarken ceza evindeki görevli memur Bayan İşça diye seslenince Veer’in dikkkati oraya yoğunlaşır. İşça memurdan çaktırmadan işi düzeltmesini ister. Görevli memur olayı kapatmayı beceriyor. Okuldaki festivalde dans edilmektedir. Yun-vraj Mukta ile dans edeceğini söylerken Aman da Methi ile dans eder.

Yuvraj bu kadar güzel olan Mukta dan faydalanmak ister ve onu öpmeye çalışır ancak okkalı bir tokat yer. Bu duruma Aman da sinirlenir. Yuvraj alkollü bir şekilde evine giderken Aman onun yolunu keser. Yağmurun altında kavgaya tutuşan ikiliden Yuvraj dayak yemektedir. Yuvraj eline geçirdiği şişe ile Aman’ın kafasına vurur. Aldığı darbe ile kanlar içinde yere yığılan Aman bayılmıştır. Yuvraj ise ordan kaçar. Damini Methi yi aratır. Methi Mukta yı eve bırakacağını söylerken Damini endişelidir.

Nani nin söylediklerini hatırlayan Damini torununa bir zarar gelmesinden korkmaktadır. Yuvraj eve geldikten bir müddet sonra polis kapıya dayanmıştır. Yuvraj adam öldürmeye kastetmekten aranmaktadır. Polisin arkasında Aman da vardır. Kendisini darp eden kişinin Yuvraj olduğunu söyler.

Kördüğüm 229. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 229. Bölüm Özeti 23 Mart Fragmanı Yuvraj Mukta ya Asılıyor” üzerine 8 yorum

 1. bahrar dedi ki:

  aynen merakla bekliyoruz

 2. ece dedi ki:

  merakla bekliyorum yuvi seni seviyorum

 3. Anonim dedi ki:

  Dizisini habar ber

 4. gozel dedi ki:

  Işça öldükten sonra nany düzelir

 5. ayna dedi ki:

  Nani pislik nana sinir olyaryn

 6. Nefise dedi ki:

  Nani pisligi hala duzelmemishdir ol asla duzelmez ogly pushgar pislikde oyle gerisini Tanry bilir. bu hint dizisin hepsinden Bir garyp ashk,Benimsin dizilerini ben cok sewiyorum

 7. Anonim dedi ki:

  Ozetleri cabuk koyarmysynyz

 8. Diriliş dedi ki:

  Bu yuvraj ne anasına nede bebasına benzemiş pis sapık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.