Kördüğüm 226. Bölüm Özeti 20 Mart Fragmanı Veer İşça’yı Arıyor

Burak 17 Mar 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Aman Mukta ya teşekkür kartı vermek içim her yerde onu aramaktadır. Müdür bahis oynatan Yuvraj’ı bildiği halde Mukta dan paraların çıkmasından dolayı her ikisini de suçluyor. Müdür Mukta dan Yuvraj’ın özel öğretmeni olmasını ister. Bunun karşılığında hem okuldan atılmayacak hem de vermekte zorlandığı okul taksitlerinden kurtulacak. Mukta mecburen kabul ediyor. Mukta müdürün odasından çıkınca dalgın bir vaziyette koridorda yürürken önünden geçtiği halde Aman’ı göremiyor.

Yuvraj da müdürün odasından çıkmış ve Mukta yı bulmuştur. Yuvraj sakın benim öğretmenim olduğunu kimseyle paylaşma derken Mukta da ben senin öğretmenin olmaya hevesli değilim diye tartışıyorlar. Bu sırada okul müdürü onları kontrol ediyor. Yuvraj hemen lafı değiştirip Mukta ile güzel anlaşıyormuş gibi yapıyor. Ancak onları Aman izlemektedir. Aman hazırladığı teşekkür kartını gizlice Mukta nın çantasına koyuyor. Mukta eve döndüğünde kartı görüyor ve çok mutlu oluyor. Ancak Nani onu karta bakarken görüp kartı elinden alıyor ve doğruca Jogi ve Divya nın yanına götürüp onların yanında azarlıyor. Mukta utancından yerin dibine giriyor. Sonra ağlayarak odasına çıkıyor.

Veer ve eşi eve dönmüştür. Mai gezinin nasıl geçtiğini sorar. Amla suçluların içinde kaldıklarını ve çok korktuğunu söyler. Veer Yuvraj’ın nasıl olduğunu sorar. Mai okul müdürünün ne söylediğini anlatmadan onun iyi olduğunu söyler. Ancak Umed bu duruma kızar ve gerçekleri anlatmak ister ancak Mai lafı değiştirerek onu da susturur. Umed Yuvraj’ı böyle koruyarak yeni bir Vansh yetiştiriyorsun diyerek Mai ye kızar. Amla mutfakta Chanda ile İşça hakkında konuşurlarken Mai onları İşça hakkında konuşmamaları hususunda uyarır.

Amla İşça nın hapiste olduğunu söylüyor. Mai Chanda ya neden söyledin diye kızıyor. Sonra ben İşça ile ilgili Veer’e bir sürü yalan söyledim unutsun diye, siz çıkmış yeniden gündeme getiriyorsunuz diyor. Veer her şeyi duymuştur. Annesine neden bu zamana kadar benden gizlediniz, neden yalan söylediniz diye hesap sormaktadır. Mai Yuvraj için yalan söylediğini, onun üzülmemesi için gizlediğini söyler. Yuvraj ise İşça nın nasıl biri olduğunu bilmiyor çünkü ne bir resim ne de bir kanıt var. Veer İşça hakkında bildiği her şeyin yalan olduğunu öğrenmesinden dolayı acı çekiyor. 

Mai, İşça nın Yuvraj’ı ve Veer’i terkedip başka biriyle kaçtığını söylemişti Veer’e. Veer bu yalanı neden söyledin diye kızıyor annesine. Mai sen kendine geldiğinde doktor hafızası ile ilgili sıkıntılar olduğunu ve geçmişi hakkında fazla zorlanmaması gerektiğini anlattı ben de bu yüzden Yuvraj’ı yalnız başıma büyütmeyim diyerek böyle bir yalan söylemek zorunda kaldım diyor. Veer sen Yuvraj’ı anne sevgisinden mahrum ederek bir canavar yetiştiriyorsun diye tepki gösterir. Veer İşça yı bulacağını söyler ve ayrılır.

Veer odasında ağlarken babası gelir. Veer Mai nin İşça hakkında her şeyi yalan söylediğini analtırç Babasından gerekleri söylemesini ister. Umed İşça nın çok iyi bir olduğunu ve her zaman başkaları için yaşadığını söyler. Veer İşça nerde diye sorar. Umed bilmediğini söylüyor. Ancak Veer her ne pahasına olursa olsun onu bulacaktır. Nani kart olayından sonra Mukta nın okula gidişini engellemeye çalışır. Onun haftada  gün okula gitmesini ister ancak Divya Nani ye karşı çıkar ve kızının eğitimine zarar vermeyeceklerini söyler. 

Mukta, Aman’ı görünce Nani nin sözlerinden sonra ondan kaçmaya çalışır. Aman kendisinden Yuvraj için mi kaçtığını soruyor. Mukta Yuvraj ismini duyunca çok kızar ve Aman’ın verdiği kartı yere atar. Veer ise İşça ya ulaşmak için Basti de yaşayan Damini nin annesinin evine gelir. Büyükanne Damini nin uyarıları üzerine onu bir şey söylemez. Veer hayal kırıklığı içinde yeniden İşça yı aramaya koyulur. Mukta okula geldiğinde Yuvraj evde uyumaktadır. Mukta Yuvraj’ı aruyor ve okula gelmezse müdüre şikayet edeceğini söylüyor. Yuvraj ilk başta önemsemese de sonra müdürün dediklerini hatırlayarak okula gidiyor.

Kördüğüm 226. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 226. Bölüm Özeti 20 Mart Fragmanı Veer İşça’yı Arıyor” üzerine 7 yorum

 1. azeri oglan dedi ki:

  mai naniden,tapasyadan hettarockyden de kotu cikdi

 2. Guljan dedi ki:

  Selam ayna san Turkmenistanlymysyn

  1. ayna dedi ki:

   Selam ewet abla

  2. ayna dedi ki:

   Selam ewet guljan abla

  3. tatlisko dedi ki:

   Selam Gûljan ben turkmenistanliyim sende turmenistanlimisin?

 3. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 4. ayna dedi ki:

  Selam kizler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.