Kördüğüm 224. Bölüm Özeti 18 Mart Fragmanı Jogi Kaza Geçirdi

Burak 14 Mar 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Methi Aman’ı görmek için evine kadar gitmişti. Amla ateşler içinde yatmaktadır. Mai ve Amla Yuvraj’ı evlendirme peşine düşmüşlerdir. Komşu kadınlardan birinin getirdiği kızların resimlerine bakarak kız beğenmeye çalışan üvey anne ve babaanne Yuvraj gelince ona gelin adaylarını gösteriyorlar. Tabi Yuvraj çok sinirleniyor ve çöp çatan kadını kovuyor. Mai kadına mahcup oluyor.

Surabbi nin Methi olmadan eve dönmesi Damini yi telaşlandırıyor. Methi ye telefonla da ulaşamayan Damini Kanha yı arayarak ondan yardım istiyor. Methi Aman’ı hemen hastaneye götürür. Hemşire biraz daha geç kalınsaydı hastanın havale geçireceğini söyler. Aman’ın senin gibi bir arkadaşı olduğu için çok şanslı olduğunu söyler. Jogi Kanha ya yeni bir cep telefonu almak için geziyor. Puştkar ise hanımına çok pahalı bir kolye almakla meşgul. Jogi telefon için parası yetmeyince zengin zamanlarından kalan saatini satmaya çalışıyor. 

Ancak değerinin çok altında fiyat veriliyor. Jogi çaresiz kabul ediyor ve telefonu alıyor. Mutlu bir şekilde eve dönerken bir araba çarpıyor ve hastaneye kaldırılıyor. Jogi de Methi ile aynı hastaneye kaldırılıyor. Jogi takur’un evine bir telefon gelir. Telefonu Mukta açar ve dedesine araba çarptığını ve hastaneye getirildiğini öğrenir. Hemen hastaneye gidiyorlar. Kanha defalarca Methi yi arıyor ancak ses seda yok. Jogi bilinçsiz bir şekşlde su diye sayıklarken Methi duyuyor ve ona su içiriyor. Jogi kendisine geldiğinde başında ailesi var. Elinden düşürmediği hediyeyi Mukta ya veriyor. Duygusal anlar yaşanıyor.

Mukta dedesi için ilaç almaya giderken Methi ile karşılaşır. Methi Aman’ı ateşler içinde bulduğunu ve hastaneye getirdiğini söyler. Mukta nın aklına gece yağmur altında yürüdükleri ve Aman’ın üzerindeki montu verdiği gelir. Mukta da dedesinin hasta olduğunu söyler. Methi ben dedene su vermiştim der. Ancak Jogi onu görmüyor. Doktor Jogi nin hastanede kalması gerektiğini söylüyor ancak bunun için para lazımdır. Methi bu konuşmalara şahit olunca hemen masrafları ödüyor. Hemşire kara kara düşünen Mukta ve Jogi nin yanına gelerek masrafların Methi tarafından ödendiğini söylüyor. Jogi Methi yi soruyor. Mukta onun üniversiteden arkadaşı olduğunu söylüyor.

Methi eve geldiğinde Damini nin azarlarından kurtulamıyor tabi. Methi arkadaşını hastaneye götürdüğünü söylese de Damini nin öfkesi dinmiyor. Aman kendine geldiğinde ise başında Mukta’yı görüyor. Aman beni hastaneye getirdiğin için teşekkür ederim diyor. Mukta seni buraya getiren ben değilim diyecekken hemşire gelip Aman’ı kontrol ediyor ve laf yarıda kalıyor. Mukta kendine iyi bak diyerek ayrılıyor. Ertesi sabah Methi annesine yalakalık yaparak gönlünü almaya çalışıyor ancak Damini fazla yüz verip şımartmak istemiyor. Bu sırada telefon çalıyor ve Methi koşup telefona bakıyor. İşça annesi zannederek telefonda konuşmaya başlıyor.

Bir müddet sonra Methi yanlış aradınız herhalde ben Methi yim diyor. Damini ve Surabbi endişeleniyor. Şükür ki Methi bir şey anlamamıştır. Mukta dedesini ziyarete gittiğinde Aman da taburcu edilmiştir. Aman cam arkasından Mukta ile vedalaşıyor. Jogi evinde Puştkar rüzgarı esiyor. Puştkar artık her şeyi ele geçirmiş ve evde Jogi nin kalmasını istemiyor. Jogi kendisi için hastane masraflarını ödeyen Methi nin adresini alarak bizzat teşekkür etmek ister. Adresi bulan Jogi ye kapıyı Sorabbi açar. Jogi durumu anlatır. Bu arada Kanha da spordan gelmiştir.

Surabbi Jogi nin niye geldiğini anlatırken Kanha çocukluğunda Jogi nin dizinden düşmediğini hatırlar. Ancak Jogi onu hatırlamaz. Gerekli saygıyı gösteren Kanha üzerini değişip geleceğini söyler. Hemen Damini yi arayarak eve gelmemesini söyleyecektir ancak Damini ye ulaşamaz. Damini bir anda eve gelir. Kanha ya bir şeyler yedirmeye çalışırken sesini Jogi tanır. Arkasına döndüğünde Damini ile yüz yüze gelir.

Kördüğüm 224. Bölüm Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 224. Bölüm Özeti 18 Mart Fragmanı Jogi Kaza Geçirdi” üzerine 2 yorum

  1. İyitt dedi ki:

    Merhaba Tugce

  2. Tuğçe dedi ki:

    Tapasya gelsin artık onsuz dızının tadı çıkmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.