Kördüğüm 223. Bölüm Özeti 17 Mart Fragmanı Methi-Aman-Mukta Kördüğüm

Burak 13 Mar 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisi son bölümünde Mukta çok bir organizasyon düzenleyerek herkesin beğenisini kazanmıştı. Ancak Mukta gurur yapması yüzünden ortada kalmıştır. Eve gitmek için çok gecikmiştir. Veer karakoldan gelen telefon üzerine oraya gitmiş ve Yuvraj’ı görünce çok sinirlenmiştir. Methi ve Kanha arabada giderken hayallere dalmışlardır. Methi Aman’ı düşünürken Kanha da Veer’i düşünmektedir. Mukta taksi bulamayınca Aman ona eşlik ederek yürümeyi teklif ediyor. Jogi ve Divya ise geç kalan Mukta yı düşünerek endişelenmektedirler.

Kanha ile Aman yolda yürürken sağnak yağmur başlar. Kanha titremeye başlayınca Aman üzerindeki montu ona verir. Nani de Mukta yı merak etmektedir. Pencereden dışarı baktığında bir taksinin durduğunu ve içinden Mukta ile yabancı bir erkeğin indiğini görür. Nani şoktadır. Mukta ile Aman ayrılırken duygusal anlar yaşanır. Mukta da Aman dan hoşlanmaya başlamıştır. Öyle ki Mukta eve girdiğinde Aman’ın verdiği montu üzerinde unutmuştur. Onu Nani karşılar ardından Divya ve Jogi gelir. Mukta montu sarisinin altına gizler.

Jogi nerede kaldın diye soruyor. Mukta geç saat olduğu için taksi bulamadığını bu yüzden yürüyerek gelmek zorunda olduğunu söylüyor. Veer ise Yuvraj’dan polislerden özür dilemesini ister. Meydana gelen hasarı da ödeyeceğini söyleyerek karakoldan çıkarlar. İşça nın aklı fikri kızı Methi dedir. İşça ondan uzak kalmak için başka bir eve yerleşmiştir. Damini yi sık sık arayarak kızı hakkında bilgi almaktadır. Kanha eve geldiğinde Damini ye Bundela konağına gittiklerini ve Veer amcayı gördüğünü söyler. Ancak kimse bizi tanıyamadı der. 

Bu durumdan İşça ya haber vereceğini söyler. Damini onu durdurur ve Veer’in 18 yıl önce başına gelenleri anlatır. Onun hafıza kaybı yaşadığını ve sadece İşça yı hatırlamadığını söyler. Kanha tüm gerçekleri Veer’e anlatacağım deyince Damini yi bir korku sarar. Çünkü yıllar önce Yuvraj’ı vermemişerdi. Şimdi de Methi yi öğrenirlerse onu da elimizden alırlar diyor. Seni kız kardeşsiz beni de torunsuz bırakırlar diye söylüyor. Kanha şimdilik konuşmayacağını söylüyor.

Aman, Methi, Mukta tıpkı Tapasya-İşça -Veer gibi. Aman Mukta yı düşünürken Methi de Aman’ı düşünüyor. Mukta elindeki monta bakarken Aman’ı düşünüyor. Sabah olduğunda Nani Mukta nın odasına girer ve montu görür. Bu mont kimin diye kızar. Mukta sınıf arkadaşlarından birisinin olduğunu söyler. Nani eski huylarını devam ettiriyor tabi. Ne olursa olsun zengin olacak. Bunu hemen sahibine iade et diye ve bizim izin vermediğimiz kişilerle arkadaşlık yapma diye uyarır. 

Puştkar ve Rohini Jogi nin servetini yemeye devam ediyorlar. Süslenip püslenip yemeğe giderken Puştkar cebinden çıkardığı parayı Jogi ye uzatıyor ve ilaçlarınızı bu parayla alın diyor. Jogi bu duruma oldukça sinirleniyor ve ayağa kalkarken Divya onu durduruyor. Puştkar adam olmuş Jogi ye dilenci gibi davranıyor. Yuvraj sabah uyandığında karşısında Amla yı görüyor. Amla ilgiyi o kadar abartıyor ki Yuvraj ondan kaçarak kurtuluyor. İşça fakir öğrencilere ders vermektedir. Görevli kadın bir kişinin bu çocuklara yardım yapacağını söylüyor. Ancak kadın bu hayırseverin adını hatırlamıyor.

Methi ve Mukta okula geldiklerinde Aman’ı göremiyorlar ve arkadaşlarına soruyorlar. Özellikle Methi onu çok merak etmektedir. Her yerde Aman’ı arıyor ancak Aman okulda yoktur. Yuvraj elindeki topu Mukta nın arkasına fırlatıyor. Mukta onu müdüre söylemekle tehdit etse de Yuvraj dalga geçiyor. Kendisinin Yuvraj Sing Bundela olduğunu ve kimseden korkmayacağını söylüyor. Methi Mıukta yı görüyor ve ondan da Aman’ı soruyor. Bu sırada Kanha nın eşi Methi yi almaya okula gelmiştir. 

Surabbi Methi yi bekler ancak Methi ortalarda yoktur. Methi Aman’ın evine gitmiştir. Onun evine gelen Methi Aman’ı uyurken görür ancak Aman uyumamaktadır. Hastalıktan baygın halde yatmaktadır.

Kördüğüm 223. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 223. Bölüm Özeti 17 Mart Fragmanı Methi-Aman-Mukta Kördüğüm” üzerine 8 yorum

 1. amaya dedi ki:

  merhaba arkadas lar nasilsiniZ

 2. Anonim dedi ki:

  Tapasya kütüdu hani neden
  merak edyorsunuz iki tane
  mal ischa var Onlari izle yin

 3. gozel dedi ki:

  Tapu nezaman gery donya bilen bomy

 4. jahan dedi ki:

  Tapuw nezaman gery donya

 5. jahan dedi ki:

  Selam arkadaşlar

 6. Tapasya dedi ki:

  Aman ne meethinin ne de muktanın oluyor meethi akhasla mukta vishu ile evleniyor

 7. Amrita dedi ki:

  Selamlar

  1. gozel dedi ki:

   Selan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.