Kördüğüm 222. Bölüm Özeti 16 Mart Fragmanı Kanha Yıllar Sonra Bundela’da

Burak 12 Mar 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde geleneksel kıyafetlerin giyileceği 1. sınıflar için düzenlenen parti için heyecan doruktadır. Divya torununa kaliteli bir kıyafet alamadığı için üzülürken Mukta da alınan elbiseyi çok beğendiğini söyleyerek Divya nın daha fazla üzülmesinin önüne geçer. Yuvraj da bu partiye gitmek için hazırlık yaparken Veer onun rezilliklerine daha fazla izin vermeyeceğini söyleyerek Yuvraj’ın gidemeyeceğini söyler. Yuvraj sinirden deliye döner.

Mukta çok güzel bir kız olduğu için ne giyse yakışır. Mukta kıyafetini Jogi ye gösterir. Jogi kızı Tapasya yı hatırlayarak üzülür. Yanında bulunan Payel’e Mukta nın nasıl göründüğünü sorar. Payel Jogi nin arkasına saklanır ve o bana her zaman kızıyor der ve oradan uzaklaşır. Jogi şaşkındır ve torununu sabırlı olması konusunda uyarır. Tapasya da öfkesine sahip olamadığı için başına sıkıntılar geldi diye hatırlatır. Mukta bu konuda dedesine söz verir. Methi de kıyafeti giymiş evdekilere gösteriyor. Kanha sırada şanslı bir kavalye bulmada diye söyleyerek Methi yi utandırıyor.

Yuvraj’ın düşünceli halini gören Amla hemen neyin var diye soruyor. Yuvraj 1. sınıflar için düzenlenen partinin öneminden bahsederek mutlaka gitmesi gerektiğini söylüyor. Yalakalık için bu fırsatı değerlendirmek isteyen Amla Veer ile konuşuyor ancak Veer’in kararı kesindir. Bu sefer Gunvanti devreye giriyor. Gunvanti tapınağa gideceğini söyleyerek Yuvraj’ın kendisine eşlik etmesini istiyor. Veer ısrarlar karşısında izin verirken eski mektupları karıştırıyor. İşça yı hatırlamaya çalışıyor ancak nafile…

Mukta partiye geldiğinde bütün gözler güzelliği ile büyülemiş durumda. Amla da bunlardan birisi. Ona yeniden aşık oluyor. Methi de partiye Kanha ve eşi ile birlikte gelir. Parti bitince aramasını isteyerek giderler. Methi karşıya geçerken bir araba çarpmak üzere iken frene basarak duruyor. Bu araba Mai ve Yuvraj’ın bulunduğu araba. Mai Methi yi görünce büyük şok yaşar. Çünkü gördüğü kişi İşça dır. Mai bu kim diye sorar. Yuvraj onun 1. sınıfta okuyan kızlardan biri olduğunu söyleyince derin bir nefes alır.

Mai Yuvraj’ı bıraktıktan sonra tapınağa gider. Kanha ve eşi de oradadır. Mai birisiyle konuşurken Kanha bu sesi tanıyor. Zira kendisine her zaman kötü davranan Mai yi unutması mümkün değildir. Çocukluğu aklına gelen Kanha ağlamaya başlar. Aman Methi yi görünce onunla konuşmak için peşine gider. Methi arkadaşlarına Aman’ın izinsizz davete katıldığını söyleyerek onu kovdurmaya çalışır. Yuvraj ise çalan şarkıdan sıkıldığı için istediği bir müziği çalmaya başlayınca Mukta nın tepkisini çeker.

Yuvraj istediğim müziği çalarım diyerek Mukta ya karşı çıkarken Methi de olaya müdahale eder. Yuvraj iyice ileri giderek Mukta yı tokatlamak ister. Yuvraj’ın elini Aman tutar. Aman Mukta dan özür dileyeceksin yoksa ben sana kızlarla nasıl konuşulacağını öğretirim deyince Yuvraj Aman’ a saldırır. Aman da aynı sertlikte karşılık verir. Devreye bir öğretmen girer ve Yuvraj dan babasına buraya çağırmasını ister. Baba lafını duyan Yuvraj partiyi terkederken Aman Methi ve Mukta nın güvenini kazanmayı başarır. Ayrıca Aman’ın partide yaptığı dans onları büyülemiştir adeta.

Mai tapınakta Yuvraj’ı beklerken telefon açar. Ancak Yuvraj gürültüden duyamaz. Mai endişelenmeye başlayınca Kanha nın eşi Surabbi bir şeyiniz mi var diye sorar. Mai torunundan bahseder. Surabhi onu Kanha ile tanıştırır ancak Mai Knaha yı hatırlayamaz. Kanha Mai yi evine kadar bırakır. Mai onları evine davet ederken Kanha 18 yıl aradan sonra eve girmenin verdiği duyguyla şaşkındır. Mai Kanha dan ismini öğrenince bir anda suratı asılır. Ancak Kanha soyadını söyleyince Mai nin yüzü güler. Kanha Veer’i de görür ve ona sarılır. Ayrıca Veer’in eşini görünce şaşırıyor. Methi Mukta ya parti için teşekkür ederken eve götürebileceklerini söyler. Ancak Mukta araba gelecek diye yalan söylüyor. Ayrıca Mukta nın telefonu da kırılmıştır. Veer Yuvraj’ın partiye giderek kendisine yalan söylediğini söyleyerek evdekilere kızar. Bu sırada Yuvraj’ın karakolda olduğunu söyleyen bir telefon gelir.

Kördüğüm 222. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 222. Bölüm Özeti 16 Mart Fragmanı Kanha Yıllar Sonra Bundela’da” üzerine 6 yorum

 1. Kordugum dedi ki:

  Yeni bolumler yokmu

  1. leyla dedi ki:

   Bance yok

 2. Hüsna dedi ki:

  GüliJan bana diğer bölüm ozetinde selam demişsin
  Selam gulijan abla

 3. Kayla dedi ki:

  Çok güzel bölüm olcak sabırsızlıkla bekliyor um

  1. leyla dedi ki:

   Evet kayla

 4. Anonim dedi ki:

  Birinji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.