Kördüğüm 221. Bölüm Özeti 15 Mart Fragmanı Veer Geldi

Burak 12 Mar 2018 Haberler  0

Kördüğüm dizisinde Yuvraj rüzgarı esmektedir. Yuvraj evde bir parti düzenlemektedir ancak sesin şiddeti Umed’i uyutmamaktadır. Umed Yuvraj’ı uyarmak için harekete geçince Mai onu ben uyarırım diyerek durdurur. Mai Yuvraj ve arkadaşlarını görünce gerçekten sinirlenir ve Yuvraj’a kızar. Yuvraj Mai ve Umed’i geri kafalı olmakla suçlarken Veer’in karısı Amla gelir ve Yuvraj’a destek verir. Onun arkadaşlarına rezil olacağını söylerken Mai yi ikna eder. Amla Chanda nın yanına gider ve Yuvraj’ın sevgisini kazanmaya başladığını söyler. Chanda bütün servetin şimdi daha yakın olduğunu söyler.

Parti tüm hızıyla devam ederken Veer gelmiştir. Yuvraj ve arkadaşlarının zil zurna sarhoş olmalarına çok sinirlenen Veer(Bu bölümde yeni Veer geldi) Yuvraj’ı yattığı yerden kaldırır ve bu kepazeliğin sonlanmasını ister. Yuvraj utanacağı yerde babasıyla dalga geçerek arkadaşlarına babasını tanıtır. Veer evdeki herkesi kovar. Veer bu rezalete izin veren kişiyi öğrenmek için herkesi aşağıya çağırır. Bu olayın arkasında Mai ve Amla nın olduğunu anlayınca tüm sinirini onlardan çıkarır. Veer yalnız kaldığında değişik duygular içindedir. İşça yı bilmeden özlemektedir.

Methi başkalarının evine girdiğinden dolayı azar işitmiştir. Bu yüzden Damini nin yanına gider ve ondan özür diler. Damini onu kucağına yatırıp ninni söylerken Methi uyur. Amla Yuvraj’ın daha fazla etkilemek için odasına süt götürür. Yuvraj gece neler yaşandığını hatırlamamaktadır. Amla nın tüm yalakalık faaliyetleri boşa çıkmıştır yani. Nani ve Divya Methi konusunda Mukta yı uyarırlar. Onunla arkadaşlık yapmamasını isterler. Methi okula gittiğinde Mukta yı görür ancak Mukta söz verdiği için ondan uzak durmayı seçer. Methi ne olduğunu anlayamadan pizzacı çocuk ile karşılaşır. Damini nin onunla bir daha görüşme lafını hatırlayarak ondan kaçmaya başlar.

Pizzacı çocuk motorunun masraflarının karşılanması içim Methi nin peşinden giderken Mukta ile çarpışır. Çocuk Mukta yı görünce vurulur adeta. Ancak Mukta pizzacıya yüz vermiyor. Şansa bak ki pizzacı çocuk Aman ve Mukta aynı sınıftadırlar. Aman Mukta nın arkasına oturur. Mukta ya öylesine dalmıştır ki yoklamayı bile duymuyor. Methi ve Mukta yı geleneksel kıyafetlerin giyileceği parti heyecanı sarmıştır. Onlar için aileleri sari alacaklardır. İşça kızına yakalanmamak için başka bir eve taşınmıştır ancak Methi ile ilgili tüm bilgileri Damini den öğrenmektedir.

Veer iş yerinde iken eski dosyaları karıştırırken İşça ile ilgili bir not buluyor. Notta İşça senin değerini bilemedi ve oğlunla seni bırakarak kaçıp gitti yazmaktadır. Veer ölümcül yaralamadan sonra hafızasını kaybettiği için bir şey hatırlamazken yazan notun doğru olduğunu düşünüyor. Puştkar Jogi nin tüm mal varlığını elde ettikten sonra her şeyi kontrol etmektedir. Bankaya gittiğinde bir kişinin düzenli olarak Jogi nin hesabına para yatırdığını öğreniyor. Bankadan bu kişiyi öğrenmek istese de kişisel bilgilerin paylaşılmayacağını söyleyerek reddediyorlar.

Hem Divya hem de Damini torunları için sari almaya aynı mağazaya gelmişlerdir. Divya beğendiği sari için paranın yetmediğini öğrenince Puştkar’ı arar. Puştkar kem küm eder. Divya elbise için tekrar geldiğinde satıcı başka birinin elbiseyi aldığını söyler. Divya Damini yi arkasından görür ancak tanıyamaz. Damini bir şey unuttum diyerek tekrar mağazaya girince Divya onu sesinden tanır. Arkasına döndüğünde Damini nin gittiğini görür. Divya Mukta için bir elbise beğenip eve döner. Methi ve Mukta elbiselerini giyerler ve çok mutlu olurlar.

Kördüğüm 221. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 221. Bölüm Özeti 15 Mart Fragmanı Veer Geldi” üzerine 7 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  veer niye evelendi kenan

 2. yesim dedi ki:

  bilmiyorum amayacim

 3. amaya dedi ki:

  peki yuvrac methi kardes oldugunu ne zaman oyrenecekler
  biliyormusun yesin

 4. yesim dedi ki:

  sevgili arkadaslar mukta vishnu diye biriyle evlenecek yufraj mmuktaya tecavuz etmeye kalkisacak tam o sirada iccha gelip muktayi kurtacak yuvrajta icchanin yuzunden hapse girecek arkadaslar ama tapasya ve rathor ne zaman donuyorlar bilmmiyorum arkadaslar iyi geceler

 5. amaya dedi ki:

  bence muktaya aman asik oluyor

 6. Tapasya dedi ki:

  Yuvraj muktaya aşık oluyordu galiba ama mukta başkasıyla evlenıyordu

 7. amaya dedi ki:

  ilk bennn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.