Kördüğüm 220. Bölüm Özeti 14 Mart Fragmanı Methi-Mukta-Yuvraj Aynı Okulda

Kördüğüm dizisinde İşça Kanha ile birlikte tapınağa gider. Yolda gördüğü dikenli tel dikkatini çeker. Kanha ya sen git ben biraz sonra geleceğim diyerek onu gönderir. İşça dikenli teli çıkarmaya çalışır ancak başaramaz. Yolda gelen bir motosikletliyi önüne geçerek durdurur. Motosikleti genç İşça ya bir sürü kızar. Ona canına mı susadın diye bağırır. Bu sırada çocuğun diğer arkadaşları da gelmişlerdir. Çocuk İşça ya kızmaya devam ederken Kanha gelir ve neler olduğunu sorarak İşça yı ordan uzaklaştırır. İşça giderken motorlu gençlerden biri yoldaki teli gösterir. İşça ya fırça atan çocuk İşça nın arkasından bakarak mahcup olur.

Mai ve Umed İşça konusunda tartışmaktalar. Umed Yuvraj’ın İşça hakkındaki doğruları bilmesi gerektiğini söylerken Mai annesinin katil olduğunu tekrarlıyor. İçeri Yuvraj giriyor. Mai nin doğru söylediğini ve annesinden nefret ettiğini söylüyor. İşça dan nefret eden sadece Yuvraj değildir. Veer’in karısı da ondan nefret ediyor çünkü Veer evlendiğinden beri yeni hanımına ilgi göstermiyor. Methi ile Mukta aynı okula gitmektedirler. Methi kendisine yakın, anlaşabileceği bir arkadaş ararken Mukta okulun balkon kısmında çiçek almaya çalışırken dengesi kaybolur ve düşmek üzereyken duvara tutunmayı başarır.

Yardım çığlıklarına Methi yetişir ve onu çektiği gibi çıkarır. Böylelikle güzel bir başlangıç ile tanışmış olurlar. Bir zamanlar İşça ve Tapasya nın arkadaş olması gibi onlar da arkadaş oluyorlar. Yuvraj da aynı okuldadır. Ancak çete reisi gibi davranmaktadır. Methi ve Mukta ile karşılaşması da sorunlu bir karşılaşma olur. Mukta Yuvraj’ın ağzının payını verirken Yuvraj Meethi ve Mukta dan intikam almak için arkadaşları ile bir araya gelir. İntikam için paraya ihtiyacı vardır. Arkadaşları ile Bundela evine giden Yuvraj’a Umed ve Daddaji para vermez. Yuvraj arkadaşları yanında küçük düşmüştür. Ancak Gunvanti elinde bir tomar para ile çıkıp gelir. Yuvraj en çok seni seviyorum babaanne diyerek evden ayrılır. Umed Mai ye tepki gösterir.

Methi ile Mukta yolda yürürlerken bir araba çamur sıçratır. Methi nin yüzü ve elbiseleri çamur içinde kalınca Mukta onu evlerine götürür. Kapıyı Nani açar. Nani gözlükleri olmadığı için kimin geldiğini pek seçemez. Mukta Methi yi odasına götürür. Methi temizlendikten sonra biraz dinlenmek için uzanır ve uykuya dalar. Mukta ise annesine kendisinin hayatını kurtaran Methi den bahseder. Ondan yiyecek bir şeyler götürmesini ister. Divya Methi nin yanına süt götürür ancak Methi uyuduğu için yüzünü tam olarak göremez. İşça ya çok benzediğini düşünmektedir. 

Methi bir müddet sonra uyanır ve evde gezinmeye başlar. Tapasya nın resimlerini gören Methi onun çok güzel bir kadın olduğunu düşünür. Nani ise onu görmüş ve İşça nın hayaletini gördüğünü zannederek Divya ya haber vermiştir. Ertesi sabah Methi evine dönerken pizza dağıtan motorlu bir çocuk ile çarpışır. Pizzac da onu ararken kaza yapan birilerini görüyorlar. Baksalar ki Methi. Yanında da pizzacı çocuk. Kanha pizzacıya fırça atıyor. Pizzacı özür dilese de Kanha nın hışmından kurtulamaz. Methi nin aklı onda kalırken Kanha ı ona çarpmamak için uğraşırken Methi nin üzerine düşer. İlk görüşte aşk. Methi yi merak eden Damini ve Kanha Methi yi alarak eve götürür.

Kördüğüm 220. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 220. Bölüm Özeti 14 Mart Fragmanı Methi-Mukta-Yuvraj Aynı Okulda (6 Yorum)

  1. Gökhan benn geldim umarım anlamışsındır neresi dediğimi..hadi gel bekliyor olucağım seni..Yıldız benim soyadımı kullandım isim olarak..
    İnan cookk sinirliyim..benim ismimi kullanıp sana yazan şahsa..hadi gel..konuşalım..ne konuşulacaksa burda konuşulsun..