Kördüğüm 22 Ağustos Çarşamba Özeti 381. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Ve Ambika hamiledir.

Burak 11 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 22 Ağustos Çarşamba 381. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Sankrant, Akash’dan 2 lakh para ister. Bu Akash’ı şaşırtır ve  Sankrant’ın Ambika’ya için bu parayı istediğini anlar. Ambika  için kendisini mahvetmemesini söyler. Sankrant, ona saygıyla konuşmasını ister. O benden para isteyecek bir dilenci değil der. Sana kendim ihtiyacım olduğunu için söyledim der. Akash onu reddetmeye çalışır ama Meethi, Akash’a vermesini söyler. Akash bunu umursamaz ama Sankrant’ın Ambika’ya ihtiyacı olduğunu biliyordur. İki kardeş sözlü olarak birbiriyle geçmişte hatalarının olduğunu söyleyerek tartışır.  Akash bugün doğru ile yanlış arasındaki farkı biliyorum Ambika gibi bir kadına güvenemezsin derken Malvika kapının dışından konuşulanları dinliyordur. Sankrant parayı vermesini ister. Ambika ‘da bir insan ve hataları olabilir der. Meethi Sankrant’a başka ihtiyacı olduğunda söylemesini ister. Bu evdeki herşey bizim der. Sankrant teşekkür eder. Akash Meethi’nin Sankrant’a destek olmasına kızar parayı Ambika için istedi der. Meethi onun yanında olduğumuzu ve ilişkilerimizin kırılmayacağını  göstermek için ona destek olduğunu söyler.

 

 

Malvika  Ambika telefonda konuşur. Ambika, Akash ve Meethi bu kadar aptalca davranmaya devam ederse, işlerin onlar için kolaylaşacağı için mutludur. Annesine telefonu kapatmasını Sankrant’ın birazdan geleceğini ve rol yapmaya başlayacağını söyler. Sankrant kapıyı çalar ve girer. Ambika, gözlerine gliserin koyar. Sankrant’ın içeri girdiğini fark ettiğinde dramaya başlar. Sankrant’la çok fazla yanlış yaptım ve onu incittim ama benim hakkımda iyi düşünüyor. Artık onu sıkıntıya sokmayacağım. Buradan uzaklaşacağım der. Sankrant onun gitmesine karşı olduğunu ve onun için her şeyi ayarladığını söyler. Ambika ona böyle bir şey yapmamasını rica eder.  Ambika ailen hala bana güvenmiyor der. Sankrant ben sana güveniyorum ve değiştiğine dair tam bir inancım var der. Senin eve gitmek istemediğini bildiğimden seni oraya götürmeyeceğim, ama bugünden itibaren benim sorumluluğumdasın der. Ambika  boşandıklarını hatırlatır. Sankrant ise hala bir ilişkiyi paylaştıklarını ve sadece imzalarla her şeyin bitmeyeceğini söyler.

Ekadish ve Gomti rahiple konuşur. Rahip Maiyya’ya büyükanne olacağını söyler. Maiyya bunun nasıl olabileceğini merak eder. Küçük oğlu boşanmış büyük  gelini ise anne olamayacaktır. Rahip büyük oğlunun sadece ilk varisini vereceğine işaret eder. Maiyya hoş bir şekilde şaşırır. Bu benim gelinimin (Meethi)anne olabileceği anlamına geliyor. Bu olursa, tapınakta altın bağışlamaya söz verir. Rani uyanır ve evde kaykayla oynarken düşer bu Gomti ve Maiyyayı korkutur evde bir hırsız olduğunu düşünürler. Polisi aramak üzere iken Meethi gelir. Rani’nin hırsız olmadığını bir arkadaşının çocuğu olduğunu söyler ve birkaç gün evlerinde misafir olacağını söyler.

 

Ambika 5 yıldızlı bir otelde şampanya içerken annesini arar. Sankrant ona yeni kıyafetler almıştır. Malvika Ambika’ya gösterişsiz ve eski sariler giymesini tembihler ve kendisini kontrol etmesini söyler. Sankrant’ın tekrar geleceğini söyler. Malvika Ambika’ya rol yapmaya devam etmesini, Sankrant ve onun ailesinin iyi yönde değiştiğini anlamaları için para ile ilgilenmemesini ve basit olmasını söyler.

Meethi Rani’ye nerede yaşadığını sorar. Sorun ne? Kendin ve annenle ilgili şeyler paylaşmak istemiyorsun, Akash’ı da görünce korktun, eline cam aldın ve savunma yaptın, her zaman buraya erkeklerin gelip gelmeyeceğini soruyorsun. Neden öyle? Sana bir şey mi oldu? Evinizdeki herkes bir şey için seni dövüyor ya da tehdit mi ediyor? diye sorar. Söz veriyorum, eğer benimle paylaşırsan başka birine söylemeyeceğim der. Rani, Meethi’ye yerlilerinin erkeklerinin hiç de iyi olmadığını söyler. Bütün bayanları dövmüşler. Annem genelevden der. Meethi şok olur. Erkekler iyi değil. Ayrıca kötü şeyler söylüyorlar der. Meethi, Malvika’nın da duyup duymadığını merak eder. Meethi, Malvika gider gitmez kapıyı kapatır. Rani burada kaç kadının yaşadığını bilmek ister. Malvika’yı bir hırsızla karşılaştırır. Benim bölgemdeki kadınlar gibi hepiniz burada mı kalıyorsunuz?der. Meethi gözyaşları içindedir. Rani’den özür diler. Rani ona ağlamamasını söyler. Ağladığında iyi görünmüyorsun der. Meethi Rani ile çok güzel bir diyalog yakalamıştır ve kendisinden biri gibi görür.

Mukta Meethi ile görüşmeye gelir. Meethi, hasta olduğu halde neden buraya geldiğini merak eder. Beni arayabilirdin der. Mukta Rani’yi sorar. Meethi, onun tamamen iyi olduğunu garanti eder. Mukta Rani hakkındaki her şeyi Meethiye anlatır ancak Gomti de bu konuşmalara gizlice tanık olur. Mukta annesinin başının belada olduğunu ve onun tekrar eve geleceğinden şüphe ettiğini söyler. Meethi merak etmemesini ve ona bakacağını söyler. Anne olamam ama ona anne sevgisi verebilirim der. Gomti hikayeyi sever ve uygun bir yerde bunu kullanacağını düşünür.

Malvika Ambika’yı arar. Bu aileye bir mirasçı vermelisin. Bu evin kapıları ancak o zaman açılacak der. Test yaptın mı? Ambika meşgul olduğunu söyler. Malvika ağlayan bir bebeğin sesini duyar. Onun kafası karışır. Ambika bunun onun bebeği olduğunu söyler. Büyükannen oldun der. Sankrant’ın evine tüm saygımla ve bir bebekle döneceğim der. Ambika oyuncak bebeği atar. Bebekle prova yaptığını söyler. Malvika rahatlar. Ambika, endişelenecek bir şey olmadığını ona temin eder. Ben bir anne olacağım ve büyükanne olacaksın der. Elimde raporlarım var. Hamileyim der. Malvika bu habere çok sevinir. Daha önce hamile kalma draması yaptım ama bu sefer gerçek. Bu sefer beni kimse yanlış anlayamaz. Bu aileye bir varis vereceğim ve Meethi’nin kendi oyununda kaybetmesini sağlayacağım der.Malvika Rathorun fotoğrafına bakar ve hamilelik zamanlarını hatırlar. Benim ve kızımın hayatını mahvettin der. Sen beni Dubai de ara, ben senin ailenin kuyusunu kazacağım der.

Chameli (yüzü bir örtü ile kaplı) bir çay satıcısı ile telefon etmek için görüşür. Adam ona çaktırmadan Ratna’nın adamlarını arayarak onun burada olduğunu söyler. Ratna’nı adamları gelir ve Chameli onlara çay atarak kaçmayı başarır. Bu esnada Rani de evden annesini aramak için kaçmıştır. Rani annesini arar ama cevap alamaz onun yerine Kajal’ı arar kendisini buradan almasını ister. Meethi Akash ile onu aramaya başlar. Chameli ve Rani birbirlerine çok yakındırlar. Akash Rani’yi sonunda telefoncuda bulur. Chameli Akash ve Meethi’yi endişeli şekilde birini ararken görmüştür ancak Raniyi görmemiştir. Chameliyi Naina arar ve Rani’nin aradığını söyler. Chameli sonradan fark eder ve Raninin Meethi ve Akash gibi iyi insanlarla olmasına sevinir.

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 22 Ağustos Çarşamba Özeti 381. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Ve Ambika hamiledir.” üzerine 3 yorum

 1. NURANAAY dedi ki:

  Merheba arkadaslar gunaydin canlarim benim
  Haytcim sana hediyembitter cikolata begandinmi cnm
  Aaa Rojinim sana hediye supruz kutu canim begandinmi.
  saolun aksam gelerim canlarmim beni soran ben iyim byy byy

 2. Rojin dedi ki:

  ıkinci ben hediye mi isterim elin sağlık pınar çok güzel olmuş Hayat ablam san hediyem paris bileti olsun yanida bir pasta olsun

 3. Hayat dedi ki:

  Sonunda ilk ben ))) pınar ablam eline emeğine kalbine sağlık olsun çok güzel olmuş..))))
  İyi geceler Allah rahatlık versin herkese))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir