Kördüğüm 219. Bölüm Özeti 13 Mart Fragmanı Mukta İle Karşılaşma

Kördüğüm dizisinde İşça hapisten çıkmış ve Methi ile aynı yerde yaşamak zorundadır. Methi Damini ve kardeşi Mukta ya sürpriz yaparak eve gelir. İşça kızı Methi yi görünce çok sevinir ancak kızının katil bir annesi olduğunu bilmesini istemez. Puştkar ise yaptığı hilelerle Jogi nin tüm mallarına el koymanın rahatlığı ile pişkin pişkin oturuyor ancak Nani nin hastaneye gitmesi için gereken parayı bile veremiyor. Nani Divya dan para ister ve Puştkar’ın ona hizmetliler kadar bile para vermediğini söyler.

İşça annesi ile oturmuş eski resimlere bakmaktadır. Tapasya ile kendisi arasında geçen güzel günleri düşünerek ağlamaktadır. Methi ve Mukta nın aynı kaderi yaşamasından korkmaktadır. Kanha ile eşi sürekli tartışmaktalar. Kanha eşine İşça ile Veer ayrıldıktan sonra zor günler geçirdiğini ancak ikisini de çok sevdiğini söyler. Şu anda onların emaneti Methi ye iyi bakmaları gerektiğini söyler. Bu sırada Methi abisini çağırır. İşça Damini ye Methi ile Mukta nın iyi arkadaş olmalarını dilediğini söyler. Kanha nın eşi Surabbai çok anlayışlı bir kadın o yüzden kocasının ne demek istediğini anlar ve ona sarılır. Her zaman yanında olacağım der.

Divya torunu Mukta yı çok merak eder ve onu arar. Mukta arabayı kaçırdığı için geç kaldığını ancak yolda olduğunu söyler. Sonra da bir pastaneye girer ve pasta yaptırır. Dışarı çıkarken İşça ile çarpışır ve pastayı yere düşürür. Pasta mahvolmuştur. Mukta çok üzülür. Damini hemen yeni bir pasta siparişi verir. Mukta kabul etmek istemese de İşça nın ısrarı üzerine kabul eder. İşça Mukta ya uzun uzun bakarken Mukta da ona karşı bir duygu hissetmiştir. Methi annesi İşça nın onuruna doğum günü partisi düzenlemekte ve herkese hadiyeler vermektedir. 

Doğum gününü kutlayan sadece Methi değildir. Mukta da babası Jogi ile birlikte İşça nın doğum gününü kutlamaktadır. Methi ise herkese hediyelerini dağıttıktan sonra kötü giyimli hizmetçiye de hediye aldığını söyler ve elbiseyi İşça ya doğru götürür. Ondan aldığı elbiseyi giymesini ister. Damini ise çok korkar İşça nın ortaya çıkmasından ve elindeki bıçakla elini keser. Methi hemen mutfağa ilk yardım malzemesi getirmeye gider. Bu sırada İşça da kendi doğum günü pastasını üfler. 

Nani kötülük yapmaya devam ediyor. Çaktırmadan Mukta nın aklına girerek İşça ya karşı nefret uyandırmaya çalışıyor. Methi Damini nin kucağına yatmış ondan şarkı söylemesini istiyor. Damini İşça da senin gibi şarkı söylememi isterdi deyip ona şarkı söylüyor. İşça ise kapıdan onları izliyor ve çok duygulanıyor. Jogi de Mukta ya Tapasya yı anlatıyor. Mukta annesinin bir gün mutlaka geleceğini söylüyor. Dedesi Tapasya nın en iyi arkadaşının İşça olduğunu söylüyor. Mukta onları çok sevdiğini söylüyor. Bir nevi  Nani nin panzehiri Jogi Takur.

Methi onları dinleyen bir karartı olduğunu düşünerek dışarı çıkar ve İşça ile karşılaşır. İşça ben senin annenim der. Methi annesine sarılır. Methi bu zamana kadar nerdeydin diye soruyor. İşça hapiste olduğunu söyleyince Methi annesinden uzaklaşıyor. İşça korkuyla uykudan uyanıyor.

Kördüğüm 219. Bölüm Fragmanı

 

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 219. Bölüm Özeti 13 Mart Fragmanı Mukta İle Karşılaşma (23 Yorum)

  1. hayatın en güzel dersleri burada izlerken çok duygulanıyorum lütfen devam etsim…:)…

  2. Yazmisim ben sen cevap vermedin bende bidaha girmedim yazmadim 215bolume bak orda yazmisdim nerdeydin niye gec geldin Gokhan

  3. Hülya hanım özetleri çok az veriyorsunuz biraz daha hızlansanız bikaç bölüm önden gitseniz iyi olur valla

  4. Günaydınlar denizcim veer bikaç bölüm sonra geri gelecek ama farklı bi veer gelecek ceğişmiş yani

  5. tapasya geya artiq dizinin retinqi gitikce dusuyoo off ben bu diziyi cok seviyorum finalini merakla brkliyorum

  6. Selam herkese ben METHI Ewet ya icca kizi ozune benzer edip dusurupdurler weer ortalardan kayip yerine cirkin weer geliyor bu dizi gitdigice bulam bujar edyorlar

  7. Tapasya Amerikaya gitmiş , kizinin bulundugunu düşünip iki defa evine gelmişti hatirlarsaniz , ama o bulunmamaişti o zaman o yüzden Tapasya geçmişini ve tüm sevdiklerini birakarak Amerikaya gitmiş hatda orda biriyle daha evlenecek diye duydum , ama sonunda diziye geri dönüyor , Kördugum ( Uttaran ) orijinal bolumlerinin 1000 bölüminde Tapasyanin geri dönuşu kutlandi isterseniz internetden baka bilirsiniz , ilerki bölümleri izleyen arkadaşlar Radhotunda gelecegeni soyliyor , ama bencede gelecek çunki Ichcha öldükten sonra , Tapasya & Radhot tüm çoçuklari yani Mukta , Meethi , Yuvraj , Kanhayi falan kendi çoçuklari gibi sevecekler ve buyuticekler . Ben öyle biliyorum , sizler ilede paylasmak istedim .

  8. Tamam isca hapise girdi cikdi ona bisey demiyorusda iscanin kizini niye iscanin kendisi yapdinizya bu hintlerde uzaltikca uzaltyorlar diziyi