Kördüğüm 217. Bölüm Özeti 11 Mart Fragmanı Yeni Sezon Başladı

Kördüğüm dizisinde İşça Avinash’ı öldürdükten sonra Nani nin ihbarı ile hapishaneye gitmişti. Veer de ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Damini önce Bundela ailesinden yardım istemiş ancak beklediği yardımı alamamıştı. Umed bile Mai ve Daddaji nin tepkisinden korkarak sessiz kalmayı yeğlemişti. Damini kızı için karakola gider ve müfettişe kızı için yalvarır. Müfettiş görüntülerde her şeyin açık olduğunu söyler. Divya ve Jogi İşça nın Avinash’ı öldürdüğünü TV den izlerler. Divya dehşete kapılırken Jogi karakolun yolunu tutar.

Karakol dışında bekleyen basın mensupları Damini ye  bazı sorular sorar. Damini kızının suçsuz olduğunu, kendisini, çocuklarını ve eşini korumak için bu cinayeti işlediğini anlatır. Basın mensuplarına duygusal anlar yaşatır. Jogi Damini nin kefaletle serbest bırakılması için karakola gider ancak müfettiş her şeyin gözler önünde olduğunu İşça nın meşru müdafa sınırlarını aştığını bu yüzden bırakılmasının söz konusu olmayacağını söyler. Damini yi TV den izleyen iki genç gazeteci Megha ve Mohan İşça nın suçsuz olduğuna inanmaktadırlar.

Eğer İşça bu şekilde yargılanacak olursa idam olacaktır. Boşu boşuna bir kadının bu şekilde cezalandırılmasına gönülleri razı değildir.  Gazeteciler İşça nın suçsuzluğunu ispat etmek için harekete geçerler.  Megha İşça ile konuşacak Mohan’da Bundela ailesi ile irtibata geçecektir. Mohan ilk iş hastaneye giderek doktor kılığına girerek Mai ile konuşur. Ondan bazı bilgiler alır. Jogi ile Damini karşılaşırlar. Jogi Bundela ailesinin yardımı ile İşçayı kurtarabileceklerini söylerken Damini onların İşça ya kızdıklarını ve yardım etmek istemediklerini anlatır.

Jogi hastaneye geldiğinde Damini nin anlattıklarının gerçek olduğunu anlar ve şimdi Veer’in uyanmasını beklemektedirler. İşça ya Veer den başka yardım edecek kalmamıştır. Megha Damini ile konuşmayı başarır sonunda. Damini Megha’nın İşça ya yardım edebileceğini düşünerek ona bir bileklik verir. Bu sayede Megha İşça ile konuşurken onun güvenini kazanacak bildiklerini anlatacaktır. Megha karakola gider ve basın mensubu olması hasebiyle İşça ile konuşur.

İşça annesinin gördüğü bilekliği görünce ona herşeyi anlatır. Ancak İşça nın bir beklentisi vardır. Karar öncesinde son kez Veer ile görüşmek. Megha bu konuda ona söz verir. Megha ve Mohan basının karşısına geçerek açıklama yaparlar. İşça hakkında güzel bir konuşma yapan Megha onun son isteğinin uğruna katil olduğu eşi ile görüşmek olduğunu söyler. Ayrıca İşça için bir sms kampanyası başlatır. Halkın büyük bir kısmı bu teklife onay verir. Sonunda halkın istediği olur ve İşça nın Veer’i görmesi kararı çıkar.

İşça hastaneye geldiğinde Mai nin kucağında Yuvraj’ı görür. Onu kucağına almak ister ancak Mai arkasına döner. Mai Veer’in yanına girer ve ona duygu yüklü bir konuşma yapar. Veer kendine gelmeye başlamıştır. Veer uyandığında bütün aile bireylerini hatırlarken İşça yı hatırlayamaz. İşça şimdi yıkılmıştır. Doktor bu tip olaylarda hafıza kayıplarının yaşanabileceğini söylerken İşça ağlıyordur. Doktor polislerden İşça yı götürmesini ister. İşça için karar çıkmıştır.

18 yıl evet yanlı okumadınız 18 yıl. İşça cezasını çekmek için hapse giderken Veer ile anıları kalmıştır sadece. İçerde Methi yi doğuran İşça onu Damini ye teslim eder. Eğer kızım beni soracak olursa öldüğümü söyle diye de tembih eder.  Aynı şeyleri Kanha ya söyler ve ondan da söz alır. Arada yıllar geçer. Methi yetişkin güzel bir kız olmuştur. Tıpkı annesi gibi cana yakın ve arkadaş canlısı. Arkadaşları tarafından çok seviliyor. Görüntüsü tıpkı annesi. Kanha da yakışıklı bir delikanlı olmuş ve üstelik evli. Kanha 18 yaşını doldurduğu için dedesinin tüm servetinin de sahibi olmuştur. Bu yüzden Damini de zengin hayatı sürüyor.

Kördüğüm 217. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 217. Bölüm Özeti 11 Mart Fragmanı Yeni Sezon Başladı (17 Yorum)

  1. Bu senaryonu yazan ya kafadan catlak yada baya sıkıcı bırı dızıde olenler hortluyo ıscanın kızı ikizi gibı dızıyı baya uzatıyolar

  2. Bu dizide hagsizlig cokdur.amma icca ve virin sevcisi cox gozel idi.yawasin sevgi iyi insanlar

  3. Selamun aleykum herkese bravo bundela aylasy ya siz okadarda ajimasizsiniz tabiki bunlary yapajaksynyz virede artik soz yok ama kanha neden annesine yardam etmiyor

  4. Benım bildiğim ıcca kalbini yapayalnız ya verip ayrılacaktır neyse ıcca ıcın ıkı side kotu son umarım kızı kotu sonla bıtırmez

  5. Ya arkadaş bırıde hafızasını kaybetmese şaşarım 18 yıl olduysa ıcha hapısten çıkar artık

  6. ya gercekden merak ediyorum tapasya ne zaman donucek diziye cok ozledim gel artik ya

  7. İçça karakteri iki rolde mi oynayacak!!! Tabasya ile karizmatik kocasına noldu onlar geri nasıl dönecek peki bilen var mı