Kördüğüm 216. Bölüm Özeti 10 Mart Fragmanı İşça Hapse Veer Ağır Yaralı

Burak 06 Mar 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde holi kutlamaları devam ederken İşça Avinash’ı görmüştü. İşça onun Kanha için geldiğini düşünerek Kanha yı aramış ve bulunca rahat nefes almıştı. İşça Veer’e de gördüklerini anlatmış başta inanmayan Veer Avinash’ı görünce onun peşinden giderken İşça tarafından durdurulur ancak Veer meseleyi toptan halledeceğini söyleyerek Avi nin peşine gider. Veer Avinash’ı yakalar ve kendilerinden uzak durması için mirastan Kanha ya düşen paydan daha fazlasını teklif eder. 

İkili kavgaya tutuşur ancak Avi elindeki kılıcı Veer’in arkasından saplar. Kılıç Veer’in karnından çıkmıştır. Avi bunu bir kaç kere daha yapar. Veer ağır yaralı olarak yere düşer. Avinash onu öldürmek ve bu işi bitirmek için eline aldığı beton blokunu onun kafasına vurmak için hamle yaptığında İşça nın darbesiyle olduğu yerde kalır. İşça arkasından demir çubuğu sırtına saplamıştır. Avi yere düşünce İşça da defalarca demiri Avi nin karnına saplar. Avi geberirken Nani de oraya gelmiştir. 

Nani ambulansı aramak yerine polisi arar ve İşça nın katil olduğunu söyler. Nani artık sana yapacak hiç bir şey yok. Kalbin mühürlenmiş senin. Veer ağır yaralı olarak İşça ya seni seviyorum diyor. İşça ağlayarak bir şey olmayacağını, kurtulacağını söylüyor. Kanha da yanlarına gelir. Bu sırada poliste olay yerine gelir ve İşça yı götürmeye çalışırlar. İşça Veer’i o halde bırakmak istemez. Ancak polisler İşça yı zorla da olsa götürürler. Kanha bir İşça nın peşine bir Veer’in yanına gider. Veer hastaneye kaldırılırken İşça da hapishaneye gider. Kanha garibanı yalnız başına kalıyor.

Bundela evinde Mai oğluna ait resim çerçevesi düşünce bir şey olduğunu düşünür. Az sonra da Umed’e telefon gelir ve Veer’in ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı söylenmektedir. Aile hemen hastaneye koşar. Veer’in durumu çok kritiktir. Kanha bir şeyler anlatmaya çalışsa da Mai yine kararını vermiştir. Bütün bunlar İşça ve Kanha nın suçudur. Damini olayları duyar duymaz kızının yanına koşar. İşça Avinash’ı nasıl öldürdüğünü anlatır. Veer hakkında bilgi alması için DAMİNİ yi hastaneye gönderir. Damini hastaneye geldiğinde İşça nın durumundan bahseder. Ancak kimse onu dinlemiyor. Baba Umed bile İşça ya yardım etmek istemiyor. 

Basın mensupları Damini ile röportaj yapmak istiyorlar ancak Damini nin konuşacak dermanı yok. Umed ve Mai Veer’in ameliyatını beklerken televizyonda İşça nın Avinash’ı öldürdüğü görüntüleri izliyorlar. Meğersem bir kameraman olayları çekmiştir. Umed ise hatasını anlar ve pişmandır. Damini kimseden bir yardım alamayınca Jogi yi arar. Jogi duyar duymaz İşça nın yanına gider.

Kördüğüm 216. Bölüm Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 216. Bölüm Özeti 10 Mart Fragmanı İşça Hapse Veer Ağır Yaralı” üzerine 18 yorum

 1. rahime dedi ki:

  Insallah viiir olmez yani

 2. Anonim dedi ki:

  Işça haçan hapisden cikiyor

 3. Anonim dedi ki:

  Işça haçan hapisden cikiyor

 4. Anonim dedi ki:

  Tapasya ne zaman geri donecek

 5. Gizem dedi ki:

  Merhaba kızlar nasılsınız?

 6. İÇÇA'YA İÇÇA DEYİN!! dedi ki:

  Ya şu kıza niye işça diyorsunuz işça ne ya İÇÇA kızın adı o kadar özet yazıyorsunuz bi kızın adını doğru yazamadınız tamam Türkçeye çevirdiniz “İCHCHA”yı anladık da işça nedir ya

  1. Azerbaycanli qizi dedi ki:

   Dizinin ozetletindede isca yaziliyo gordugun gibi herkes isca yaziyo

 7. GULJAN dedi ki:

  Maraly bilmiyorum ama ben Turkmenistanlyym

 8. Manya dedi ki:

  Maral , Guljan siz Turkmenistanlimisiniz ?

 9. Guljan dedi ki:

  Selam husna

 10. Husna dedi ki:

  Iyice heyecanlandı lütfen merak ediyoruz nolacak acaba diye 1-2 bölüm ozeti daha koyun lütfen başka siteler bu kadar doğru bilgiden vermiyor lütfen bugün 1- 2 tane daha ozet

 11. Guljan dedi ki:

  Hayrly aksamlar kizlar iymisiniz bu nani ve bundela aylasy ne kadarda esek kadar insanlar afferin isca bu kez yapmalysyny yapdyn

  1. Hüsna dedi ki:

   Inanmiyorum aynı dk da atmışız şok oldum tesedufun bu kadari

 12. Gizem dedi ki:

  Izleyici tasfiyesi hiç bir fikrim yok ama neler olacağını biliyorum içça ne zaman ölücek onuda ben çok merak ediyorum bu filim ne zaman bitecek?

 13. İzleyici tavsiyesi. dedi ki:

  İşca ne zaman ölcek çocuklar ne zaman büyüyecek bilen var mı? Tabasya ne zaman ortaya çıkacak.Asıl karizmatik bay Radolt ne zaman geri dönecek?

 14. Maral dedi ki:

  Geber pislik awinash

  1. meral dedi ki:

   Amin

 15. Anonim dedi ki:

  Divyanin xalasin esdeyirem oldurem hamisi unun uzunden olur uwaqliqdan tapasiyani ppis weylerle bawin doldurmasiydi ele olmazdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.