Kördüğüm 215. Bölüm Özeti 9 Mart Fragmanı Avinash Ortaya Çıktı

Kördüğüm dizisinde Nani hakettiği yere gitmiştir. Nani ilk gecesinde çok büyük sıkıntılar çeker. Gelen yemeği beğenmez. İşça evde Mukta’yı nasıl bulduğunu düşünüyor. Onu özlediğini düşünüyor. İşça nın bu hali Veer’in dikkatini çeker. İşça Divya nın Mukta yı kucağına bile vermediğini söylüyor. Veer biraz zaman geçince her şeyin düzeleceğini ve gidip onu kucağına alacağını söylüyor.

İyilik meleği, saf İşça şimdi de Nani yi düşünüyor. Onun hapishanede çok acı çekeceğini söyleyerek şikayetini geri almayı düşünüyor. Veer ise onun cezasını çekeceğini söylüyor. Nani içerdeyken fare görüyor ve çığlık atıyor. İçerdeki diğer mahkumlar da sesten uyanıyorlar. Nani fare gördüğünü söyleyince kadınlar bunun için mi bağırdın diye tepki gösteriyorlar. Puştkar Nani yi ziyarete gelmiştir. Nani yalvarırım beni bu yerden kurtar diye ağlıyor. Divya bu sefer iyi kadını oynayarak Jogi yi etkilemek istiyor. Ondan Nani yi kurtarmasını istiyor. İşça sabah uyandığında Kanha yı yanı başında görür. Kanha Mukta yı özlediğini söyleyerek İşça yı üzüyor. İşça ona en kısa zamanda Mukta yı getireceğini söylüyor.

Yine bir holi bayramı. Bundela ailesi bir araya gelmiş bayramlaşıyorlar. Mai, Umed, Veer ve İşça çok mutlular. Mai İşça ya Yuvraj’ı vererek holi için İşça nın alnına boya sürüyor. Umed çok mutlu. Her zaman böyle mutlu olmayı diliyor. Mai den her zaman azar işiten Kanha bu sefer sevgi gösterilerine maruz kalıyor. İlginç bir günde nasıl değişti bunlar anlamak mümkün değil. Puştkar ve Rohini Nani yi ziyarete gidiyorlar. Nani karşısında onları görünce çıkarılacağını düşünerek çok sevinir.

Ancak Puştkar Jogi nin katı tutumunu sürdürdüğünü söyler. Puştkar buraya holi bayramını kutlamaya geldiklerini söyler ancak Nani onların isteğini geri çevirir. Nani şoktadır. Nani kendisine bu sıkıntıları reva görenlerden intikamını alacağını söylüyor. Holi Bayramı kapsamında Bundela konağındakiler çok mutludur evde bahar havası vardır adeta. Veer ile İşça arasında romantik anların yaşandığı evde Mai de çok değiştiğini göstermektedir adeta.

Jogi Takur evinde ise Tapasya nın yokluğunda buruk bir bayram havası vardır. Divya torunu Mukta yı Tapasya nın resminin karşısına getirir ve annesini hatırlatır. Jogi Takur avukatları vasıtasıyla Nani nin serbest kalmasını sağlamıştır. Puştkar nezarete gittiğinde bu gerçeği öğrenir. Jogi ve Divya torunlarını severken Divya Puştkar ve Rohini ile eve gelir. Divya Nani yi görünce oldukça şaşırıyor. Nani hemen lafa girer ve yardımlarından dolayı Jogi ye teşekkür eder. Divya da utanmıştır. Nani beni affedecek misin diye Jogi ye diller dökerken Jogi arkasına döner ve özür dileyeceğin kişi İşça der. 

Şimdi Nani nin bam teline bastın Jogi. Nani yaptığı yemini hatırlar . Başına ne geldiyse sorumlusu İşça dır. Ancak Nani şeytanın avukatlığını yapmış bir kadın. Jogi nin gönlünü almak için İşça dan özür dileyeceğini söylüyor. Holi kutlamaları için Bundela konağında eğlence yapılmaktadır. Eğlenceye bilindik misafir Avinash da gelir. Eli yüzü boya içinde olan Avinash’ı bir ara gören İşça Kanha yı aramaya başlar. İşça Kanha yı bulur. İşça Avinash’ın yüzüne su dökerek foyasını ortaya çıkarır. İşça Veer’e Avinash’ı gösteriyor. Veer Avinash’ın peşinden gidiyor.

Kördüğüm 215. Bölüm Fragmanı

 

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 215. Bölüm Özeti 9 Mart Fragmanı Avinash Ortaya Çıktı (30 Yorum)

 1. Amrita ordamisin tl mi daha bulamadim arkadastan yaziyorum
  Merak ettim sen soyle tl arkadastan alinca yazarim tm amrita beni affet ya tl olmadigi icin yazamiyorum

 2. Sensiz buranin tadi yok Gökhan cabuk gel konusalim bide sana bisey soylyecem gelince

 3. Merhabalar ben Manya ✌ bir şey sorucam tabi mumkinse ?
  Guljan abla sen Turkmenistanlimisin ?

 4. Hayrly aksamlar herkese tm Rabisim tm teline cok uzildim tamir etdikden son yazarsyn janym isiljim senide hos gordik tm Gokhan iy gejeler ve tatly ruyalar her kese janym kardeslerim ve arkadaslarym

 5. guljan ablam sen benim öz ablam gibisin benim gerçek hayatta ablam hiç olmadı sadece sen oldun seni çok seviyorum ablam…. amrita çok özür dilerim dün akşam arkadaşlarla paten sürüyorduk o sırada tl düşmüş geç farkkettim sonra aramaya başladım ama bulamadım 3 gün sonra gelirim olurmu başkasından yazıyorum 3 gün sonra görüşürüz

 6. IŞIL GULJAN ABLA RABİANIN TELEFONU KIRILDI O YÜZDEN YAZAMIYOR dedi ki:

  RABİA DİYORKİ guljan ablam iyiki varsın seni çok seviyorum ablam benim şirin ablam ayağım ağrıyor taburcu oldum evdeyim TELEFONU TAMİR OLSUN GELİCEK BEN ÇOCUKLUK ARKADAŞIYIM

 7. Arkadaslar bizim kanal 7 göstermiyor ses var görüntü yok ekran dondu bir kaç gündür böyle. Aranızda bundan dolayı şikayeti olan varmı. Ayrıca bizim uydumuz yok, tv mizde plazma değil.

 8. Selamun aleykum hayrly sabahlar Rabisim ve yurumlarda gorinjek arkadaslara bu nani pislik hapisde kalypda duzalmemis pis kadyna pis insana iylik yakismazky neyse hayat isde saf iscaya ne diyejeksin ya o divyanynda hic kafasy calismiyor avinas gebar ol ama iy kalpli insanlaryn hayatyny zihir etme burdaky yorumdaky konuya gelince ben burdaky bir kardesimi kaybetdim malesef bana bir selam versin yeter baska hic bisey soylemesin anladynmy Gokhan kalbimi cok kirdin tm bundan sonrada ablakardesiz ama ALLAHYN HAKY ICIN aramyzdan selam gecdi bu gunde gecer SELAM ALLAHYN HAKY