Kördüğüm 211. Bölüm Özeti 5 Mart Fragmanı Yol Ayrımı

Burak 28 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde işler karışmaktadır. Avinash Yuvraj’ı kaçırmış ve karşılığında Kanha yı istemektedir. Ayrıca Yuvraj bebeğin İşça ya ait olduğunu söylüyor. İşça ise Avinash’ın söylediklerini tereddüt ile karşılasa da onun söylediği herşeyin doğru olması şüphelerini iyice artırmaktadır. İşça Kanha yı verip Yuvraj’ı alacak mı ? Yuvraj’ın kendi bebeği olduğunu birileriyle paylaşacak mı ? Ayrıntılar özetimizde.

Avinash bebeğe bakmakta zorlanıyordur. Bebek sürekli ağlarken Avinash bebeği susturmak için avazının çıktığı kadar bağırmaktadır. Yoldan geçen bir kadın bunu duyar. Veer nihayet seminerden dönmüştür. Olaylardan haberi olunca neden haber verilmediğini söyleyerek tepki verir. İşça ise ikilem yaşamaktadır. Eğer bildiklerini paylaşırsa Yuvraj bebeğin öleceğini düşünmektedir. O yüzden susma kararı alır. Daddaji ile Umed İşça hakkında konuşurlarken Veer İşça nın nerede olduğunu soruyor. Mai onun annesine gittiğini söylüyor.

Avinash’ı duyan kadın ise karakola giderek bildiklerini anlatıyor. Sıradan bir polise ifade veren kadını müfettiş duyar duymaz yanına alır ve olanları anlatmasını ister. Veer de İşça nın peşine Damini nin yanına gider ancak İşça oraya hiç gitmemiştir. Damini buraya gelmediğini ve nereye gidebileceğini bilmediğini söyler. İşça ise Rathor’un yanına gitmiştir. İşça her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatır. Avinash’ın Yuvraj bebeği kaçırdığını ve karşılığında Kanha yı istediğini söyler. Rathor bunlara fazla anlam veremez. 

İçşa sonunda Yuvraj’ın kendi çocuğu olduğunu açıklar. Rathor bunu nasıl bildiğini sorar. İşça Nani nin bebeğini doğum yaptıktan sonra kaçırdığını söyler. Kamera kayıtlarını sildirerek delilleri yok ettiklerini anlatır. Bu sırada Rathor şok geçirmektedir. Yuvraj’ı Puştkar’dan aldıklarını, Nani nin yüzünün şekilden şekle girdiğini düşünür ve İşça dan bir daha herşeyi anlatmasını ister. İşça kendisini durdurup kızın kaçırıldı diyen deli kadından Nani ye kadar her şeyi bir kez daha anlatır. Rathor adeta felç olmuş gibidir. 

Veer Damini den ayrıldıktan sonra İşça nın Rathor’un yanına geleceğini düşünerek oraya gelir. Veer de olanları dinler ve İşça ya bu kadar şeyi gizlediği için çok kızar. Bu sırada müfettiş Rathor ‘a bebekle ilgili bir gelişme olduğunu duyurur ve acele gelmesini ister. Rathor giderken Veer de onu yalnız bırakmaz. Olay yerine giden Rathor ile Veer polisle birlikte bebeğin kaçırıldığı yere gelirler. Avinash yakalanmak üzereyken sis bombası sayesinde kurtulur. Rathor bebeğin biberonunu ve elbiselerini bularak duygusallaşır.

İşça ve Damini Bundela konağına gelmişler, Veer den gelecek güzel haberleri beklemektedirler. Veer gelir ancak Yuvraj bulunamamıştır. Veer İşça ya çok kızgındır. Yuvraj bebeğe bir şey olsaydı tek suçlunun kendisi olacağını, bu kadar önemli bir meselenin gizlendiği için güven problemi yaşanacağını söyler. İşça ise Yuvraj’a zarar gelmemesi için her şeyi gizlemek zorunda olduğunu söyler. Avinash’ın Yuvraj karşılığında Kanha yı istediğini belirtir. Veer o bana baba diyor ben nasıl verebilirim diye bunun olmayacağını söyler.

Bu sırada Avinah İşça yı yeniden arar. Telefonu bu kez Veer alır. Avinash bebeğin yaşadığını ancak bir daha polisin karışması durumunda bebeğin öleceğini söyler. İşça Kanha yı vermeleri halinde Avinash’ın miras yüzünden onu öldüreceğini söyler. Mai hemen Kanha nın kendi kanlarını taşımadığını söyleyerek onu teslim etmeleri gerektiğini söyler. Veer de şiddetle karşı çıkar. Ancak Avinash miras için Kanha yı istemektedir. Mirası Avinash’a devrederlerse sorunun çözüleceğini düşünmeye başlarlar. 

Rathor herşeyin sorumlusu olarak gördüğü Puştkar’ın yanına gider. Onu bahçede yakalayan Rathor bebeğinin çorabını gösterir ve tüm hıncını Puştkar dan alır. Onu öyle bir döver ki son olarak arabanın kapısına sıkıştırıp öldürmeyi düşünür. Onu Jogi durdurur. Nani de Puştkar’ı korumaya çalışınca Rathor ona da ağzına geleni söyler. Rathor bebeğin İşça ya ait olduğunu ve kamera kayıtlarında İşça nın her şeyi gördüğünü söyler.

Bu arada Bundela evinde İşça ya karşı koalisyon kurulmuş durumda herkes İşça yı suçluyor. Neden bu zaman kadar bir şey söylemedin diye kızıyorlar. Sonunda Daddaji noktayı koyuyor ve her hatanın bir bedeli olduğunu ve İşça nın da bedelini ödeyeceğini söylüyor. Kanha Avinash’a verilecektir. İşça kriz geçirirken Veer sesini çıkarmıyor. Olan ise küçücük masum Kanha ya oluyor.Kanha her şeyi duyduğu için bir kenarda ağlıyor. İşça ise Veer’in sessaiz kalmasına anlam veremiyor. Veer yatağını ayırırken İşça da odasında ağlamaya devam ediyor.

Kördüğüm 211. Bölüm Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 211. Bölüm Özeti 5 Mart Fragmanı Yol Ayrımı” üzerine 2 yorum

  1. Guljan dedi ki:

    Isca isde kendini salak gosterdiginje tabiki basyna bunlar gelijek ya artik diziyi hic izlemek istemiyorum sebap a2 kirgin cicekler yeniden baslady ayni saatlerde gosteriyorlar ben kordugimin yerine kirgin cicekleri izliyjam artik

  2. Manya dedi ki:

    Aptal , korkak Veer sana bir erkek bile diyemiyorum igrençsin senin gucun anca Ichchaya , Tapuya yeter hani Kanha senin oglundu Ichchaya bagiranda şimdi ne oldu kuçuk dilinimi yutdun sogan erkegi , babaligina tukurim senin igrencsin sen yemin ederim igrencsin . nasil duygusuz , vicdansiz , utanmazin teki insanlar var bu Bundela konaginda sirf kendi kanlarindan degil diye masum , kucucuk cocugun oldurilmesine goz yuma biliyorlar yemin ederim igrenç iyyy midem bulandi o mai denen utanmaz , ahlakdan habersiz kadina bak hele sen Rocky getirdiginde cezani cektinmiki ? Ichchaya ceza veriyorsun mal kadin valla Ichchanin yerinde olsam hepsine agzinin payini teker – teker verirdim bir guzel sustururdum , ah Ichcha ah ne cektin be sen hep o salakligin yuzunden Daddaji kaç yaşinda adam insafdan haberi yok niye hep Ichcha ceza aliyor niye Maiye ceza vermedi , niye Satya – Sachi konusunda kendini cezalandirmadi sonuçta onlarin annesi Daddaji ve Mainin iftirasi yuzunde ölmuş . Hiç adil degil bu dizi akil sagliga ziyan … Ah bu hintli gelinler hep safsiniz , salaksiniz bir seferligine agizlarinin payini verseniz keşke ….. ah ah ah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir