Kördüğüm 21 Temmuz Özeti 349. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Yuvi bir taşla 2 kuş vurur.

Kördüğüm 21 Temmuz Özeti 349. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Vishnu Yuvi’yi fark eder ve onu takip etmeye başlar. bu sırada başı dönmeye başlar. Akash’a şikayeti ile ilgili görüşmeye gitmiştir. Müfettiş Akash a Bhabhinin fotoğrafını sormaktadır. Akash  fotoyu göndermek üzere eve gider. Meethi ise Kajriyi bilen Mahara nin adamıyla konuşur ve onu Kajri ye götüreceğini söyler. Akash evegittiğinde Meethi yi göremez ve Kajrinin fotosunun olmamasıyla meraklanır. Yuvi nin adamları Vishnu yla görüşürken Meethi ise hemen yanlarındadır ancak birbirlerini görmezler. Yuvi’nin adamı Vishnu’ya birilerini görmeye geldiğini hatırlatır. Vishnu bu adamın buraya neden geldiğini bildiği konusunda şaşırır. Adamı takip ederken herşeyi unuttumuştur bile.Maharaninin adamı Meethiyi yanıltarak bir odaya kilitler.

Vishnu bir odaya girmesi söylenir. Yuvi’nin adamı, onunla  tanıştığı kişiyi getireceğini ve burada beklemesini söyler. Vishnu içeri girer girmez oda dışarıdan kilitlenir. Vishnu Kajri’nin odasındadır. Akash da oraya ulaşır.  Vishnu neden buraya getirildiğini bilmeye çalışırken Kajri, Vishnu’dan korkar kendini korumaya çalışır. Gitmesine izin vermesi için yalvarır. Kajri Vishnunu cüzdanındaki Rathorun fotosunu görür ve şaşırır. Kajri Akash ve Meethiyi sorar.Burası bana ait bir yer değil burada zorla tutuluyorum der.Maharani’nin adamı Maharani’ye Meethi’yi anlatırken Akash hala arayış içindedir. Resim yapan kızın yardımıyla  Akas Meetiyi bulur ve birbirlerine sarılırlar. Meethi Kajri bhabhi’nin  burada olduğunu söyler.

Vishnu, Akaş nın kanunen kız kardeşi olduğu için onu burada bırakamaz ve Kajri’ye onunla gelmesini söyler.Burada insanlar çok tehlikeli der. Kajri onunla gitmek istemez ama Vishnu onu götürmek üzere kararlıdır. Bu esnada birisi farkedilmeden kayıt yapmaktadır. Vishnu’nun Kajri’nin elini tutarak ve onunla birlikte gitmesini söylediği esnada Akash odaya gelir ve Vishnu yu kızı götürmek üzere zorluyormuş gibi görür. Vishnu’nun yakasına yapışır. Vişnu ona gerçeği anlatmaya çalışsada Akaş onu dinlemez yine kavga ederler. Bu esnada Maharani nin adamları gelmek üzeredir ve oradan kaçarlar. Vishnu odada  yerde iken Yuvi gelir ve yaralı olan kulağına sopayla vurarak onu bayıltır. Yuvi, hikayenin bu kadar ilginç hale gelmesinden mutludur.

Bir taşla iki kuş vurmuştur. Akash sonunda Meethi’nin olduğu yere ulaşır. Meethi’ye Kajri bhabhi’yi eve götürmesini ve dikkatli olmasını söyler  Vishnu için endişelenir ve onu kurtarmak için geneleve girer. Maharani adamlarına Kajri’yi sorar. Kajri’yi her ne pahasına olursa olsun istiyorum, gidin ve onu alın der. Pavitra kapıyı açar ve Kajri’yi görünce şaşırır. Kajri başını saree ile kapatmıştır.  İkisi de ayrılırlarken  Pavitra, Meethi’nin bizden bir şey sakladığından eminim der. Akash  Vishnu ile kavga ettiği odaya geri döner ama o orada değildir. Yuvi’nin adamı gittiğini söyler. Akşam yemeği için planlama yapan Mukta ne kocasına nede Meethiye ulaşır.

Meethiye mesaj  atar. Maharani genelevden kaçan kızın itibarlarını sarsacağı için bir an önce Kajriyi bulma telaşındadırlar. Yuvi Kajriyi bulacağını Maharani ye söyler. Akash eve gelir. Meethi Vishnu yu eve bırakıp bırakmadığını sorar. Mukta’ya ne söyleyeceğinden ötürü endişelenir. Akash, Vishnu’nun , Kajri bhabhi ile bir genelevde bulunmasına çok kızar.  Meethi buna karşı  Kajri didi ile konuşmayı düşünse de kımse  konuşacak durumda değildir. Damini Mukta’ya endişelenmemesini söyler. Vishnu gelecek. Kapı zili çalar. Mukta zarfı açar ve fotoğrafları görünce  şok olur.

dizibilgi google play

Kördüğüm 21 Temmuz Özeti 349. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Yuvi bir taşla 2 kuş vurur. (6 Yorum)