Kördüğüm 21 Ağustos Salı Özeti 380. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Sankrant Ambika’nın tuzağına düşer

Burak 10 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 21 Ağustos Salı 380. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Meethi Kajri’den özür diler. Böyle olacağını tahmin edememiştim der. Kajri onu olanlar için onu suçlamadığını onun kaderinin öyle olduğunu söyler. Böyle büyük bir hayale kapılmasının hata olduğunu söyler. Senin hatan gerçekleşmeyecek bir hayale beni sokmandır der. Neden beni tekrar bir gelin haline getirdin. Ben sana genel eve satıldığımı söylemişken neden kendi evimin olacağını bana düşlettin. Sankrant’ın mutlu olmadığını gördüğümü sana söylemedim mi ? Sana güvendim ve ona bir kere bile sormadım der. Meethi ağlamaktadır. Kajri artık burada kalamam der. Anjum Nani’den birkaç günlüğüne onlarda kalmak istediğini söyler. Anjum Nani sorunu yok der. Ama bir kere beni dinle der. Gitmeden önce, Meethi’ye kırgın olmamasını söyler. Onun düşüncesi asil ve kalbi saf der. Kajri, soylu düşüncelerin yaşamları değiştirmediğini söyler. Ben kimseyi lanetlemiyorum. Ben sadece gitmeden önce gerçeği söylüyorum. Hepiniz burada pek çok gün kalmama izin verdiniz, bunu asla unutmayacağım. Bu rüyanın kırık parçalarını da kendime yakın tutacağım, böylece tekrar böyle bir şey düşünmeye kalkışmayacağım der.  Meethi olanlardan çok rahatsız olmuştur ve çok üzgündür.

Vishnu çocuklara bakmaktadır. Manav’ın mamasının bittiğini fark eder ve bebek çok acıkmıştır. Rani’ye yatakta olan bebeğe bakmasını söyleyerek mama almaya gider. Manav ağlar ve Rani onu kucağına alır. Halıya koyar ve onun uyuması için ninni söyler. Kendisi ninni söylerken uyur ve bebek halının üzerinde ağlamaya devam eder. Ambika ve Malvika telefonda görüşürler. Malvika ona evde yaşanan her şeyi anlatır. Yarı finali kazandıklarını ve şimdi final zamanı olduğunu söyler.  Manav fanın telini tutar ve onu çekerek yere düşürür. Taşan su akar ve  fanın tellerine varmak üzeredir. Bu esnada Mukta gelir ve gördüklerine şok olur. Manav’a doğru yürür. Rani bu arada sesten uyanır. Mukta ona fişi çekmesini söyler. Sonra Mukta acele ile bebeği kollarına almak için harekete geçer. Marketten dönen Vishnu olanları görür ve sersemler.

 

Meethi tapınaktadır. Kajri’nin sözleri aklından çıkmaz Kajri’nin. iyi olması için dua eder. Hayalinin kırılacağını asla düşünemeyerek hata yaptığını ve onu affetmesi söyler . O iyi bir insan, ama hayatında sadece acı ve üzüntü var. Ona mutluluk ver der. Telefonu çalar. Vishnu Mukta’nın düştüğünü söyleyince  şok olur ve hemen oraya hemen gider. Doktor Mukta’ya bir hafta boyunca yatakta dinlenmesini söyler. Nani oraya gelir. Mukta için gerçekten endişelenir. Olan her şeyi öğrenir ve Rani’yi sorar. Mukta onun komşusunun kızı olduğu yalanını söyler. Nani, evde zaten bir bebek varken komşunun kızının da olmasına  inanamaz ve kızar. Nani Rani’yi davranışlarından ötürü azarlar. Rani’nin aynı Iccha gibi olduğunu düşünür.  Bu evde olduğu gibi, hepsi sessizce gelmişti. İçeri girdi ve evin kızı oldu der. Rani’yi küçümser ve burada bir hizmetçinin kızına ihtiyacımız yok diyerek alay eder. Nani  Rani’yi tokatlamak için elini kaldırır ama Meethi tam zamanında orada gelir. O bir çocuk. Neden onu incitmek istiyorsun? der. Nani Mukta’nın Rani yüzünden yaraladığını söyler. Meethi onun alaycı bakışlarından bıkar. Nani Rani’nin evde kalmasını istemez ve Meethi onu evine götürmek üzere ikna eder. Rani Meethi’nin elini tutar ve eve giderler.

Ambika’nın ev sahibi, kira ödemediği için eşyalarını fırlatır. Ambika onunla konuşmaya çalışır ama boşuna. Sankrant Ambika’nın sesini duyduğunda yoldan geçiyordur ve durur. Ambika bunu yapmaması için bayana yalvarır. Sankrant’ın izleyip izlemediğini görmek için biraz döner. Daha sonra saçlarını sıkıca tutması için kadına fısıldar. Bayanla birlikte rolüne devam eder. Sankrant Ambika’yı kurtarmak için adım atar. Ev sahibine parasını öder. Ambika’ya eşyalarını toplamasını söyler. Ambika bugün buraya geleceğini biliyordum der ve zamanlama için çok mutludur.

 

Meethi evin içinde Rani’yi karşılar. Rani büyük evi gördüğüne şaşırır ve mobilyaları severek kontrol eder.Eve ne kadar kira verdiklerini sorar. Meethi burasının onların evi olduğunu söyler. Rani bu seferde evde kaç kişi yaşadığını merak eder. 6 kişi diye duyunca şaşırır.10 kişi ile aynı odada yaşadıkları aklına gelir. Meethi Rani’nin odasına giderken ona eşlik eder. Ambika, nerede yaşayacağını Sankrant’a sorar. Sankrant ‘a Ben senin yardımını almayacağım. Birinin evinde  temizlik yapmaya hazırım ama senden bir iyilik almayacağım der.  Sankrant iyilik için bunları yapmadığını söyler. Bu benim görevim. Bana doğru zamanda bir şeyler anlatabildin. Bu ilişki hiç bitmeyeceğinden Kajri ile evlenerek çok büyük bir hata yapacaktım. Burada yaşamana izin vermeyeceğim der. Ambika artık aralarında hiçbir şey kalmadığını hatırlatır. Biz boşandık. Bu benim cezam. Artık karı koca değiliz. Beni kendi halime bırakmalısın der. Sankrant özür diler. Onu kucaklar ve onun için bir çıkış yolu bulmak ister. Tekrar sarılırlar. Ambika  birbirinizi sevmek iyi ama ben seninle evine gelmeyeceğim der. Sankrant bir çıkış yolu bulmak ister, tekrar sarılırlar ve Ambika sırıtır.

 

Rani, Meethi’nin odasına gelir ve makyaj malzemelerini görmekten mutlu olur. Rani sonra yatağın üzerinde mutlu bir şekilde zıplamaya başlamıştır. Akash, tuvaletten çıkar. Rani’yi zıplarken görünce gülümser ancak Rani onu görünce şok olur. Akash eğer hoşlanıyorsa devam etmesini söyler. Kimsin? Kiminle geliyorsun? Bu oda da ne yapıyorsun? diye sorar ve tekrar tekrar bu odadan çıkmasını söyler. Daha sonra bir bardak kırar ve ondan uzak durması için onu uyarır yoksa ona zarar vereceğini söyler. Akash camı elinden almaya çalışır ama onun elini keser. Rani yatağın arkasına saklanır ve dışarı çıkmasını söyler. Meethi hemen oraya gelir. Akash’ın yarasına müdahale eder. Meethi kırık camları Rani’den alır ve Akash’tan ona bahseder. Rani’yi çağırıyor ve onun yaptığıyla ilgili konuşuyor. Rani sessiz ve kapıya doğru görünüyor. Meethi, Rani’nin Akash’ı görünce neden korktuğunu merak eder. Neden cam aldı? Onunla bir şey mi oldu? diye kendi kendine sorar ve Rani’nin yaptıklarını garip bulur.

 

Mukta, Rani’nin Meethi ile gittiğini öğrenir. Neden gitmesine izin verdin? Meethi’nin evinde şu an şartları biliyorsun der. Rani’nin kim olduğunu hatırlatır. Vishnu ona Meethi’yi çağırmasını ve ona her şeyi anlatmasını önerir. Endişelenme, her şey yoluna girecek der. Meethi’nin annesi beni büyüttü ve hayatımı değiştirdi. Meethi onun kızı. Ona inancım tam. Rani’yi kesinlikle iyi değiştirecek der. Mukta başını sallar. Meethi, Rani’nin odasını gösterir. Sadece burada kalacaksın. Rani onu durdurur. Buraya kimse gelmeyecek, değil mi? Meethi onun sorusuyla şaşırır. Kimse gelmeyecek der. Rani’ye yemek için bir şeyler getirmeye gider. Rani, odanın etrafında mutlu görünüyordur. Meethi yemekle geri döner. Rani yerde oturur ama Meethi yatağa oturmasını söyler. Rani yemeği gördüğü için çok memnun olur. Bütün bunları bana bugün verecek ve yarın beni işe çalıştıracak mısın? diye sorar. Meethi gülümser. Sana hiçbir şey yapmayacağım der. Meethi Akash’tan ona bahseder ve ondan korkmamasını ister. Rani’yi yatağına yatırır ve uyutur.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 21 Ağustos Salı Özeti 380. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Sankrant Ambika’nın tuzağına düşer” üzerine 180 yorum

 1. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Aaayy su an benden mutlusu yook)))
  Serhan hislerini aciklayamiyor sana ve bakislarla sana anlatmaya calisiyor)))
  Ayyy ne guzelll))))
  S♥A

 2. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur ilk kez Serhanda bişey hissetdim bana karşı…bi bakış)))..giderken sadece bi bakışını yakaladım..o an benim için o kadar değerliydi ki anlatamam))..ve yolculuk esnasında dinlediğim şarkıylada bunu hissetdim))..gün boyu düşündüm niye mp3 de sadece 1 tane şarkı var diye…sonradan anladım))..

 3. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ohaaaaa ne guzel konusma))))
  Keske kalsaydin bodrumda)))
  Hmmm demek serhanda gitmeni istemedi)))
  Bende netden bakarim o sarkiya)))

 4. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ben diziyi pek takip edemiyorum ama..konusunu biliyorum ara sıra izlerim))..
  ..
  Evet geldim İstanbuldayım)))..yaa bu sabah abim annemi ababmı beni yolcu etmeye gelirken Serhan da ordaydı..bu arada abim hala bodrumda..yengem dayısında kaldığı için abimde orda yanlız bırakmak istemedi..neyse serhanda geldi abim valizleri arabadan çıkarırken..Serhanla küçük konuşmamız oldu ama yanlız..bana sevdin mi bodru mu diye sorduğunda bende hı-hı evet dedim..ve keşke kalsam dedim ve Serhanda küçük sesle keşke söylediğini duydum ama benim duymadığımı düşündü..bende bozuntuya vermedim)))))))..sonra bana mp3 verdi yolculuk sırasında dinlerim diye..bende kabul etmedim ne verek var diye..oda al işte dinlersin sıkılmazsın işte..neyse bende aldım))..vee Aynur yolculuk esnasında mp3 de müziği dinlediyimde sadece tek bi şarkı vardı…edis-buz kırığı şarkısı…

 5. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Dizinin sarkisida guzel♥♥♥
  Du du du du barara du du du barara

 6. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ayy bu gokhan cok komik yaa birde oguz da coook komik birisi hahha
  Tm bekliyorum)))

 7. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bayılırım cornettoya❤❤❤❤..
  Cnm bekle geliyorum 1 dk

 8. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ben ali yi begeniyorum♥♥♥
  Aa birde Bade varya o kanatsiz kuslardaki cemre masallah yeni dizide rol almis kiz

 9. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  4n1k dizisinde begendigin biri varmi

 10. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Eee ne haber anlatsanaaa????
  Sen istanbuldasin dimi???

 11. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Biliyorum söylemişdi izliyeceğini ama..dizi bitmişdir şimdi..))

 12. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Dondurma isternisin???
  Al cornetto afiyet olsun benim en sevdigim dondurmalardan)))

 13. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bende odamdayım uzanıyorum öyle..
  Serhan❤..evet bişeyler))…

 14. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hayat ablam dizi izliyordur belki???
  Soylemisdi yaa 4 n1k ilk ask dizisii cok guzel bende netden izliyorum 2 bolumunu tamamladim

 15. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Dus aldim odamdayim
  Sen napiyonn serhandan ne haber

 16. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hah geldin mi)))..ee cnm napıyorsun??

 17. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Aynen hayat abla nerdesinnnn????
  Abim nasil olduuu???

 18. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynuuuuuur hadi ama…….

 19. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ayy tesekur ederim ablamm♥♥♥
  Evet yikadim iste napiyim haha

 20. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynuuuuur güzelim hadi gel ama..seni bekliyorumm)))..
  Zaten Hayat da yok(((..doğru ya Hayat sen nerdesin be kardeşim)))..merak etdim şimdi)))..
  Gökhan nasıl oldu??..

 21. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gece gece bulaşık niye yıkıyon)))ahahah))..

 22. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Cnm geldim geldim))..son bi kez bakıyım dedim..sen gördüm))iyi ki yazdın))

 23. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Offff yaaa abla ciktinmiiii(((((
  Birazdan gelirim yine

 24. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hangi insan gece saat 00:30 da bulasik yikar yaa???
  Beb deliyim hahhah
  Ben yikarim benden baskasi olamaz hahah

 25. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hos buldum abla)))
  Sende hos geldiin)))

 26. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ben varimmmmn

 27. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Neyse kimse yok sanarım)))..hadi herkese iyi geceler..Allah rahatlık versin))❤❤❤

 28. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur hoşgeldin cnm))

 29. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Nuranaay abla ziyaretlerini kabul etsin allah kabul etsin)))
  Iyi geceler tylla abla)))
  Iyi geceler nuranaay abla)))

 30. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Iyi aksamlar)))

 31. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Iyiyim Aleyna isguc le orosyorum koydeyim Aleyna int bitdi cikyorum kusuruma bakma bu gun buraya girebildim ve sana msj birakiyim dedim burdakilerin hepsine kocaman selamlarim var tekrar gorusmek dilegiyle sana iyi geceler tatli ruyaler Allah rahatlik versin

  Nuranaay sanada kolay gelsin baban ve babaannen ziyaretlerni Allah kabul etsin cnm ben cikyorum netim 2,1mb kaldi sanada iyi geceler tatli ruyaler
  Allah rahatlik versin

  Kordugum aylesi
  Mahym
  Guljan
  Gokhan
  Hayat
  Aynur
  Rocin
  Ve Pinar hanim hepinize Allah rahatlik versin

 32. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Neyse ben şimdi çıkıyorum))..grşrz cnm))

 33. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Zaten bu intlerin çekememezliği yüzünden doğru dürst konuşamıyoruz bile(((..

 34. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Anladım Tylaa..zaten Gökhan senin ondan küstüğünü sandığında ben söylemişdim..int çekmiyor yazamıyor diye..tmm birtanem iletirim Gökhana))sen kendini üzme))

 35. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kimse yok sanarım((..neyse ben çıkıyorum))…

 36. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Akeyna sana bi sey soylijam demisdim ya diger ozetlere bakmisdim o gun Gokhanin bana kusdun musdun kacyor msj larni okudum ne kusmesi ne kacmasi kac kere soyledim ona int iyi cekmiyor cekdiginde ise yorum gitmiyor diye bunu Gokhana iyletermisin geldiginde lutfan simdide netim iyi deyl yorumum birde gitse birde gitmiyor

 37. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tylaa orda mısın cnm))

 38. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Tylaa))..Hoşgeldin))iyim cnm sen nasılsın??))

 39. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Merhaba hayirli cumalar herkese

  Nuranaay
  Aleyna
  Mahym
  Guljan
  Gokhan
  Hayat
  Aynur
  Rojin
  Isil nasilsiniz iyimisiniz

 40. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur Hayat nerdesiniz?????????

 41. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi geceler))BY❤..

 42. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Sağol Nuranaay))..çok teşekkürler))

 43. NURANAAY dedi ki:

  Afyet olsun cnm

 44. NURANAAY dedi ki:

  Olur kardesim tmm sanada iy geceler tatli ruyalar byy byy
  Zz Zz Zz Zz Zz

 45. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tşk kahven süper olmuş✌..

 46. NURANAAY dedi ki:

  A oylemi Allah zehin acikligi versin cnm sana hep basarli ol okulda

 47. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm cnm iyi geceler Allah rahatlık versin))yarın inşAllah grşrz))

 48. NURANAAY dedi ki:

  Al canim sade kahve☕begandinmi
  Evet digar arkadaslam nirede

 49. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ben öğrenciyim..çalışmıyorum)))..

 50. NURANAAY dedi ki:

  Cok konusdum ya uyumam lazim cnm bizde saat 23 56 byy cok uykum var saol

 51. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kahve mi??..bak buna hayır diyemem işte..ok içelim..benim ki sade olsun ama☕
  Nuranaay ben seni çok sevdim☺☺..iyiki yazdın buraya)).
  Bu arada Aynurla Hayat nerde??

 52. NURANAAY dedi ki:

  EEEE ALEYNAM IY GECELER CANIM

 53. NURANAAY dedi ki:

  Ne var ne yok hadi basla kardesim ne is yapyorsun

 54. NURANAAY dedi ki:

  Cok seker atarmisin kardesim ya sade kafe icermisin

 55. NURANAAY dedi ki:

  Aleyna ikimizden kimsejikler yok sanarim gel kafe icelim☕

 56. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok cnm burdayım))..

 57. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH..SAĞ SALİM GİDİB GELSİNLER☺
  Amin inşAllah Nurnaay))

 58. NURANAAY dedi ki:

  A oylemi evet bu aralar herkesin isi cok canim offfff int yine cekmiyoo

 59. NURANAAY dedi ki:

  Tuk tuk aleyna nerede kiz beni goremedin her halde bu ne sessizlik canim

 60. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Mahym ablamın şu aralar işleri baya yoğun olduğundan..yazmaya fırsatı olmuyor.))
  Guljan ablamda iş nedeniyle yazmıyor..))
  Tylaa onu bilmiyorum valla..ama ara sıra yazıyor…
  Gökhan da dinleniyor..bi kaç güne yazar her halde☺..

 61. NURANAAY dedi ki:

  Aleynam benim babam ve babannem hacca gitdiler canim Allah kabul eylesin dualarini ben cok mutluyum her musulman kardeslermize gitmek nesip eylesin

 62. NURANAAY dedi ki:

  Cok sukir iyiz bilyormusun ben su an dizi izleyorum Sev yeter

 63. NURANAAY dedi ki:

  Ben burdayim ama sen goremedin galiba canim

 64. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Nuranaay..iyim cnm sen nasılsın??))

 65. NURANAAY dedi ki:

  Eeee nedan isil gokhan mahim tylla guljan gorunmiyor merakliyim

 66. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok Nuranaay saat daha erken uyumadım…)))ama sanarım sen çıkdın..tüh yetişemedim☹

 67. NURANAAY dedi ki:

  Merhaba Aleyna nasil iymisin

 68. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Geldim Nuranaay))

 69. NURANAAY❇ dedi ki:

  Aleeeeeynaaaciim nerde uyudun galiba neyse tmm bende yarin gorusmek dilegile iy geceler arkadaslarim

 70. NURANAAY dedi ki:

  Aluuu kimse yokmu Aleynam ne var ne yok gel biraz sobhet edelim canim

 71. NURANAAY dedi ki:

  Merhaba Aleynam nasil iymisin a cok zor uyutdum cocuklammi☆

 72. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kimse yok☹..tmm grşrz..))

 73. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kimse yok muuu?????

 74. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm Nuranaay..sen çocuklarını uyut))sonra konuşuruz))

 75. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar)))..

 76. NURANAAY dedi ki:

  Cook tesekurlar hediyelerinize bayildim arkadaslar
  Hepiniz iymisiniz arkadaslam bende iyim canlarim biraz isler cok cocuklam yaramazlik yapyorlar da beni ondan ona kosturyorlar ya hele olur cocuk iste saolun arkadaslar ben gideyim cocuklarmi uyutmam lazim Allaha emanat olun saolun canlarim

 77. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kardeşim sanarım çıkdın..tamam bende çıkıyorum))görüşürüz…))

 78. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayaaaaat kardeşimmmmmmmm??????

 79. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayat burda mısın???

 80. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayat bide baş rolde ki kız var ya ismi Yaprak dı galiba..sanarım gerçek hayatda 30 yaşındaymış 😮

 81. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayat cnm nasılsın??..evet bende fragmanını izledim ama diziyi pek takip etmiyorum..

 82. Hayat dedi ki:

  Bugün 4N1K dizim var oh sonunda bugün çok merak ediyordum dizimi)))

 83. Hayat dedi ki:

  Hayırlı cumalar dilerim herkese))))))
  Nuranaay ablam sana hediyem kozmetik ürünler)))
  Umut bey güldürdün beni))hah hep ikincisin ben hep sonuncu oluyorum hahaj
  Aynur’um Aleynam nurannay ablam rojinim nasılsın bugün)))

 84. Rojin dedi ki:

  Ben 18 burdayım

 85. Rojin dedi ki:

  Ben varim

 86. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Neyse ben çıkıyorum))..görüşürüz))

 87. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kimse yok mu???….

 88. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhabalar))..ben varım Rojin))burda mısın??

 89. yok rojin dedi ki:

  Kimse yok

 90. Rojin dedi ki:

  Herkes günaydın hayırlı cumalar pınar abla elin sağlık çok güzel olmuş Aleyna ablam iyi yolculuklar

 91. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi günler))..
  Pınar ablam özet için tşk..her zaman ki gibi kusursuz☺..
  ..
  Sağol Aynurum))

 92. Pınar dedi ki:

  Hayırlı cumalar arkadaşlar

 93. &Aynur& dedi ki:

  aleyna abla iyi yolculuklar sana)))

 94. &Aynur& dedi ki:

  yani bir buket çiçek)))

 95. &Aynur& dedi ki:

  nuranaay abla nasilsin???
  hmmmm sana hediyemmm….bir buket gul olsun???

 96. &Aynur& dedi ki:

  pinar abla harikaa olmusss)))

 97. &Aynur& dedi ki:

  hayirli gunler herkese)))

 98. NURANAAY dedi ki:

  Nedan kimsejikler yok arkadaslar nerede sizler merakliyim ya ♡
  Hepinize hayirli cumalar dilerim Allah hepimizin dualarmizi kabul etsin gunahlarimizida af eylesin amin

 99. Anonim dedi ki:

  Günaydın ben en iyi ikinciğim galiba hiç birinci olamadım teşekkürler Pınar ablacım çok güzel olmuş elinize sağlık

  1. Umut dedi ki:

   🙂

 100. NURANAAY dedi ki:

  Oleyy ilk benim hediyemi beklerim canlarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.