Kördüğüm 209. Bölüm Özeti 3 Mart Fragmanı Ölen Bebek Kim

Burak 27 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm son bölümünde Yuvraj bebek Avinash tarafından kaçırılmıştı. Rathor ve annesi derin üzüntü içindedir. Jogi nin evine bir telefon gelir. Telefonu Nani açar. Ancak karşıdaki kişi sessiz kalınca Nani Tapasya diye seslenir. Nani kızım nerdesin, bizleri perişan ettin, lütfen bir an önce gel diye konuşur. Karşıdaki kişi ise telefonu kapatır. Nani yanındaki Puştkar’a arayanın Tapasya olduğunu söyler ancak Puştkar öyle olduğunu düşünmüyor.

İşça ve Damini Rathor’un isteği üzerine eve gelmişlerdir. Damini Rathor’Un annesine teselli vermekte İşça da Rathor’a arayan birilieri oldu mu diye sormaktadır. Onlar ordayken Jogi ve Divya da konağa gelirler. Divya Damini ve İşça yı görünce memnun olmaz tabi. İşça ya bir telefon gelir. Herkes bir anda kulak kesilir. Karşıdaki kişi Avinash dır. Avinash İşça dan dışarı çıkmasını ister. İşça çaktırmadan dışarı çıkar. Avinash Yuvraj bebeğin kendisinde olduğunu söylerken bebeğin sesini İşça ya dinletir.

Avinash Yuvraj’ı görmenin tek şartının Kanha yı vermek olduğunu söyler. Ayrıca Yuvraj bebeğin gerçek annesi sensin der. İşça şaşırmıştır. Avinash polise haber verilmesi halinde bebeğin öleceğini söyler ve seçim yapması için ona 24 saat süre vererek telefonu kapatır. İşça yeniden Rathor ve misafirlerin yanına dönüyor. Onun panik hali dikkatleri üzerine topluyor ancak İşça polis dahil kimseye bilgi vermiyor. Gece olmuştur İşça Yuvraj’ın patiklerini alıp koklamakta ve onunla geçirdiği anları hatırlayarak ağlamaktadır. İşça onu annesi gibi sevmektedir. 

İşça Veer’i aramak için telefonuna sarılır. Bu sırada odasına Umed gelir ve bir sorun olup olmadığını sorar. Umed kızına tavsiyelerde bulunur. Veer ile konuştuğunu ve 2-3 gün içinde geleceğini söyler. Baba ayrıldu-ıktan sonra İşça uyumakta olan Kanha nın başına gelir ve ne olursa olsun onu vermeyeceğine söz verir. Ancak İşça nın aklında Avinash’ın sözleri yankılanmaktadır. Yuvraj senin bebeğin…… Avinash bu kadar bilgiyi nereden biliyor diye beyni kurcalanır ve Rathor’u telefonla arar. Ona Yuvraj bebeği nereden bulduklarını sorar. Rathor tam bir cevap veremez.

Şimdi de Rathor’un aklına kurt düşmüştür. Yuvraj bebeği kendilerine teslim eden Puştkar’ı hatırlar. Bütün soruların cevaplarının onda gizli olduğunu düşünür. Ertesi gün Jogi nin konağına gider. Nani ile Puştkar kahvaltı etmektedirler. Rathor Puştkar’ın yakasına yapışır ve Yuvraj’ın nerde olduğunu sorar. Puştkar korkak bakışlarla bilmediğini söyler. Rathor Yuvraj’ı nereden bulup bize verdin diye sorar ancak beklediği cevap gelmemiştir. Rathor konağı terkeder. 

Avinash yine İşça yı arar ve Kanha yı istediği adrese getirmesini ister. İşça Yuvraj’ın kendi oğlu olduğuna dair bir kanıtının olup olmadığını sorar. Avinash içki arkadaşı Puştkar dan öğrendiği hastane macerasını anlatır. İşça bu kadar bilgiyi nereden bildiğini düşünüyor. Telefonda Yuvraj bebeğin sesini duyan İşça ağlamaktadır. Avinash telefonu kapatıyor. Rathor derin üzüntü içinde hem karısını hem de bebeklerini kaybetmenin üzüntüsü ile içiyor. İşça da Avinash’ın söylediklerini düşünüyor. Nani nin bebeklerini kaçırdığını düşünüyor. Yuvraj gerçekten benim bebeğim mi diyor.

Polis müfettişi bir bebek bulunduğunu ve Yuvraj yaşında olduğunu söyler. Elinde bebeğe ait bir örtü de vardır. Rathor’un annesi örtünün Yuvraj’a ait olduğunu söyleyerek sinir krizleri geçirir. Şimdi ölen bebeği teşhis için morga gitmeleri gerekmektedir. Dünyanın en zor işi. İşça ve Rathor korku dolu gözlerle morga giderler. Kalbi duracak gibi olan İşça ve Rathor ölen bebeğe bakarlar ancak bebek Yuvraj değildir.

Kördüğüm 209. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 209. Bölüm Özeti 3 Mart Fragmanı Ölen Bebek Kim” üzerine 5 yorum

 1. Esli dedi ki:

  Nasılsınız

 2. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ LU♥ AM♥ İSA dedi ki:

  Nani nani ben sana nediyim artık dilimde tüy bitti

 3. Gökhan dedi ki:

  Guljan ablam ya çok komiksin haklısın saçmalamaya başladı dizi

 4. Guljan dedi ki:

  Hayrly sabahlar her kese bu dizi nasyl sacmalayor ya ben ne diyejegmi biilmiyorym

 5. Marala dedi ki:

  Uf bu kafasiz salak ica lanetlenmish kibi onun hic bishey basharamajagin bashindan belliki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir