Kördüğüm 207. Bölüm Özeti 1 Mart Fragmanı Bebek Hırsızı Nani

Burak 26 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde geçen bölümde önemli olaylar yaşanmıştı. Jogi Takur karakoldan kefaletle çıkmak üzereyken polis şefleri değişerek Rathor’un daha önce takıştığı polis şefi gelmişti. İşça ile Veer parkta eğlenirlerken deli bir kadın gelerek İşça nın bebeğini kaçırdığını ve başka bir kadına verdiğini açıklamıştı. Ancak deli olmasından dolayı Veer tarafından ehemniyet verilmemişti. İşça ise deli kadın ve söylediklerini düşünmektedir.

Rathor Jogi için bir kez daha karakola gider. Avukatı ellerindeki kanıtları müfettişe gösterir. Ancak müfettişin gıcıklık yapmaya niyeti vardır. Ne dedilerse Jogi’yi çıkaramazlar. Rathor tanıdığı bazı üst düzey kişileri arayıp müfettiş ile konuştursa da sonuç değişmez. Rathor Jogi den özür dileyerek eve döner. Evde Divya Jogi gelecek diye hazırlık yapmaktadır. Rathor ondan özür dileyerek Takur’u çıkaramadığını söyler. Divya fenalaşarak elindeki tabağı düşürür. İşça ve Damini yardım için müdahale edince Divya sinirlenir.

Polis müfettişi yeni bir oyun peşindedir. Vansh’ın karnını delip geçerek ölmesine sebeb olan parçayı masasına yerleştirir. Sonrasında da Jogi yi sorguya alır. Olayı baştan sona anlatmasını ister. Jogi herşeyi anlatırken eliylede parçaya dokunmaktadır. Yani müfettiş Jogi nin parmak izini suç aletinin üzerine aldırarak delil elde etmiştir. Jogi herşeyden habersiz olayı anlatmıştır. Müfettiş ise şimdi Jogi yi nasıl çıkarırsanız çıkarın diye gülmektedir. Divya kendi ekibine her şeyin sorumlusunun İşça ve Damini olduğunu söylerken Puştkar ve Nani mutludur.

İşça deli kadını düşünmektedir. Rüyasına bile giren deli kadını teşhis eden İşça onun hastanede bebeğin öldüğü haberini veren hemşire olduğunu farkeder ve uyanır. Hemen Veer’i arar. İşça parka tekrar gideceğini ve kadınla görüşeceğini söyler. Rathor ise avukatları ile birlikte yeniden karakoldadır. Ancak müfettiş yeni deliller olduğunu söyler ve bir müddet daha Jogi nin misafirleri olacağını söyler. Rathor çok sinirlenir.

İşça parka geldiğinde kadını görür. Kadın kaçmaya başlar. İşça kadını tutar ve ona sevgiyle yaklaşır. Kadına kek vererek gönlünü kazanınca bebeği kim kaçırdı diye sorar. Ona hastane ile ilgili sorular sorar. Kadın hepsini doğru bilmiştir. Sonunda deli kadın yere bir resim çizerek bebeğin kaçırıldığını anlatmaya çalışır. Sonra da başkalarına bebeğin kaçırıldı demeye devam eder. İşça hastaneye gitmeyi düşünüyor. Önce annesinin yanına gider ve olanları ona anlatır. Ancak Puştkar’ın dinlediğinden habersizdir.

Rathor tüm sinirini avukatlarından çıkarmaktadır. Onlara o kadar verdiğini ancak basit bir işi bile halledemedikleri için bağırmaktadır. Divya ve Nani Jogi yi ziyarete gitmişlerdir. Puştkar İşça dan duyduklarını hemen Nani ye bildirir. Nani bir an önce bir şey yapmalarını ister. İşça ise hastaneye giderek kamera kayıtlarını incelemek ister. Gördüklei karşısında göz yaşlarını tutamaz. Çünkü bebeği ölmemiş Nani tarafından kaçırılmıştır. İşça tapınakta dua ederken yakaladığı Nani ye bebeğim nerde diye sorar. Nani pişkin pişkin cevaplar vermektedir. İşça her şeyin ortaya çıkacağını söyler ve kayıtlar incelendiğinde senin yüzünü herkes görecek diye tehdit eder. Nani nin umrunda bile değil.

Rathor tatlılıkla halledemediği olayı başka yollardan halletmek için müfettişin oğlu ile buluştuğu anı takip eder. Ona oğlundan bahseder ve ne demek istediğini gözdağı vererek anlatmaya çalışır. Nani önce İşça yı arar ve ondan kimseye bir şey anlatmamasını ister. Ancak İşça kabul etmez. Sonra da Puştkar’ı arayarak ondan yardım ister. Puştkar halledeceğini söyler. Puştkar’ın yanında Avinash da vardır. Onun bulunduğu masaya gelir ve cüzdanındaki Kanha nın fotoğrafını bilerek yere düşürür. Puştkar resmi Avinash’a vermek isterken onun Kanha olduğunu farkeder. Avinash yeniden İşça nın başına bela olmak için yeni plan peşindedir. Bakalım öbür bölümde bizleri neler bekliyor.

Kördüğüm 207. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 207. Bölüm Özeti 1 Mart Fragmanı Bebek Hırsızı Nani” üzerine 14 yorum

 1. Gökhan dedi ki:

  Hayırlı akşamlar herkese

 2. Anonim dedi ki:
 3. Bayram dedi ki:

  Samsyk bol emma hindi bolma

 4. Anonim dedi ki:

  dizi saçççmmmaaaaa

 5. Marala dedi ki:

  Nasyl bir sacmalyk bu ya bebegini kimse birisi calarda sen onyn kim oldunu bildigin halde polise ne biliyim birisine anlatmazmysyna ica nasyl saklakmyshya yo bu dizini gorunje insanlaryn tanysyony yukselyo

 6. Selin dedi ki:

  Bundan sonra nani vicdan azabı çekecek sonra herseyi itiraf edecek tabi o sırada jogi hapisten çıkmis olacak sonra tam jogo kapıdan girerken nani nin daminiye yaptığı itirafı duyar ve nani nin kolundan tutar dam gibi yüksek evin üstüne çıkarır ve sevgisine ve merhametine ihanet ettiğin bu kadına (damini)son bir kez bak der ve sinirle naniyi ordan atar sonra jogo yeniden hapse girer tabi nani öldüğünü için yuvraj ogrenemezler sonra nani yi herkes oldu bilirken o orda avına ile işbirliği kurmuştur sonrasını yarın paylasacagim özet olarak yorumlara bakın

 7. Gökhan dedi ki:

  Guljan ablam senin dediğini yaptım kız çok kotu oldu o benimle evlenmek istiyor ama ben bir şekilde haledicem çok saol…
  RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ LU♥ AM♥ İSA…. sana çok teşekkür ederim düşüncen için saolasın

 8. namelum dedi ki:

  2 martial melee olacaq onuda yazin

 9. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ LU♥ AM♥ İSA dedi ki:

  Gökhan kardeş yazdıklarını okudum dikkkatimi çekti
  Guljan hanımın dediklerini yap git evlenmek istemediğin kızla konuş derdini anlat bence benim düşüncem bu

 10. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ LU♥ AM♥ İSA dedi ki:

  Merhaba kızlar nasılsınız ben iyiyim

 11. Manya dedi ki:

  Salak bu Ichca normal insan kamera kayitlarini alir gider polise anca salak olani suçluya her şeyi bildigini soyler gor bak Nani o kamera kayitlarini nasilda sildiriyor ve seni iftiraci olarak tanitiyor herkese salaksin Ichcha salak

 12. Tuğçe dedi ki:

  Günaydın nasılsınız hayırlı sabahlar

 13. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 14. Guljan dedi ki:

  Selam millet isca isde dogru adim atdi ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir