Kördüğüm 204. Bölüm Özeti 26 Şubat Fragmanı Veer Mai’nin Oyununu Öğreniyor

Burak 21 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Ruby şoku devam etmektedir. Mai Rocky den bunun hesabını sorarken Ruby nin artık çok tehlikeli olduğunu söylüyor ve ortada gözükmemesini istiyor. Rocky’yi becerisizlikle suçlayan Mai ondan bir an önce İşça yı alıp götürmesini istiyor. Rathor sahilde spor yaparken aklından hep Tapasya var. Sanki onun gideceğini hissediyor gibi. Tapasya yı çok seviyor ve onu kaybetmek istemiyor. Onunla yaşadığı güzel anlar gözlerinin önünden geçiyor. O anlarda mutlu oluyor.

Tapasya ise gerçekler ortaya çıkmadan evi terketmesi gerektiğini düşünüyor. Sid’in hayatını mahvetmesine izin vermeyeceğini düşünüyor. Bunun için duygu yüklü bir mekrup yazacak ve evi terkedecektir. Tapasya da Rathor ile yaşadıklarını düşünüyor. Aslında Tapasya da Rathor’u seviyor ancak ayrılmaktan başka şansı yok. Tapasya Yuvraj bebeği öpüp kokladıktan sonra evden ayrılıyor. Tapasya ayrılırken Yuvraj bebeğe beni affet seni benden daha iyi bakacak Rathor’a emanet ediyorum diyor. Tapasya ya şimdi acıdım. Aslında o da iyi olabilir ancak Nani nin şeytani fikirleri onu da şeytanlaştırmıştır.

Rathor Tapasya nın gönlünü almak için eve geldiğinde Tapasya yı çağırıyor. Yuvraj bebeğin yanına geliyor ve mektubu görüyor. Rathor acı dolu mektubu okumaya başlıyor. Tapasya mektubunda çok uzaklara gittiğini ve kendisini aramak için bir şey yapmamalarını istiyor. Ayrıca babası Jogi nin hiç bir şeyden haberi olmadığını ve onu suçlamamasını istiyor. Rathor mektubu okuyunca Tapasya Tapasya diye etrafı inletirken Nani ve Sid şok oluyorlar. Nani Tapasya nın alış verişe gitmiş olacağını söylerken Rathor mektubu gösteriyor ve o gitti diyor. Nani mektubu okurken 2. kez şok olur. Rathor Tapasya nın bir daha eve dönmeyeceğini düşünüyor.

Rathor evden çıkar ve soluğu Jogi nin evinde alır. Onlara Tapasya nın nerde olduğunu sorar. Ancak kimsenin Tapasya dan haberi yoktur. Rtahor Tapasya nın evi terkettiğini söyleyince herkes üzülür. Rathor vakit kaybetmeden evden ayrılır ve sokak sokak cadde cadde Tapasya nın resmini millete gösterek onu aramaya başlar. Ancak Tapasya ortalarda yok. Akşam eve gelen Jogi de Tapasya nın evden kaçtığı haberini karısından alınca şok olur. 

Nani ise Tapasya nın evden ayrılmasına sebeb olan Sid’e kızmaktadır. Nani ağzına gelen her şeyi söylemekten çekinmez. Sid Tapasya için 3 sene hapis yattığını ve ondan para istemenin hakkı olduğunu söyler. Nani video şantajından bahsederken içeri Rathor girer. Rathor o videoyu görmek ister. Sid zora da olsa videoyu Rathor’a verir. Rathor videoyu izleyince şok olur. 

Veer sofraya oturunca İşça ona hizmet etmeye başlar. Sonradan gelen Vansh İşça dan kocasına hizmet etmesini ister kayınına değil. Veer buna çok sinirlenir ve Vansh’ı kaldırdığı gibi sofradan atar. Bu evdeki son günleri olduğunu söyler. Divya Tapasya konusunda Jogi yi suçlar. O kadar ileri gider ki Jogi onu tokatlamak zorunda kalır. Rathor arkasınadan iş çeviren ve parasında gözü olan kardeşini gözünün yaşına bakmadan evden atar. Annesinin araya girmesi bile onu kararından vazgeçirmez. 

Rathor İşça yı arayarak Tapasya nın evi terkettiğini söyler. Yuvraj bebekle beni yapayalnız bırakarak gitti der. İşça Tapasya nın evi terkedecek kadar bir sorun yaşanıp yaşanmadığını sorar. Rathor böyle bir şeyin yaşanmadığını söyler. İşça Rathor’a Tapasya nın yakında eve döneceğini söyler. İşça bu duruma çok üzülmüştür. Veer yanına geldiğinde ona Tapasya nın evden ayrıldığını söyler. Veer Tapasya bazı gerçeklerin ortaya çıkmasından korktuğu için evi terketmiştir diye üzülmediğini belirtiyor. İşça dan da üzülmemesini istiyor.

Rathor güvenli sığınak olarak gördüğü Jogi babasının yanına giderek dert yanar. Tapasya nın nasıl olur da evi terkettiğine anlam veremediğini söyler. Tapasya nun Yuvraj bebeği ve kendisini hiç mi sevmediğini sorgular. Jogi onu teselli etmeye çalışırken Rocky gelir ve onları gerecek cümleler kurar. Allah kimseye Tapasya gibi bir kız vermesin diye hakaretvari konuşmalar yapar. Rathor sonunda dayanamaz ve onun üzerine gider. Rathor’u Jogi durdurur. Ancak Jogi Vansh’ın yakasını toplayıp dışarı atar.

Veer Ruby ile tekrar konuşmak ister. Onun yanına gelir ve elindeki İşça ile Vansh’ın birlikte çekilen fotoğrafını göstererek bu adam seni aldatıyor der. Ruby ağlamya başlar ve konuşacak olursa Rocky’nin öleceğini bir kadının söylediğini belirtir. Veer onun konuştuğu kadını aramasını ister. Ruby telefonla son aradığı kadını arar. Ruby nin aradığını gören Mai telefonu açar. Veer şok olmuş ve elindeki telefonu düşürmüştür.

Kördüğüm 204. Bölüm Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 204. Bölüm Özeti 26 Şubat Fragmanı Veer Mai’nin Oyununu Öğreniyor” üzerine 11 yorum

 1. Guljan dedi ki:

  Tanry en iysini biler naninin su konusmasy aklymdan cikmiyor ya Tanryya koymuyorlar bu nani ile maai seytanlae

  1. Pragyamm dedi ki:

   Valla haklisin tanri en iyisini bilir bayiliyorum nanini o sözüne

 2. Guljan dedi ki:

  Bu dizi varya insanlary cildirjak duruma surekliyor nasil yapar bir anne ogluyla gelinine boyle koti seyler gelininide kendi cojugun ya

 3. Anonim dedi ki:

  Bu dizi varya insanlary cildirjak duruma surekliyor nasil yapar bir anne ogluyla gelinine boyle koti seyler gelininide kendi cojugun ya

 4. Guljan dedi ki:

  Hayrly sabahlar selam Gokhan benim kucik kardesim iymisin ewet konusmadygymyza biraz zaman oldu annen aylan iywmi hayr seni unutmadym ama ben sen izlemiyorsundur sandym

 5. Mahima dedi ki:

  Uf cok irenyorum Manii ve Nanini ikiside cok kotu kadynlar ya Tanry in isini bilir

 6. Gökhan dedi ki:

  Arkadaşlar beni unutunuzmu hiç beni merak eden olmamış ama ben sizi çok merak ettim ya

 7. Gökhan dedi ki:

  Hayırlı sabahlar olsun inşallah nasılsızın
  Bu arada kördüğüm bitsin artık ya yeter saçmalaştı ailem izliyor bende bacbur izlemek zorunda kalıyorum ya şuan komik durumdayımmmmmmm

 8. Anonim dedi ki:

  Allah belani versin maai ane oluna nasil boyle bir sey yapar

 9. GÖKHAN dedi ki:

  Aynen ya maai senden iğreniyorum…

  MERHABA GULJAN ABLA NASILSIN NE ZAMANDIR KONUŞMUYORUZ

 10. Guljan dedi ki:

  Hicmi Allahdan korkun yokmu Maai

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir