Kördüğüm 203. Bölüm Özeti 25 Şubat Fragmanı Rocky Ortaya mı Çıkıyor

Burak 21 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 25 Şubat Özeti

Kördüğüm dizisinde sahte Vansh’ın ortaya çıkarılması için Jogi ve Veer’in neler yaptığını anlatacağım bir bölüm daha geliyor. Bu bölümde Sid de Nani ye Tapasya ile kendi arasında yaşanan bazı olayların resimlerini gösterince Nani şok olur. Tapasya ise tıpkı Veer’in kendisini evden attığı gibi Rathor’un da atacağını düşünmektedir. Zira Sid hala evlerindedir ve şantaja devam etmektedir.

Sid Rathor ile konuşmaya başlar ve Nani nin kendilerini dinlediğinin farkında olarak kadınların mücevherleri sevdiğini söyler. Rathor da Tapasya nın mücevher tutkusundan bahsediyor. Sid yengesinin güzellik kraliçelerini bile sollayacak güzellikte olduğunu söyler. Nasıl tanıştıklarını sorar. Nani Sid’in gerçekleri öğrenmesinden korktuğu için Yuvraj bebeği öne sürerek bebeğin elini tuttuğunu söyleyerek içeri heyecanlı bir giriş yapar. Rathor bu habere çok sevinerek bebeğin yanına giderken Nani Sid’i uyarıyor.

Vansh Veer’in yokluğunda İşça nın odasına gider. İşça kapıda Vnash’ı görünce kapıyı kapatmaya çalışır ancak Vansh zorla içeri girer. İşça çok korkar. Vansh bir şeyler yapmak üzereyken kapı çalınır. Kapıyı İşça açar ve Umed’i görür. Umed İşça nın gözlerindeki korkuyu görmüş ve içerde Vansh’ın olduğunu görünce bir hayli sinirlenmiştir. Umed Vansh’a bir çok laf söyledikten sonra kolundan tuttuğu gibi Vansh’ı dışarı atar. İşça rahat bir nefes almıştır. 

Rocky sevgilisi ile buluşmak üzere bara gelir. Ona bir miktar para vererek yakında gideceklerini ve hazır olmasını ister. Aynı barda Veer de vardır ve onları takip etmektedir. Vansh’ın gitmesiyle Veer garsona bahşiş vererek o kadını masasına çağırır. Veer kadınla biraz sohbetin ardından kadına beni buraya biraz önce konuştuğun adam getirdi diye söyler. Kadın hemen atlar. Rocky mi ? Rocky’nin sevgilisi Ruby yakında Rocky ile evleneceklerini söyler. Ancak söylediği anda Rocky’nin söyledikleri aklına gelir ve susması gerektiğini düşünür.

Rohini Puştkar’ın içki içmesine çok sinirlenmiş ve onu yatağa bağlamıştır. Akıllanıncaya kadar burada bağlı kalacağını söyleyerek odadan ayrılır. İşça Veer’in geç kalmasından dolayı endişelenmektedir. Veer eve geliyor. İşça ya Ruby den bahsediyor. Vansh’ın gerçek isminin Rocky olduğunu söylüyor. İşça duyduklarından dolayı iyice korkar. İşça Vnash’ın foyasını ortaya çıkarmak için Ruby’yi eve getirmesini ister. Ruby’yi kıskaçlığından faydalanarak konağa getirmeleri gerektiğini söyler. Veer bu konuda Jogi iy de arayarak ondan yardım ister.

Sid Nani ye Vansh’ın intihar görüntüsünü izletir. Bu video Rathor’un eline geçerse neler olacağını söyleyerek onu tehdit eder ve ayrılır. Nani şimdi ne yapacağını düşünüyor. Veer Ruby nin yanına gider. Ruby ye Vnash seni kandırıyor. Vansh benim karımla evlenmeye çalışıyor. Bunu sana ispatlayacağım diyor ve onu evlerine davet ediyor. Ruby geleceğini söylüyor. Veer eve geldiğinde annesine de Vansh’ın gerçekte Rocky olduğunu öğrendiğini söylüyor ancak Mai inanmıyor. Hatta İşça ile Vansh’ın aralarından çekilmesini istiyor. Veer ne diyeceğini bilemiyor. Bilmiyor ki bütün bunları annesi organize ediyor. 

Rathor Tapasya ya bir yolculuğa gideceğini ve gitmeden önemli şeyler konuşacağını söyler. Tapasya Sid’in herşeyi söyleyeceğini . tıpkı Veer’in evden attığı gibi Rathor’un da gerçekleri öğrendiğinde evden atacağını düşünüyor. Bu yüzden evden ayrılmak en iyisi. Veer Jogi ile anlaşır ve Bundela konağına Ruby’yi getirirler. Herkes bu kadının kim olduğunu merak ederken Jogi onun Rocky’nin sevgilisi Ruby olduğunu söylüyor. Herkes şoktadır. Veer Ruby den gerçekleri söylemesini ister. Ancak Rocky ile göz göze gelen Ruby her şeyi inkar eder. Veer’in kendisini zorla buraya getirdiğini. Vansh denilen adamı ilk kez gördüğünü söyler.

Şok olma sırası Jogi ve Veer’dedir. Veer ve Jogi müfteri konumuna düşer. Vansh ve Mai onları suçlarken Jogi daha fazla dayanamayarak evden ayrılır. Mai sinirli bir şekilde Veer’e artık iŞça ile evliliğin geçersiz der. Vansh dan İşça yı alıp gitmesini ister. Vansh İşça nın kolundan tutarak götürürken Veer engel olur ve İşça ile birlikte odalarına çıkar. 

Kördüğüm 203. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 203. Bölüm Özeti 25 Şubat Fragmanı Rocky Ortaya mı Çıkıyor” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ewet diziýi cok sacmalydylar ölän adam geri gelip bilermi.

  2. Erhan Şimşek dedi ki:

    Çok saçmaladılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir