Kördüğüm 202. Bölüm Özeti 24 Şubat Fragmanı Mai’nin Büyük Oyunu

Burak 20 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Kanha’nın kayıp olması İşça yı korkutur. İşça hemen Veer ile konuşur ve Knaha’nın kayıp olduğunu söyler. Veer eve gelince Vansh da yanlarına gelerek Jogi’ye telefon etmelerini ve polise olan şikayetini çekmesini ister. İşin garip olanı İşça ve Veer Jogi nin şikayetinden haberi yoktur. Jogi şikayetini çektiğinde Kanha evine dönecektir. İşça hemen Jogi’yi arar ve polisi aramasını ve sıkıntının sona erdiğini söylemesini ister. Jogi neler olduğunu sorsa da İşça şu anda cevap veremeyeceğini ve hemen polisi aramasını ister.

Jogi polis müfettişini arayarak şikayetini geri aldığını söyler. İşça ile Veer ormanlık bir alanda arabalarıyla beklerken yanlarına başka bir minübüs yaklaşır ve içinden Kanha yı dışarı atarlar. Veer ile İşça Kanha’nın yanına koşarlar. Veer amcan yanında mıydı diye sorar. Kanha görmediğini söyler. Onu eve getirirler. Vansh ise Mai den para istemeye devam ediyor. Mai o kadar ki kasanın anahtarını verecek kadar Vansh’a güveniyor. Veer ve İşça Kanha’yı eve getirdiklerinde onları Mai karşılıyor. Knaha ya nerede olduğunu soruyor. Kanha Veer’in arkasına saklanıyor. Vansh da onların yanına geliyor. Veer Vansh’ın ne zaman geldiğini sorar. Mai bu gün hiç dışarı çıkmadığını söyler. 

Tapasya Sid’in istediği parayı nasıl bulacağını düşünmektedir. Sonunda Rathor’dan istemeye karar verir. Tapasya biraz paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Rathor hemen bir çek yazar ve Tapasya nın gergin olduğunu görüyor. Ona derdin ne senin diye soruyor ancak Tapasya onu duymuyor bile. Rathor neden bu kadar gergin olduğunu soruyor. Tapasya bir sebebi olmadığını ve kendisine güzel bir kolye alacağını söylüyor. Rathor bu gerginliğin arkasındaki sebebin Vansh olduğunu düşünüyor.

Vansh aldığı parayla sevgilisine pahalı bir kolye alır. Vansh bundan sonra çalışmak zorunda olmayacaksın der. Beni sorarlarsa ismimim Vansh olduğunu söyle diye de tembihte bulunur. Vansh Mai ye neden bu oyunu oynadıklarını sorar. Mai İşça Veer’den bebek sahibi olmayı kabul etmedi aynı zamanda Veer’e de bu konuda ikna etti. O yüzden İşça dan kurtulmasını istiyorum diyor. Bu sırada İşça yanlarına geliyor ve onlar konuyu değiştiriyorlar. Tapasya Sid’e parasını verince Sid memnun kalmıyor. Ondan daha fazlasını istiyor. Tapasya Rathor’un bundan şüpheleneceğini ve parasını parça parça alacağını söylüyor. Ancak Sid parasını alıncaya kadar konakta kalmaya devam edecek.

Rtahor Tapasya nın hareketlerinden şüphelenmiş ve bu kadar parayı niye istediğini düşünüyordur. Tapasya nın odasına gider ve Vansh ile geçmişte ne yaşadığını sorar. Tapasya bir şey yaşamadım dese de kolunu kıvırarak onu iyice hırpalar. Jogi Vansh ile ilişkisinin hala devam ettiğini düşünüyordur. Tapasya ise acı içinde kıvranırken uyanıyor. Meğer bu Tapasya nın rüyasıymış. 

Rathor İşça ile konuşmak için Bundela evine gelir ancak onu Vansh karşılar. İşça nın eşi olduğunu söyleyen Vansh Rathor dan kim olduğunu sorar. Rathor Tapasya nın kocasıyım deyince Vansh onunla nasıl tanıştığını sorar. Rathor bu soruya çok sinirlenir. Geçmişinin kurcalanmasını sevmeyen Rathor Vansh’a sen kimsin de benim karımı ağzına alıyorsun diye ona bağırır. Mai Vansh ın yanına gelir ve bu işin çok uzadığını ve bir an önce İşça yı da alıp gitmesini ister. Vansh biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu söylese de Mai kızmaya devam eder. Ancak Veer in geldiğinden habersizler. Veer yanlarına geldiğinde korkarlar ancak Veer h,iç bir şey duymamıştır.

Mai gerçeklerin ortaya çıkarak oğlunu ebediyyen kaybetmekten korkuyor. Puştkar bir bara eğlenmeye gitmiş ve zil zurna sarhoş olmuştur. Ancak bu sırada Vansh ile bir kızı sarmaş dolaş görmüştür. Puştkar eve dönünce Rohini tarafından süpürge sapı ile dayak yer. Divya gürültüleri duyup onların yanına gider. Puştkar sızıp yatağına yatınca Vansh diye sayıklamaya başlar. Divya bunun kocası ile paylaşır. Puştkar kendine geldiğinde gördüklerini Jogi ile de paylaşır.

Kördüğüm 202. Bölüm Fragmanı

 

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 202. Bölüm Özeti 24 Şubat Fragmanı Mai’nin Büyük Oyunu” üzerine 7 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Sacma olsa izlemeyin ya

 2. Mahima dedi ki:

  Nekadar sacma bir dizi bu bykdym artyk

 3. ada dedi ki:

  diziyi uzatdikca uzatiyolar bitsin artik bu dizi yerine baska dizi versinler

  1. Sema dedi ki:

   Gerçekdende artik ileri gittiler bitirsinler yeter

 4. Delli dedi ki:

  Kızcaz önce nani pislinden sonra tapu delisinden şimdi de mai manyandan cekiyor.

 5. Fatma dedi ki:

  Çok sacmaladilar artik

 6. IMPARATOR dedi ki:

  ilk yorum <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir