Kördüğüm 201. Bölüm Özeti 23 Şubat Fragmanı Rocky Tanınıyor

Burak 19 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Veer Vansh’ı takip ederken bir anda arkasında görmüştü. Ancak Vansh’ın yanında annesi de vardır. Evet yanlış duymadınız Mai Vansh ile birliktedir. Nani Sid’in başa bela olacağını düşünerek onunla konuşmaya karar verir. Nani bildiğiniz aşağılayıcı tavrıyla Sid’e Tapasya dan uzak durmasını ister. Rathor’un Tapasya ile çok mutlu olduklarını söylerken geçmişi kurcalamamasını ister. Hatta onu tehdit eder. Sid yaman karıymışsın diye konuşur.

Bundela evinde uzun bir sürenin ardından yüzler gülüyor. Çünkü Kanha nın doğum günü kutlaması yapılacaktır. Damini de bu mutlu günde kızını yalnız bırakmıyor. Vansh’ın törende olmasından dolayı tedirgin olan Damini Mukta’yı kucağına alır. Vansh Mukta yı sevmek için Damini nin yanına gider ancak Damini çocuğa dokunmasına şiddetle karşı çıkar. Divya da bu mutlu günde İşça nın yanında olmak istese de Jogi Vansh’ın yüzünü görmeye katlanamayacağını ve o evden gidene kadar Bundela konağına gitmeyeceğini söyler.

Rahip tören için çocuğun babasının yanına oturmasını ister. Vansh benim diyerek oturur. Herkes şoktadır. İşça da ne yapacağını bilemez ancak Mai İşça dan Vansh’ın yanına oturmasını ister. Veer Kanha nın olumsuz etkileneği için sesini çıkarmazken tören evde tamamlanıyor. Sırada tapınağa gitmek vardır. Tapınakta su töreni yapılacaktır. Vansh suyun başına gider ancak suda bir kız yansıması görünce arkasına döner. Arkasındaki kız ona Rocky diye seslenir ve hapisten çıktıktan sonra neden gelmediğini sorar.

Rocky kızı başından savmaya çalışsa da kız beni yine kandıracaksın diyerek gitmek istemez. O sırada İşça da geliyordur. Rocky son bir hamle ile kızdan kurtulur kız giderken İşça da olanları uzaktan gördüğü için bir şey anlamaz. Sid Tapasya nın odasına gider ve Tapasya dan kaybettiklerini ister. Tapasya ne kadar istediğini sorar. Sid senin yüzünden her şeyimi kaybetmek zorunda kaldım bu yüzden senin bile hayal edemeyeceğin kadar  çok şey istiyorum der. Tapasya bu belayı nasıl atlatacağını düşünüyor.

Rocky bir bara gider. Barda bir kadının dans ettiğini görüyor. Bu kadın tapınakta gördüğü sevgilisidir. Dans bitiminde bir adam kadına sarkıntılık etmeye çalışır. Rocky adamın kolundan tutar ve eşini bırakmasını ister. Adam biraz dayılanınca Rocky silahını adamın kafasına dayar. Adam canını zor kurtarır. Kadın kendisini eşi olarak tanıtan Rocky’e teşekkür eder. Tapınakta gördüğü kadını sorar. Rocky şu anda kendisinin Vansh olduğunu ve numara yaptığını söyler. Bu işin sonunda çok paralar kazanacağını söyleyerek bardan ayrılır.

Jogi takur ve Damini eve gelen müfettişe Vansh’ın fotoğrafını vererek araştırılmasını isterler. Müfettiş ayrıntılı bir araştırma yapacaklarını söyler. İşça Kanha yı almak için okuluna gider ancak Kanha ortalıkta yoktur. İşça hemen Veer’i arar ve Kanha nın okulda olmadığını söyler. Eve dönen İşça Kanha ‘nın eve dönmediğini de öğrenince deliye döner. Önce Mai ye sonra da Vansh’a patlayan İşça Kanha ya bir şey olması halinde bunun bedelini ağır ödeyeceklerini söyler. Vansh ise çocuktan haberi olmadığını söylüyor.

Kördüğüm 201. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 201. Bölüm Özeti 23 Şubat Fragmanı Rocky Tanınıyor” üzerine 7 yorum

 1. Kacol dedi ki:

  Jogi olcekmi?? Yaaa olmesinn

 2. Selin dedi ki:

  Artık finale girsin başka bir şey istemiyorum

 3. Melek dedi ki:

  Artık sıkıcı maya başladı tapasya ve kendini Vans diye tanıtan o adam iccayla veerin hayatından çıksın artık

 4. yesim dedi ki:

  sevgili arkadaslar kordugum hint dizisinde jogi takur rocky ne zaman ve kacinci bolumde olecek bilen varsa yazsin lutfen

 5. Seher dedi ki:

  Film giderek heyecanini kaybediyor tam izlemiycem artik diyorum baska bolum heyecan veriyor tekrar bagimlilik yapiyor

 6. Hüsna dedi ki:

  Bu ne kadar saçma ve gereksiz boş bölüm berbat

 7. Anonim dedi ki:

  Sayfamız açılmış iyi akşamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir