Kördüğüm 200. Bölüm Özeti 22 Şubat Fragmanı Rocky Kimle Buluştu

Burak 19 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Rocky İşça yı tedirgin etmeye devam ediyor. Son olarak İşça nın yatağına kadar giren Vansh İşça yı çok korkutmuştu. İşça yatağında Veer’in yattığını düşünürken Veer’in sesi aşağıdan gelince korkmaya başlamıştı. Yatağın terkedildiğini görünce korkusu daha da artmıştı. Vansh’ı resimlerinin yanında görünce şoka girer. Vansh İşça yı duvara sıkıştırır. İşça herkesi uyandıracağını söyleyerek onu uzaklaştırır. İşça şimdi ne yapacağını düşünür.

Nani Yuvraj ile birlikte Divya’nın yanına gider. Divya Yuvraj’ı çok sevmiştir. Ancak Yuvraj bebek susmak bilmiyor. Onların imdadına Damini yetişir. Damini bebeği alır almaz bebek susar. Nani kan çekiyor diye içinden geçirir. Veer yine dalmış Vansh’ı düşünüyor. Vansh belasını nasıl defedeceğini düşünürken Vansh gelir ve imalı şekilde konuşmaya başlar. Ona neden üzülüyorsun eşinle ve oğlunla birliktesin diye takılır. Veer la havle çeker. Sessiz kalmayı tercih eder.

Nani alış veriş yapmak için dışarı çıkacağını söyler. Rohini ben de gelecem diye ısrar edince Puştkar, Nani ve Rohni birlikte alışverişe çıkarlar. Puştkar yolda Yuvraj bebekle ilgili bir şeyler söyleyince Rohini hayrete düşer. Puştkar’ın kırdığı potu Nani düzeltir. Dünyada sadece midesini düşünen Rohini aklı ile kontak kuramayınca olayı geçiştirirler. Alışveriş bittikten sonra eve dönen Nani Yuvraj bebeğin üzerindeki elbiseleri görünce bunları kim aldı diye sorar. Damini kendi elleriyle diktiğini söyler.

Nani her zamanki gibi dalga geçer, hatta kızar ve Yuvraj bebeğin bunlara ihtiyacı olmadığını söyler. Divya Damini nin durumuna üzülür. Bu sırada Divya ya Rathor’dan telefon gelir. Rathor Tapasaya yı sorar. Divya Nani ve Yuvraj’ın yanında olduğunu ancak Tapasya nın olmadığını söyler. Rathor bebekten bir dakika bile ayrı kalmak istemediğini söylüyor. Rathor telefona Nani yi ister. Nani ye Tapasya nın nerde olduğunu sorar. Nani onun dışarda biraz işi olduğunu söyler. Nani az önce Divya ya Tapasya Yuvraj bebekten dolayı kendisine vakit ayıramıyor demiştir. Böylece bir yalanı daha ortaya çıkmıştır.

Nani acele ile eve dönerken Damini nin diktiği elbiseleri de Yuvraj bebekten çıkarmış ve yere atmıştır. Aşağılık kadın yine yaptı yapacağını. Damini çok üzülür. Nani eve geldiğinde Sid ile karşılaşır. Sid kendisini tanıtınca Nani onun Tapasya non eski erkek arkadaşı olduğunu anlar. Sid Veer ne ara Tapasya yı bırakıp İşça ile evlendi ve çocuk sahibi oldu diye sorar. Bu sırada içeri Raghu da girer ve birbirlerini tanıyıp tanımadığını sorar. Sid buraya gelmeden telefona Nani nin cevap verdiğini o yüzden bir tanışıklıkları olduğunu söyleyerek Nani yi rahatlatır.

İşça bahçede çocuklarla ilgilenirken Jogi Takur gelir. İşça çok sevinir ve ona baba diye sarılır. Jogi Vansh’ı bu evden göndereceğini söyler. Sana bir şey yaparsa karşısından beni bulur diye moral verirken Vansh gelir. Vansh alaylı bir tavırla hoşkeldiniz kayın peder diye dalga geçer. Jogi bu lafa çok sinirlenir. Vansh, İşça yı kendi ellerinle veren sendin şimdi de çıkıp senin karın değil diyorsun diye çıkışır. Onlar tartışırken Umed kapıda görünür. Umed Vansh’a yaptığı saygısızlıktan dolayı bağırır. Vanskh’ı yanlarından kovar. Vansh gitmek zorunda kalır. Umed daha sonra Vansh adına İşça dan özür diler. Jogi nin İşça yı kendisine emanet ettiğini söyler. 

Sid ben istedim bir göz Allah verdi iki göz hesabı bir çok sürprizle karşılaştığını şimdi ise bana acı çektirenlerden intikamını alacağını söyler. Başta da Tapasya….Veer Jogi ile telefonda konuşur ve Vansh olayını Tapasya nın planladığını düşünüyorum der. Veer Tapasya nın evine gelerek Vansh’ı sormak ister. Veer oraya geldiğinde Sid hemen saklanır. Veer Tapasya ya Vansh ile alakan var mı diye sorar. Tapasya olmadığını söyler. Bu sırada Rathor gelir. Rathor Veer’e neden geldiğini kibarca sorar.

Veer önemli bir mesele hakkında görüşünü öğrenmeye geldiğini söyler. Veer çıktıktan sonra Rathor Tapasya ya önemli meseleyi sorsa da Tapasya geçmişi hakkında konuşmak istemediğini bunu da en güzel Rathor’un anlayacağını söyler. Cadi kadın Rathor’un zaaflarından ne de güzel faydalanıyor. Bu konuşmaları Sid kapı ardından dinlemektedir. Son olarak Veer Vansh’ın ofise gittiğini duyunca o da ofise gider. Vansh ofise girmeyerek biriyle buluşmaya gidiyordur. Veer onu takibe başlar. Bir ara İşça Veer’i telefonla arar. Veer konuşmadan sonra arkasına döndüğünde Vansh’ı görür. Yanında da ……………. vardır. Sizce kim olabilir.

Kördüğüm 200. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 200. Bölüm Özeti 22 Şubat Fragmanı Rocky Kimle Buluştu” üzerine 6 yorum

 1. amaya dedi ki:

  yeni sahifami acilmiss? bilen varmi?

 2. Star dedi ki:

  Bu rocky ne istiyor işçadan bilen varmı ve kimden emir alıyor

 3. Anonim dedi ki:

  Rocky kiminle konuştu bilen varmı

  1. Hüsna dedi ki:

   Satya ile buluştular

  2. Anonim dedi ki:

   Veerin annesi herseyi yapan

 4. Anonim dedi ki:

  Yaşasın yeni sayfa açılmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir