Kördüğüm 20 Ağustos Pazartesi Özeti 379. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Sankrant boşanma kağıtlarını Ambikaya imzalatır.

Burak 08 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 20 Ağustos Pazartesi 379. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Malvika, Ambika’ya Sankrant’ın onunla buluşmaya geleceğini bildirir. Meethi ve Akash da gitmek ister ama Sankrant onları durdurur. Adresini bildiğini onlara söylemez. Ambika, Sankrant’ın boşanma kağıtlarını imzalatmaya geleceği için mutludur. Meethi gelseydi bir sorun olurdu diye düşünür. Maiyya oraya gelir ve Malvika birilerinin varlığını hisseder. Aceleyle çağrıyı keser ve geri döner. Maiyya’yı Malvika’yı telefonda konuşurken görünce şaşırır. Akrabalarının olmadığını söylemiştin, şimdi kiminle konuşuyorsun der. Malvika, bir şey satmaya çalışan birilerinin aradığını söyler. Maiyya, Malvika’nın duyduğu sözleri tekrarlar. Neden yalan söylüyorsun? der. Malvika  yalan söylemeye devam eder. Maiyya’ya ‘’Ben yalan söylemem diyerek önüne çöker. Ağlayarak eğer sana yalan söylersem beni evden atabilirsin der. Maiyya ikna olur ve oradan gittikten sonra Malvika sahte gözyaşlarını siler.

Vishnu bebeğe bakıyordur. Meethi ile telefonda görüşür .  Vishnu Meethi’nin gelmesini ister ama Meethi bu günlerde düğün işlerini organize ettiğini ve yoğun olduğunu söyler. Mukta eve gelir. Meethi, Sankrant’ın evliliği kabul ettiğini söyler. Mukta mutlu olur. Meethi, Ambika’nın boşanma evraklarını imzalayacağını ve böylece her şeyin sorunsuz bir şekilde biteceğini söyler. Mukta, Ambika’nın nerede olduğunu bilip bilmediğini sorar. Meethi hiçbir fikrinin olmadığını ancak Sankrant’ın yerini bildiğini ve imzaları alacağını söyler. Mukta ona Chameli’yi ve onun verdiği parayı anlatır. Ne yapacağımı bilmiyorum, huzursuz hissediyorum der. Meethi, sadece birkaç gün önce arkadaş olduğun kişinin sana bu sorumluluğu vermesi  sana çok güvendiğini gösterir der. Bir yabancıya yardım etmeye karar verdiğiniz için mutluyum der. Mukta, Meethi’nin de Kajri için aynı şeyi yaptığını söyler.

Rahip, Kajri’nin falını kontrol eder. Bu düğün yıkıma sebep olacak. İlk kocan sadece onun kaderi yüzünden öldü der. Kajri ve herkes şok olur. Onun kaderinde mutlu olmak yok sadece dul bir kadın olarak görüyorum der. Bu kadın ömür boyu dul kalacak der. Malvika üzülüyormuş gibi davranır ama aynı zamanda rahibe parmaklarıyla yönünü işaret eder. Rahip ona sırıtarak başını sallar. Maiyya, oğlunu Kajri yüzünden kaybedecek miyim? diye sorar. Tekrar kontrol et! Bir çıkış yolu olmalı der. Evlenebileceklerini kabul eder ama kaderde yazılanları değiştirmeleri gerçekten zor olacak der. Meethi düğünün mutlaka olacağını açıklar. Kajri’ye güven verici bir şekilde başını sallar. Kağıtta yazan bu çizgilerle bir kişinin kaderi hakkında konuşmazsın der. Bu durumda, ölüm tarihimizin ne zaman gerçekleşeceği bilebilirdin. Beni affet ama ben buna inanmıyorum, lütfen ayrıl der. Rahip ayağa kalkar ve sözlerini tekrarlar. Benim tahminim bugüne kadar asla yanlış olmaz der ve ayrılır. Meethi, Maiyya’nın bu tür ikiyüzlülere evde izin vermemesini ister. Ben böyle insanlara inanmıyorum. Kendilerini bilmiyorlar, sonra başkaları hakkında neler anlatabilirler. Bu düğün kesinlikle gerçekleşecek. Bana güvendiğini söyledin der. İnsanları korkutmak ve istediklerini yapmak onun işi. Kajri kesin olarak evlenecek der. Meethi, Kajri’nin gözyaşlarını siler ve ona sarılırken Malvika ona mutsuz / kızgın bir şekilde bakar.

Ambika Sankrant’ı arabasını evinin dışında park ederken izler. Sankrant kapıyı açtığında, Ambika sari ve mücevherlerle süslenmiş olarak bulur. O puja yapmaya başlar. Sankrant onu görünce şaşırmıştır ve o da sessizce aartiye katılır. Buraya gelme sebebini bilmek ister. Sankrant son gece yaşadıklarını hatırlar ve sessizleşir. O gün için senden özür dilemek istiyorum.  O gün buraya nasıl geldiğimi bilmiyorum der. Ambika korkma, bunun karşılığında hiçbir şey istemiyorum der. Bu senin gözünde bir hatadır ama benim görüşüme göre benim sorumluluğumdur der. Eğer isteseydim, sana karşı şikayette bulunmuş olabilirdim, ama senin karın olmak sana hizmet vermem benim görevim der. Sankrant boşanma kağıtlarını imzalamasını ister. Ambika onları zemine fırlatır. İlişkimiz şaka mıydı? diye sorar. Suç işlediğimi kabul ediyorum ama cezamı tamamladım. Hata yaptığımı inkar etmiyorum ama şimdi kefaretle serbestim der. Bende haysiyet var. Beni kullanmaktan utanmıyor musun? Sankrant o gece hakkında hiçbir şey hatırlamadığını söyler. Ona bunu sorar. Sana özür dilemek için geldim ve seni alkol ve içkiden alıkoydum! Her ne olduysa oldu. Dosyayı burada bırak onları imzalarım der. Sankrant ona teşekkür eder. Ambika hayatına bir başkasıyla tekrar başlamasını söyler. Ben senin yoluna çıkmayacağım. Şimdi gitmelisin. Puja’m tamamlanmadı der. Sankrant evin dışına çıkar. Ambika bunun fırtına öncesi sessizlik olduğunu düşünür. Dalgalar çok yakında aileni yok etmek için uzanacak ve sonra  her şeyini kaybedeceksin der.

Mukta iştedir ve Chameli’den belirli bir yere ulaşmasını isteyen bir telefon alır. Mukta oraya ulaştığında Chameli ve Rani arabada oturuyorlar. Mukta kızı merak eder. Onu seninle de o gün görmüştüm der. Chameli Rani’yi tanıttır. Mukta, Chameli’nin dudaklarında bir yarayı fark eder ama Chameli ona cevap vermez. Biriyle 2 dakika buluşmalıyım. O zamana kadar kızımla ilgilenebilir misin? der. Mukta hala sorularını soruyordur ve Chameli ona her şeyi daha sonra anlatmayı kabul eder. Birisinin Rani’nin kimin kızı olduğunu sorarsa kesinlikle bir fahişenin kızı olduğunu söyleme der.

Sankrant, Akash onu aradığında eve gelir. Akash on Ambika hakkında soru sorar. Maiyya, boşanma kağıtlarını imzalayıp imzalayıp imzalamadığını sorar. Sankrant Ambika’nın boşanmayı kabul ettiğini söyler. Bu herkesi şok eder. Malvika, hepsinden çok şok olur. Maiyya Ambika’nın çok para isteyeceğinden emindir ve oğluna ona çok para vermesini söyler. Sankrant Ambika’nın bir şey istemediğini söylemesi ile herkes çok şaşırır. Akash Ambika’nın dönemi bitti der. Malvika neler olup bittiğini merak eder. Mukta Chameli’yi arar ama numarası kapalıdır. iki saat geçmiştir. Bana hayatının tehlikede olduğunu söyledi ben şimdi ne yapmalıyım der. Rani ile konuşmaya ve taksinin içinde oturmaya karar verir ve onunla konuşur.

 

Ambika Malvika’nın onu aramalarına cevap vermez ve onunla konuşmak istemez. Ekadish bu düğünü kırmanın bir yolu var mı diye düşünüyordur. Maiyya hala rahibin sözlerini ve Meethi’nin söylediklerini düşünür. Bu düğünden herkes mutluysa, ben neden kötü düşünüyorum der. Ambika kâğıtları imzalarsa her şey iyi olacak der. Mukta Cameli için endişe eder ve Rani ile ne yapacağını düşünür. Meethi misafir listesini hazırlıyordur. Malvika, Ambika’nın neyin peşinde olduğunu bilmediği için endişelenir. Birisinin eve doğru yürümekte olduğu görür. Meethi’nin kalemi, misafir listesine bazı adlar eklerken biter ve Akash’dan yeni bir kalem ister. Kapı çalınır ve açar ve tüm davetler rüzgar yüzünden dağılır. Ambika bir davetiye alır ve ona bakar. Onu orada görünce herkes şok olur. Maiyya, Akash ve Meethi, geçmiş olayları ve onunla ilgili kötü anıları hatırlar.

Vishnu evde Cameli’nin Mukta’ya verdiği para poşetini bulur ve Mukta ona bir şey söylemediğinden merak eder. Ambika girmek için izin ister. Buraya bir şey vermeye geldiğini söyler. Meethi, bir zamanlar bu ailenin bir parçası olduğu için onu kabul eder. Tek isteğim, burada acıya neden olan hiçbir şey söylememeniz ve herhangi bir dram yaratmamanız der. Maiyya ondan doğrudan konuya gelmesini ister. Ambika, onlara bir şey vermeye geldiğini tekrarlar. Boşanma belgelerini imzalamaya geldim der. Sankrant etkilenir ve Ambika bunu açıkça gözlemler. Malvika şaşkındır.

Ambika, herkesin varlığında kağıtları imzalar. Ambika, sayfalardan hiçbirinin kontrol etmediğini söyler. Malvika hiçbir şey anlamıyordur. Ambika Sankrant’a döner. Sankrant onunla son gecesini hatırlar ve hala suçluluk içindedir. Kendisinden başındaki kırmızı işareti silmesini ister. Herkes bu sözlere şaşırır. Sankrant’ın gözlerinde gözyaşları vardır ama sonunda bunu yapar (yine de mutlu değildir). Ambika ona bir şey sormak ister. Şimdi boşandık. Herhangi bir ilişki paylaşmıyoruz. Ayrıca onu evli bir kadın olarak tanımlayan son işareti çıkardın der. Ama benim bir sorum var, sen benimle doğru yaptın mı? Ona şaşkınlıkla bakar. Döner, sırıtır ve ana kapıya doğru yürür. Sankrant bu soru ile sarsılmış görünür.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 20 Ağustos Pazartesi Özeti 379. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Sankrant boşanma kağıtlarını Ambikaya imzalatır.” üzerine 60 yorum

 1. &Aynur& dedi ki:

  merhablar kordugum ailesi)))
  nuranaay abla aramiza hos geldin)))
  mahym ablamm sana islerinde kolay gelsin))
  guljan ablamm tylla ablam sizede kolay gelsin)))
  hayat ablam iyi yolculuklar abl;acim)))
  aleyna ablam nasilsin???
  her kes nasil???

 2. GULJAN dedi ki:

  Aleynam
  Nuranaay
  Tylla
  Mahym
  Gokhan kardesim
  Hayat
  Isiljim
  Aynurum
  Rojin
  Kordugum aylasi meraba hepimize janlarim ben bu gunlerde cok yogunum beni hic merak etmeyin janlarim…..

 3. ??? dedi ki:

  Neden yeni özet gelmiyor

 4. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Aleyna nasilsin iyiyimisin cnmm bi sey soylicekdim ama su an cikmam gerek

 5. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Mahym merhaba nasilsin aylen nasil iyiyimi

 6. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Merhaba Nuranaay hosgeldin nasilsin iyiyimisin cocuklarin kocan aylen iyimi islerin nasil gidyor bende iyiyim cok sukur benimde int birde cekyor birde cekmiyor tmm bende aksam burda olmaya calisicam netim cekse tabiyi

 7. Mahym dedi ki:

  Merhaba Aleynam,nasilsin,canim, iymisin))))
  Nuranaay hosgeldin canim netin cekdigine cok sevindim,))))))))
  Gokhanim nasil oldun seni cok merak ediyorum)))))
  Hayatim canim benim uzgunum senin bilmedigini bilmiyordum inan o zaman mesajlarda Gokhanin kaza gecirdigi mesaji okudugum an resmen sok oldum ellerim titredi,cok kotu oldum, ve yorum yazdim sonrasindaki mesajlari okumadim ama simdi okumusdum, canim Gokhanim sen uzulme diye sana soylememis meger, ama ben maalesef seni merakta koydum canim ozur dilerim, Gokhanim sende inan ki ben bilmiyordum ikinizdende cok ama cok ozur dilerim, sizi ben cok seviyorum,

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm o zaman Nuranaay akşama görüşürüz))..BYY.))

 9. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ben kendimi tanıdayım..
  İsmim..Aleyna Yıldız..İzmirliyim
  18 yaşındayım..hukuk fakültesinde okuyorum..bu sene inşAllah 2.sınıfa keçiceğim..
  Göz renkim mavi..saçlarım kumral.
  Boy 1.65…kilo 52
  Bu kadar..

 10. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hımmm anladım Nuranaay))..o zaman çok iyi artık netin çekdiğine göre bol bol sohbetler ederiz..sevindim)).
  Evet biliyorum..diöer arkadaşlarım seni tanıyorlar..bi kaç defa ismin keçmişdi..
  Guljan ablam kaç gündür yazmıyor..herhalde işleri var ya da neti çekmiyordur..
  Mahym ablam iş nedeniyle yazmıyor..bu aralar yoğunda))o yüzden..
  Gökhan da iyi..bi kaç günlüğüne dinlenmek istedi..ama yazıcak))..
  Bu arada Sakıncası yoksa kendini tanıdır mısın??..

 11. NURANAAY dedi ki:

  Aleynam aksama burda olurum cok isler var canim bay bay

 12. NURANAAY dedi ki:

  Evet Aleynam daha once yaziyorudum simdi int cekdi bol bol sohbet ederiz evet turkmen ben canim ben cok Guljan Mahim Gokhan taniyorlar simdi onlar iymi canim hepiniz iysinizdir insallah.♡♡♡

 13. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi günler)))..
  ..
  Nuranaay Hoşgeldin..))sanarım sen bu siteye daha önceden yazıyordun))..
  Netin mi çekmiyordu??..bide Türkmensin galiba dimi??..
  ..
  Anonim anlamadım hangi soruna cvp verelim??

 14. Anonim dedi ki:

  Lutfen soruma cevap verirmisiniz

 15. NURANAAY dedi ki:

  MERHEBA ARKADASALAR NASIL IYMISINIZ CANLARIM GULJAN.MAHYM.GOKHAN KARDESIM.HAYAT.ALEYNA.TYLLAM NASIL IYMISINIZ HEPINIZE GUNAYDIN D.

 16. Merve dedi ki:

  Burin admini Kim lutfen neden yazarokura giremiyorum

 17. maysa dedi ki:

  Lutfen devamini yazin

 18. NURANAAY dedi ki:

  Kimse yokkmuu hele beni unutdunuzu yoksa hadi gelin arkadaslam

 19. NURANAAY dedi ki:

  Kimsejikler yok galiba bende kasdim unutmayin beni arkadaslar

 20. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Sağol Cankız bende iyim cnm))tamam görüşürüz))..

  Tamam kardeşim sen çık tabi..abini hastaneye götürün))..
  O hemşire demek..abine en büyük ceza bu olsa gerek..ahahah))
  Tmm kardeşim iyi geceler Allah rahatlık versin))görüşürüz))❤

 21. NURANAAY dedi ki:

  Iy geceler tatli tatli ruyalar Allaha emanat olun canlarim saolun byy byy

 22. NURANAAY dedi ki:

  Nihayit int cekdi oleyy mundan sonra iy ceker bol bol sohbet ederis sizi cok ozledim

 23. NURANAAY dedi ki:

  Merhaba arkadaslar iy geceler umarim beni unutmamasiniz galiba
  Guljan gokhan aleyna hayat tylla mahim hepinize merheba nasil iymisiniz arkadaslam

 24. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ya öyle mi??((yaraları değişik demek..
  Tekrar çok keçmiş olsun((..benden selam söylersin))..
  Bu arada cnm abin keçenlerde istanbula gidiceğini söylemişdi bilmem haberin varmı??

 25. Cankiz dedi ki:

  iyim alyna sen nasilsin ben cikayim size bol sobetler zaten inte zar cekiyir yazamiyorum ya)))))) arasira yaz hayat rabisde iy ola ))) ben cikiyirum kendinize iy bakin inte iy cekmediyi icin cikiyorum ya33333333 rabisede selam soyle33333

 26. Hayat dedi ki:

  Aleynam kuzum ben çıkıyorum Hastaneye gidiyorum Meriç geldi o bizi götürecek Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar birtanem seni çok seviyorum ya❤ gitmek istemiyorum ama çıkmak zorundayım bu arada pansumanı o hemşireye yaptıracam abimin cezası o)))))))hahahah

 27. Hayat dedi ki:

  İyiyim şükür kuzum seninde iyi olmana çok çok sevindim küçük prensimiz gayret iyi tlde konuştum onunla)))))) çok şirin ya))))

 28. Hayat dedi ki:

  Hoş buldum Aleyna kuzum )) aynen hakklısın ama söylemesi gerekirdi ama olsun şükür iyi ya kötü birşey olmadı ya ))) aynen ama elimde değildi gittim bir güzel tekme attım)))ha ha Ayağıma sağlık))) annem çok kızacak tahmin edemiyorum bile)))Abim kaşındı oh canıma değsin)))annemden bir güzel sopa yesin)))ha ha Abim iyi şükür yaraları iyi olmaya başladı ama yarası çok değişik ay miğdem bulandı biraz kanaması var ama şimdi hastaneye gidicez pansumana inşallah saol kuzum bende seni çok seviyorum ❤❤

 29. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum Hayatım))iyim cnm sen nasılsın??))
  Küçük prensimiz nasıl??

 30. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşgeldin Cankız))nasılsın konuşmayalı??

 31. Hayat dedi ki:

  Canım ablam teşekkür ederim Amin inşallah tabiiki Rudrana iyi bakacam)))) 🙂

 32. Hayat dedi ki:

  Saol canım Biz çoktandır Ankaraya taşındık ablam nedeni Rabia’nın babasının ankarada işleri olduğu için Rabia gil Ankaraya taşındılar abimde rabişin yyani Yakup abiye sözü var rabiayı hiç bir zaman yanlız bırakma o yüzden bizde taşındık Ankaraya)))

 33. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  HAYAT cnm kardeşimmm❤❤..Hoşgeldin…)))
  Öncelikle Gökhanın kaza yapmasına bende gerçekden çok üzüldüm(((..ve hatta senin burdan öğrenmene ayrı bi üzüldüm((..
  Ve Gökhana çarpan adama gitmek konusuna gelincede..valla iyi yapmışsın gitmekle…
  Ama güzelim kim ister ki böyle bir şeyin yaşanmasını.her iki tarafda yaralandı sonuçda((.
  Tabi abin o halde nasıl araba kullana bilir ki..Meriçin yani arkadaşının kullanması iyi olur..
  Tabi Ankaraya dönünce annen Gökhanı o halde görünce kadıncağız neye uğradığını şaşıracak ve üzülecek hatta kızıcak niye haberdar etmedi diye(((..ama sonuçda sizler düşündüğü için söylemedi size..çok üzüleceğinizi bildiği için((.
  Tamam kardeşim sen şimdi abinle ilgilen..sana ihtiyacı vardır..
  Haa bide Gökhan nasıl???yaraları iyleşdi mi??.ara sıra haberdar et cnm merak ediyorum..
  Hadi iyi yolculuklar size görüşürüz))seni seviyorum❤❤

 34. Cankiz dedi ki:

  anali babali buysun)))))) rudrama iy bak)))

 35. Cankiz dedi ki:

  nese kecmis olsun tasoniyomudunuz eski sehirden

 36. Hayat dedi ki:

  İyi olamana çok sevindim abloş hep iyi ol rabiş iyi idare ediyor ablam bebişimiz haziranın 24 unde doğdu şükür o da iyi)))) ablam 2 gündür pansuman yapmamış mecburen bugün şimdi gorurecem abimi yarın Ankara yolcusuyuz da o yüzden)))

 37. Hayat dedi ki:

  Hep iyi ol abloş rabiş iyi idare ediyor ablam bebiş haziranın 24 nde doğdu ablam şükür o da iyi)))

 38. Cankiz dedi ki:

  aksam aksam pasumanmi olur ya)))))))))

 39. Hayat dedi ki:

  İyi akşamlar Aleyna canım hoşgeldin birtanem tamam yaz ))))nasılsın

 40. Cankiz dedi ki:

  iyim canim sen nasilsin rabis nasil ee bebis nazaman dodu haberim olma diya))))))))

 41. Hayat dedi ki:

  Netin çekmiyor yaa üzüldüm abloş benim insdagramım yok twitterım var sadece ablam rabiş iyi idare ediyor))

 42. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar)))..
  ..
  Yaa yorum yazdım o kadar çıkmadı of(((..yeniden yazayım..

 43. Hayat dedi ki:

  Neyse Ablam işin çıktı galiba olsun benimde çıkmam lazım abimi pansumana goturecez)))

 44. Cankiz dedi ki:

  kiz benim internetim cekmiyor ya ouzden yazamiyorum instagramin varmi instagramima gel biliyorsunsa rabis nasilsil

 45. Hayat dedi ki:

  🙁

 46. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayırlı akşamlar)))..

  Pınar ablam eline yüreğine sağlık..yazdığın özetler gerçekden kusursuz ve heyecan verici)))..

  HAYAT cnm kardeşim,güzelimm,balımmm,gülen suratımm..
  Öncelikle abinin kaza yapmasına gerçekden çook özüldümm((..hatta ilk okuduğumda şok oldum((..ve seninde buradan öğrenmene ayrı bi üzüldüm..güzel kardeşim abine çarpan adama gitmen konusunada gelincede..valla aslında iyi yapmışsın gitmekle.ama her iki tarafında suçu yokmuş..kim ister ki böyle şeyin yaşanmasını((..
  Tabi cnm Gökhan bu halde..araba kullanamaz nasıl kullansın ki..
  Meriçin yani arkadaşının kullanması iyi oldu..ama Annen Gökhanı o halde gördüğünde eminim çok kızıcak haber vermediği için Gökhana..ama oda napsın üzülmesini istemedi hakk veriyorum..
  Tamam birtanem anladım seni..sen şimdi abinle ilgilenmekden yazman zor olucak..hiç sorun değil..sen Gökhanla ilgilen..ona iyi bak..
  Haa bu arada Gökhan nasıl??yaraları iyleşdi mi??..cnm ara sıra haber et merak ediyorum.)))
  Hadi size iyi yolculuklar))..öptüm ve seni çoook seviyoruuummmm❤

 47. Hayat dedi ki:

  Abloşum orada mısın???

 48. Hayat dedi ki:

  Teşekkür ederim Cankız ablam evet baya uzun zaman oldu nasılsın )))

 49. Cankiz dedi ki:

  kecmis olsun hayat uzun zaman oldu konusmayali))))

 50. Hayat dedi ki:

  Cankız ablam hoşgeldin ya sen nerelerdeydin ya merak ettim nasılsın abloş ne var ne yok

 51. Cankiz dedi ki:

  haaaa

 52. Hayat dedi ki:

  Demeyi unuttum..Pınar ablacım eline emeğine kalbine sağlık olsun.Başarılarının devamını diliyor ve kızının yanaklarından kocaman ısırık alıyorum)) 🙂

 53. Hayat dedi ki:

  Aleynam kardeşim diğer sayfadaki yorumunu okudum çok teşekkür ederim canım benim anlayışın için çok teşekkür ederim biliyorum da aleynam kardeşim bana söyleseydi daha iyi olmaz mıydı biliyorum kötü haber veya kavga esnasında kalbim birazcık sıkışır az nefes almakta zorluk çekerim ama o kadar da kötü değilim tatlım abimi gördüm ölü gibi yatıyordu ama ben ona çok iyi bakacam inşallah hiç bir şeysi kalmayacak)) Adım hayat herşeyi başarabilirim))) 🙂

 54. Hayat dedi ki:

  ♡♡♥☆☆★៚Bugün çarşamba yarın perşembe günü gidiyorum Ankaraya inşallah Abim araba kullanamaz bu haldeyken arkadaşı Meriç’te bizimle gelecek o araba kullanacak Ankara’ya vardığımızda anneme ne diyicem ya onu düşünüyorum bir de Üniversite tercihide var offff ben eridim bittim ya Aleynam çok işim var anneme açıklama var sonra rehberlik hocalarımla görüşüp tercihimi vericem sonra tabii tercih edeceğim üniversiteleri araştıracam ayy))) ha ha)) ah ah vah vah halime gülüyorum artık ne yapayım şuan aklım almıyor hiç bir şey en iyisi küçük bebek kardeşim umut rudranın yanına onun yanında olduğum zaman aklım zehir gibi çalışıyor))) ha ha
  Kardeşimin yanında huzurlu hissediyorum en iyisi onun yanına öpüp koklayayım ne zamandır göremedim onu özlemişim)) bak gevezeliğim tutu en iyisi susayım)))) hahaj
  Annem hep der gerçi küçüklüğümden beri der kızım Hayata hep pozitif bak hep gülümseyen hayatım ol deli dolu bir kız ol hep şakacı ol yardım sever ol bak bakalım hayatın nasılda güzel olucak der her gün gerçekten de annemin dediği bir kız oldum çıktım iyiki de şükür hep hayata pozitif bakan biriyim gülümseyen her an her kötü olayda gülen kızım ağlamam
  Sevilen biri oldum mutluyum huzurluyum sevinçliyim güler yüzlüyüm Annemin sayesinde Anneleri hakkı ödenmez çok şanslı bir anneyim diyor sana annemde çok geveze))) bahah)) geçmişi unutup geleceğime bakacam inşallah hayatımda kötü anıların olmamasına çaba gösterecem)) ben saçmaladım en iyisi susayım ya susayım diyorum da susmuyorum))) hahajah bir de kurban bayramı yaklaştı Tamam tamam sustum))
  Ha bir de aleynam kardeşim senin tlnin zil sesi ne ya benim tl zil sesime gülüp duruyorlar dolmuştaydım arkadaşım arayınca tabi çaldı zil sesim ya gıcıklar işte ama tam benlik bir müzik adı៚៚៚ (krajno -hajlele Anthem) bu şarkı hiçte komik değil ben seviyorum bu müziği genci yaşlısı hep güldüler ben inene kadar))) ha ha Çok konuştuğum için herkesten özür diliyorum umarım canınızı sıkmamışımdır.♡♡♥♥☆☆★★Bugün herkesle vedalaştım ilk olarak mahallemedeki komşularınla sonra Bütün arkadaşlarımla sonra iş yerimdeki arkadaşlarım eski patronumla sonra Eskişehir’i bütün arkadaşlarımla beraber bisiklet turu yaptık Sonra gondola bindik güzel gün geçirdim bütün arkadaşlarıma hediyeler aldım. Kızlara ve erkeklere bileklik aldım kendi ellerimle taktım teker teker bunu hiç bir zaman çıkarmayın buna baktıkça geveze hayatınızı hatırlayın beni unutmayın dedim))) Ama ayrılmak yine zor olucak buna eminim ki doya doya konuştum)) sabah 7 gibi yola çıkacaz sesiz usulca uzaklaşıcam beni üzüyor bu durum ama napalım Aklım hep Eskişehir’imde kalacak ben gittiğim zaman mahallem çok sesiz olucak aynı çölde kaybolmuşsun gibi rüzgar sesinden başka bir şey yok ah ah özlüyecem yine ve yine hayatım boyunca tamam tamam sustum artık ya destan yazdım buraya ha ha ha ha ha ha ha )))))

 55. Hayat dedi ki:

  ♥♥ Aleyna canım hayırlı Günler nasılsın bugün ki çay veya kahve benden olsun ☕☕☕☕☕ birtanem ❤❤ özür dilerim☺☺ sözümü ilkez tutamadım söz konusu abim olduğu için anlarsın beni abimin kaza geçirmesini duyduğum anda yıkıldım resmen ya abimin arkadaşını aradım nerede diye abime söyleme benim geleceğimi sakın dedim ben gelecem sizin eve abimi dövücem bana nasıl demez diye o abime demedi benim geleceğimi bende gittim arkadaşı yavaşça kapıyı açtı bende girdim baktım abim odada uyuyor kolları falan sargılı sırtı bacağı ben gördüğümde kendimi tutamadım sesiz ağlamaya başladım içim acıdı ya abimi bu halde gördüğüm için abimin arkadaşının ismi meriç dedim meriç abim neden ölü gibi yatıyor o da dedi hayat abin iyi merak etme doktorun yazdığı ilaç uyku getiriyor o yüzden ses çıktığı halde uyanmaz sonra kazanın nasıl olduğunu sordum o da anlattı bende dedim Meriç abime çarpan adam nerede olduğunu veya evinin nerede olduğunu biliyor musun Beni oraya götür hesap sorucam ona meriç dedi hayat abinle onun suçu var ikisinde de hata var Yani boşver sen Bende dedim meriç gidelim bak yani zar zor ikna ettim o adam dediğim benim yaşımdaymış onun evine gittik ikimiz Kapıyı çaldık annesi kapıyı açtı ben dedim ki oğlun nerede o da dedi ki odada neden kızım ne diyeceksin oğluma bende dedim ki oğlunu görmek istiyorum ve konuşacaklarım var onunla tabi kadın içeri davet etti ben ve meriç içeri girdik oğlunu çağırdı kadın oğlu geldi ben ona baktım onun da bacağı alçıda dedim sen nasıl abime çarparsın Aleynam kardeşim ben insanlıktan çıkmıştım ya o kadar sinirli ve duygusaldım ki anlatamam o sinirle çocuğa tekme attım alçılı olan bacağına o da acıdan yere düştü ne yapayım aleynam kardeşim abime bişi olsaydı o Çocuğun yüzden gerçekten kendimi tutamadım tekmeyi koydum ya kendimi tanıyamadım valla ya ama bir yandan tekme attığım için içim biraz rahatladı içimde bir canavar çıktı resmen sonra annesi geldi bağırmaya başladı neden oğluma vurdun diye bende dedim ki senin oğlun benim abimi öldürüyordu az kalsın bunu hakketti dehasını hakketti de neyse bu acı ona yeter tabii kadın da özür diledi sen o oğlanın kardeşimsin kızım oğlumu affet aniden ağladım ben ordan çıkıp gittim
  Sonra abimin yanına gittim abim uyuyor bende başucunda uyudum Birazdan abimi hastaneye götürecem pansumana çünkü yarın Ankara yolcusuyuz ya epey bir yol var mikrop kapmasın yaraları abime de tekme vurucam ya bana nasıl demez diye Anneme çekmişim ne yapim tekme atmadan duramıyorum Abime bu cezayı verecem hastaneye gidicez ya ha o hemşireye pansuman yaptıracam o canıma değsin)))) Abime öyle bakacağım ki iki gün birşeysi kalmaz inşallah güzel güzel yemekler yapacam hastaneden eve döndüğümüzde Aleynam kardeşim bak ne kadar da geveze bir kızım içimi döktüm buraya ))) ha ha ))Aleynam kardeşim yazamasam anla ki abimle ilgileniyorumdur tamam canım benim Arkadaşım herşeyim ❤ seni çok seviyorum çok seviyorum çok seviyorum ❤

 56. Merve dedi ki:

  Merhaba Ben yazarokuragiremiyorum neden sifremikabul etmiyor acaba lutfen soylermisiniz

 57. Yusra dedi ki:

  Teşekkürler

 58. Umut dedi ki:

  Teşekkürler pınar ablacım çok güzel olmuş

 59. ??? dedi ki:

  Ilk yorum benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.