Kördüğüm 2 Ekim Özeti 57. Bölüm Fragmanı Tapasya’nın Boğazına Bıçak

Burak 24 Eyl 2017 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Jogi’nin iyileşmeye başladığına şahit olmuş, Tej’in ise uyuşturucu bağımlısı Vansh’ı etkilediğini anlatmıştık. Veer ise bu durumdan oldukça rahatsız olmuş Tij’in yakasını toplamıştı. Dede Daddaji ise Tej hakkında yıllardır sakladığı gerçeği Veer ile paylaşmış ve ondan özür dilemişti. Bakalım bu bölümde neler olacak. Ayrıntılar özetimizde…

Kördüğüm 57. Bölüm Özeti

Bundela ailesini bir misafir gelecek ve evin hanımı çok sevinecektir. Bu kadın Veer’in kuzeni Chanda’dır. Gelme sebebi ise başkadır. Chanda sonra Veer ile karşılaşır. Chanda ile Veer konuşurken Tapasya gelir. Chanda onun kim olduğunu sorar. Veer’in annesi Veer’in eşi olduğunu söylerken Veer bozulur ancak Tapasya çok sevinir. Chanda’yı odasına yerleştirirler. 

İşça hastaneye gitmek için taksi tutar. Taksi kırmızı ışıkta durduğunda çiçekçi bir kızdan çiçek alır ve kendisinin yıllar önce çiçek satarken ki halini hatırlar. Veer de hastaneye gitmektedir ve önüde duran taksideki birinin sarisinin dışarıya sarktığını görür. Taksiyi uyarmak için kornaya basar. Taksi bir yerde durur. Veer onu uyarmak için arabasından inip taksiye geldiğinde İşça’yı görür. İşça taksiye acele et diye uyarır ve Veer ile konuşmaz. Taksici uzaklaşırken İşça derin bir üzüntü içerisindedir. Veer ise arkadan bakakalır zavallı..

İşça Jogi’yi ziyaret ettiğinde doktorlar başındadır. İyiye doğru gittiğini söylerler. Divya ve İşça çok mutlu olurlar. İşça’yı gören Jogi toparlanmak ister. Çünkü İşça’ya çok saygı duymaktadır. İşça biraz konuştuktan sonra Tapasya’nın çok üzüldüğünü söyler. Jogi gerginleşir, ondan bahsedilmesini istemez.(Ya bu İşça gerçekten safmış) Eve misafir olarak gelen Chanda’nın gerçek niyeti belli oluyor.

Chanda Tej ile karşılaşır. Aralarındaki samimiyet gözden kaçmaz. Bundela’nın evinde yapacakları hırsızlıkla ilgili plan yaparlar. İşça ise kaybolan öğrencisi Fariz’in peşine düşmüştür. Onu terkedilmiş bir evde baygın halde bulur. Chanda ise evde keşif yapmaya başlar. Altınların yerini falan öğrenir. İşça Fariz’i alıp ailesine teslim eder ancak ailesi onu kabul etmez. İşça bu durumu hazmedemez tabi.

Akşam herkesin yattığı bir sırada herşeyi ayarlayan Chanda kapıyı Tej’e açar. Tej hırsızlığa başlarken Veer onu suçüstü yakalar. Ev halkı da toplanır. Bu sırada poliste aranır. Tej Tapasya’yı rehin alarak boğazına bıçak dayar. Veer onu kurtarır. Polis bu işi kiminle planladığını sorar. Chanda çok korkmaktadır. Ancak Tej Vansh’ın ismini verir…

Kördüğüm 2 Ekim Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 2 Ekim Özeti 57. Bölüm Fragmanı Tapasya’nın Boğazına Bıçak” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Şu 57.bölüm de çalan şarkının adını vede kimin söylediğini bilen varrrrmı lütfen bana cevap verebilirmi

 2. helin dedi ki:

  Hayatcim iyim birtanem sen nasilsin

 3. CEMRE♥♥♥♥♥♥♥ dedi ki:

  Merhaba arkadaslar nasilsiniz iysinizdir insallah

 4. hayat dedi ki:

  Oleyyyy ilk ben gordum
  Nasilsiniz kizlar ben geldim hepiniz iyisinizdir insALLAH.beni soran arkadaslarim ben cok iyiyim sadece okul yuzunden zaman bulamiyirum
  Helincim♥♥♥
  Songulcum♥♥♥
  Zaracim♥♥♥
  Begumcum♥♥♥
  Mersinli Elammmm♥♥♥
  Cemrecim♥♥♥
  Ayselcum♥♥♥
  Eylulcum♥♥♥
  Anonimcim♥♥♥
  Denizli kentlim♥♥♥
  Nazcim♥♥♥
  Asi firtinammm♥♥♥
  Elifsucumm♥♥♥
  Melekcim sende yeni geldin galiba hos geldin kendini tanitirmisin♥♥♥♥♥
  Guzellikcim♥♥♥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.