Kördüğüm 199. Bölüm Özeti 21 Şubat Fragmanı Sid Rathor’un Kardeşi

Kördüğüm dizisi Nani nin sahte Vansh ile karşılaşması ile son bulmuştu. Nani beklemediği kadar benzer olan sahte Vansh’ın kendisi hakkında bildiği detaylardan sonra hortladığını düşünmektedir. Vansh (Rocky) Nani ye düğün gecesi gelerek söylediği sözü de hatırlatınca Nani iyice şaşırmış ve Rocky’nin bu ayrıntıyı bilmesinin imkansız olduğunu düşünür.

Damini nin canı Nani nin söylediklerine sıkılmıştır. Vansh geldiğine göre İşça ile Veer ayrılacak İşça yeniden Vansh ile beraber olacak diye korkmaktadır. Ona moral veren Jogi ve Divya olur. Onlar İşça nın bu tür zorlukların üstesinden gelebileceğini söylerler. Nani dışarı çıkmak üzereyken İşça ile karşılaşır. Nani elindeki oyuncakların Yuvraj’ın eski oyuncakları olduğunu söyler ve İşça ya verir. İşça da Yuvraj’a doğum gününde hediye alacağını söyler. Nani onların çok zengin olduğunu ve onun vereceği hediyeleri kabul etmeyeceğini söylüyor. İşça utanıyor.

Veer her zaman İşça yı düşünmektedir. İşça ile Rocky’nin aynı evde kalmalarını istemiyor. Veer Rocky ile birlikte ofise gideceklerini söyler. Mai onun gitmesini istemiyor. Rocky Veer’in kendisinden rahatsız olduğu için ofise gitmemi istiyor diye konuşsa da Veer Rocky yi ikna ediyor. Böylelikle Veer Rocky’yi daha yakından izleyebilecek ve İşça rahat nefes alacak. 

Damini Jogi ve Divya dan ayrılmak istiyordu ve bunun için bir emlakçıya da ev bulması için görev vermişti. Emlakçı telefon eder ve bir ev bulduğunu söyler. Damini şu anda yapması gereken işler olduğunu ve evi daha sonra değerlendireceğini söyler. Veer Mai nin yanına gider ve Vansh’a neden bu kadar yüz verdiğini ve hemen nasıl olupta kabullendiğini sorarken Vansh gelir ve İşça nın kendi karısı olduğunu söyler. Veer yumruğunu sıkar ve Vansh’ı yumruklamak istiyor. Ancak öfkesine hakim oluyor. Vansh bahçede birisiyle konuşurken Veer de onu takip etmektedir. Vansh birisinden emir alıyor. Veer onun yalnız başına olmadığını anlıyor. 

Rathor annesine para verir ve akşam kardeşinin geleceğini söyler. Ondan yemek hazırlamasını ister. Tapasya ise Rathor’un başka kardeşi olmadığını zannediyor. Rathor’un kardeşinin uçağı geç inince misafir akşam yemeğine gelemiyor. Tapasya ise bir koltukta misafirini beklerken uyuyakalıyor. Misafir sonunda Rathor ile geliyor. Tapasya gözlerini açınca eski sevgilisi Sid’i görüyor. Tapasya şoktadır. Rathor bir problen-m olup olmadığını soruyor. Sid Tapasya yı tanımıyormuş gibi yapıyor. Tapasya uykudan yeni kalktığı için şaşkınlık içinde olduğunu söylüyor.

Rathor ve kardeşi yemek masasındalar. Rathor uzun zamandır kendisini aramayan Sid’e sitem ederken Sid Tapasya ile nasıl tanıştıklarını soruyor. Tapasya geçmiş hakkında konuşmak istemediğini söyler. Sid yurt dışında bir kıza aşık olduğunu ve onun için orada kaldığını söyler. Tapasya nın yüreği ağzına geliyor. Damini dikiş makinesinin başına geçerek manevi torunları için minik elbiseler diker. Damini çok mutludur.

İşça Veer için güzel bir yemek masası hazırlar ve masayı süslemek için bir tepsiye mum yakar ve çiçeklerle süsler. İşça nın arkasından gelen Vansh eliyle mumun sönmesine engel olur.İşça teşekkürler Veer diyerek arkasına döndüğünde Vansh’ı görür ve elindeki tepsiyi yere atar. Vansh ona yaklaşmayı sürdürürken Mai gelir ve İşça nın elbisesinin tutuştuğunu söyler. Vansh sürahideki su ile onu söndürür. Bu sırada Veer de gelir. Verr Vansh’a haddini aşmamasını ister. Vansh İşça nın kendi karısı olduğunu tekrar eder. Veer çok sinirleniyor. Mai Veer’e istersen kardeşini döv diye tepki gösterince Veer yanlarından uzaklaşır.

Jogi nin aklı sahte Vansh dadır. Olayların arkasında kimin olacağını düşünmektedir. Jogi Puştkar ve Nani ile bir yerde buluşur ve sahte Vansh olayı ile ilgileri olup olmadığını sorar. Nani böyle işlerle işinin olmayacağını söyler. İşça nın odasında Kanha ile yatan birisi var ancak üstü baştan aşağı örtülü olduğu için bilinmiyor. İşça Veer olduğunu zannediyor ancak Veer’in sesi başka bir yereden gelince İşça şoktadır. Yatağın altında kim var sizce.

Kördüğüm 199. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 199. Bölüm Özeti 21 Şubat Fragmanı Sid Rathor’un Kardeşi (10 Yorum)

  1. Hakkaten isminin hakkını veriyor. Kördüğüm Karmancorman arapsaçı vs. Kimse olmuyor herkes birbirinin akrabası bu ne beee

  2. Yaa dünya küçükmüydü ratodun kardeşi çıktın valla saçmalık ama ginede izliyorum