Kördüğüm 198. Bölüm Özeti 20 Şubat Fragmanı Vansh İşça Benim Diyor

Kördüğüm dizisinde Vansh belirsizliği devam ederken Veer’in Vansh’a inanmadığını söylemesi İşça yı bir hayli rahatlatmıştır. Bundela konağında Kasab Vansh’ın gerçek olduğuna inananlardan. Kasab Vansh’ın gerçek olmadığını ispatlayamadığınız bu yüzden bu bizim Vansh diyor. Dadddaji nin aklına güzel bir fikir gelir. Elinde bir kalemle gelen Daddaji Vansh dan imza atmasını ister.

Vansh çekine çekine imza atarken Umed bu imza senin sonun olacak diyor. Vnash imzasını atar. Rathor eve geldiğinde Tapasya nın yine evde olmadını görüyor. Annesi onun dışarda olduğunu söylüyor. Rathor yine eski eşini araştırdığını düşünerek sinirlenir. Nani Rathor’a Tapasya ya fazla yüklenmesinden dolayı tepki gösterince Rathor Tapasya yı geçmişi karıştırmaması hususunda bir kere daha uyarır. Nani Rathor’un bu kadar sinirli olmasını Rathor’un annesine baçlar. Rathor gidince annesini fırçalıyor. Nani kadar aymaz, utanmaz bir kadın daha görmedim. Rathor dan hem korkuyor hem de annesine köpek gibi davranıyor.

Vansh imzayı attıktan sonra telaşla odasına gider ve evraklardan Vansh’ın imzasını kontrol eder. Kendi attığı imzanın birebir Vansh’ın imzasına benzediğini görünce rahatlar. Rathor odasına girdiğinde eski gazetelerdeki karısına ait haberleri görüyor. Tapasay nın başına iş alacağını söylüyor. Ardından Tapasya da geliyor. Rathor Tapasya nın elini acıtacak derecede sıkar. Ona geçmişini araştırmaması konusunda son uyarısını yapar. Tapasya çok korkar ancak bu olay merakını daha da artıracaktır.

Chanda nın önerileri üzerine Vansh İşça için balık akvaryumu alır. Nani ile Puştkar bir yerde buluştuklarında Puştkar Veer’in Vansh’a inandığını söylüyor. Nani Veer’in akıllı olduğunu ve Vansha’a kesinlikle inanmayacağını söyler. Vansh’ın arkasından kimler olduğunu öğrenmek için şimdilik sessiz kaldığını söylüyor. Nani İşça ve Damini nin daha fazla üzülmesi için Damini nin yanına gider ve İşça şimdi kimin karısı diye sorar. Damini kızının Veer ile evli olduğunu ve mutlu olduklarını söylese de kızının kara bahtı için göz yaşı döker.

Veer ve İşça alış veriş dönüşü evde güzel bir yemek masası görüyorlar. Vansh bu masayı İşça için hazırladığını söyleyerek ona bir gül verir. Veer bu terbiyesizliğe daha fazla dayanamayarak Vansh’ın yakasını toplar. Vansh adetlere göre bir erkek ölmeden kadının başka birisiyle evlenemeyeceğini söyler. Dolayısiyle İşça hala benim karımdır diyor. Gürültülere Mai de gelir. Mai Vansh’ın yanında yer alarak İşça nın her ikisiyle de nikahı olduğunu ve bu durumun çözülmesini de İşça nın kararınında olduğunu söylüyor. 

İşça Vansh ya da Veer konusunda bir karar verecektir. İşça bu adam Vansh değil ki karar veriyim diyerek Veer’in yanında olduğunu anlatıyor. Mai kendini kaybetmiş gibi Vansh’ı desteklemeye devam ederken Vansh sadece gülüyor. Veer bu ortamda daha fazla dayanamayacağını söyleyerek İşça yı da alarak odalarına gider. İşça Mai nin kendisinden nefret ettiğini söylüyor. Veer Vansh’ın buraya gelmesinden Tapasya yı sorumlu tutuyor. Bu iş kesin onun işidir derken İşça ile birlikte şüpheli listesi çıkarıyorlar.

Şüpheli listesinde Nani Puşkar, Tapasya, Satya ve son olarak da Sanchi’ vardır. Vansh’ın üzgün bir şekilde yemek yediğini gören Mai İşça konusunda kendisine söz verirken Veer de odalarında İşça  ile birlikte her işin üstesinden geleceklerini teyit ediyorlar. Birbirlerine destek sözü vererek sarılıyorlar. Nani sahta Vansh meselesini kullanmak için yılbaşında Bundela konağına giymeye karar verir. Rathor’un annesine  da sahte Vansh dan bahsederken Rathor onu duyar. Rathor hemen İşça yı arar ve bir sorun olup olmadığını sorduktan sonra Sahte Vansh ile ilgili ne yaptıklarını soruryor. İşça şimdilik onun evde olduğunu ancak işlerin yolunda olduğunu söyler. Rathor en ufak bir sıkıntıda yardıma hazır olduğunu söylüyor. Helal olsun be Rathor. 

Nani planladığı gibi Bundela konağına gider. Evde ise sadece Vansh vardır. Nani yi gören Vansh ona hoşgeldin Nani deyince Nani şok oluyor. Zira Vansh’a olan kusursuz benzerliği ve kendisini Nani olarak tanıması onun gerçek olduğuna delildir.

Kördüğüm 198. Bölüm Fragmanı

 

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 198. Bölüm Özeti 20 Şubat Fragmanı Vansh İşça Benim Diyor (20 Yorum)

 1. Daha önce yazmıştım inanmayan oldu 7marta izleyın göreceksiniz iça adamı öldürecek hapse girecek 8marta da yılar geçecek içanın kızı genç olacak olacak içayla çift rol oynayacak

 2. Whatsapptanda bakabilirsiniz ya da facebookta kanalıyla özelde atabilirsiniz ama mutlaka özeldenatın hepimiz atarsan belki dediğimiz yaparlar

 3. ARKADAŞLAR DİKKAT DİKKAT
  Ablalarım Messenger’ın kanal7ye
  Mesaj atın yalancı baharla ilgili atınca özelde yanıtlıyor ve istediniz ve sorunuz hakkında bilgilendiriyorlar ve istediniz in yapılma şansı artıyor burada sizi dinlemeler lütfen bana kulak verin hepimiz mesaj atarsan yalancı baharı daha erkene alabilirler hadi YALANCI BAHARIMİZMİR İÇİN HÜÜÜÜCUUUUMM

 4. Bide u puskar buyuk anne gibi vijdandiz gormedim insallah geberirler yeter artik iccanin kizi olcakmi

 5. Kizlar sizden bir ricam olucak yalancı baharın reytingleri çok düsükmüş yayından kaldırılmak üzereymiş acaba fırsatınız oldukca izleyebilir misiniz ve akrabalarınıza tanıdıklarınızada söyler misiniz sultanın fanları bare sultan gelip gidene kadar izleyin lütfen ya

 6. Evet bu oyunu pilanıyan kişi veerin annesi dir 206 bölümde vanş ölecek onu takur öldürecek

 7. Veer çok yanış kişilerden şüpeleniyorsun sahte vanşı başınınıza saran senin öz anan