Kördüğüm 197. Bölüm Özeti 19 Şubat Fragmanı Veer Numara Yapıyor

Burak 14 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde İşça nın doğum günü kutlaması var. İşça odasınan çıktığında elinde bir buket gülle Vansh’ı görüyor. İşça çiçeği kabul etmiyor. İşça salona indiğinde ev halkı ona hediyelerini vererek doğum gününü kutlarlar. İşça Umed den annesinin yanına gitmek için izin ister. Umed yalnız başına dışarı çıkmanın tehlikeli olabileceğini söylerken İşça annesinin de bu gününde birlikte olmak istediğini söyleyerek Umed’i ikna eder. İşça annesinin yanına gittiğinde doğum günü pastası ile kutlama yaparlar.

Damini Vansh o evde iken rahatsızdır. kızına Veer gelene kadar burda kal dese de İşça kabu etmez. İşça Bundela konağına döndüğünde salonun çiçeklerle süslendiğini görüyor. İşça Veer’İn geldiğini ve kendisine sürpriz yaptığını düşünüyor. İşça süslerin arasından Veer’i aramaya başlıyor. Arkası dönük olna Veer’e sarılan İŞça Vansh’ın sesiyle irkiliyor. Doğum günün kutlu olsun İşça. Bu İşça yine saflık yapıyor. Ya evde Vansh gibi bir bela varken sen nasıl olur da temkini elden bırakıp Vansh’a sarılırsın. Olmaz böyle bir şey ya…….

Vansh İşça yı tutar ve ona sarılmak ister. İşça çaresiz. İşça bağırıyor ancak evde kimse yok. Vansh onu kollarına almış bu sırada Veer’in sesi duyuluyor. İşça Vansh’ın kollarından zorla kurtularak Veer’in yanına gider. Ona korkuyla sarılır. Veer Vansh’ı gördüğünde ise hayalet görmüşe döner. İşça onun Vansh olmadığını söylemeye çalışıyor anacak Veer sadeve Vansh’a odaklanmış. Veer İşça nın söylediklerine ehemniyet vermeden Vansh’ı yakından inceliyor. Vansh kendisini anlatmaya çalışıyor. Veer ikna oldu ve Vansh’a sarıldı.

İşça için asıl korku şimdi başlıyor. Veer’in onu kovmasını düşünürken daha da sahiplenmesi İşça için bir felaketin başlangıcı olacak. Veer kardeşine defalarca sarılır. Veer ailesine Vansh’ın geldiğini neden söylemediniz diye kızarken Mai Veer’in tavrınadan memnundur. Tapasya athor’un eski eşini çok sevdiğini ve onun için göz yaşı döktüğünü görünce kıskanmaya başlar. Onun eski eşini araştırmaya karar verir. Eski eşinin odasında bir şeyler ararken babaanne gelir ve odadan çıkmasını ister. Ancak Tapasya kararlıdır. İnternetten eski eşinin ismini araştırmaya başlar.

Tapasya araştırmalarını kütüphanede de devam eder. En sonunda Rathor’un eşinin kim olduğuna ulaşır. Tapasya şoktadır. Jogi ise İşça nın hayatından endişelidir. Bu durumu Veer ile de paylaşmak ister. Onu telefonla arayarak endişelerini paylaşır. Veer Vansh’ın gerçek olduğunu söylüyor. Tapasya eve döndüğünde Nani ye Rathor’un eşinden bahseder. Onun bir yangında öldüğünü söylerken babaanne Tapasya yı geçmişi irdelememesi hususunda bir kere daha uyarır. 

Veer atm den bir miktar para çeker. Vansh elindeki parayı alır. Veer tekrar para çekmek için atm ye gider. Para çektikten sonra Vansh’ı göremez onu ararken Vansh’ın bir adama para verdiğini görüyor. Chanda hırsızlık yapmaya devam ederken Vansh onu görür. Onunla kirli bir pazarlık yapan Vansh İşça ile aralarını düzeltmesi konusunda Chanda dan yardım ister. Bunun karşılığında gördüklerini kimseye anlatmayacaktır. Chanda mecburen kabul ediyor. 

Veer İşça ya Vansh’a inanmadığını söylüyor. İnanmış gibi yaptığını ancak bunun arkasında kimler olduğunu öğrenmek için bir müddet daha böyle davranacağını söyler. İşça rahatlamıştır. Aynı şeyleri Jogi de Damini ye anlatır. Jogi Veer’in gerçekleri bulacağından emin.

Kördüğüm 197. Bölüm Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 197. Bölüm Özeti 19 Şubat Fragmanı Veer Numara Yapıyor” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Gunaydın

  2. Defne dedi ki:

    GÜLÇİÇEK kuzum
    D.i.z.i c.e.n.t.e.r KÖRDÜĞÜM yaz oraya gel oradayim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.