Kördüğüm 196. Bölüm Özeti 18 Şubat Fragmanı Vansh’ın Gerçek Yüzü

Burak 14 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Vansh yavaş yavaş İşça ya yakınlaşmaya başlıyor ancak İşça bunun farkında bir dizi önlemler alıyor. Kapısında beklettiği hizmetçi bunlardan bir tanesi. Veer ev telefonunu yeniden arar. Bu sefer telefonu Umed açar. Veer 3-4 gün içinde geleceğini söyler. Mai Vansh’ın burda olduğunu Veer gelince öğrenecek diyor. Umed de Veer geldikten sonra Vansh ile gerçeklerin ortaya çıkacağını söyler.

Kanha İşça nın yanına gelerek uyuşturucudan bahseder. İşça bunları sana kim öğretiyor diye çıkışır. Kanha Vansh’ı anlatır. İşça doğruca Vansh’In yanına gider. Odasına gittiğinde Vansh İşça nın resmini çizmekle meşguldür. İşça çocuklarından uzak durmasını ister. Vansh onun kolunu tutarken İşça nın eli boya olur. İşça elini yıkarken ağlamaktadır. Evin tüm huzuru Vansh denilen adam tarafından kaçırılmıştır. Şimdi 4 gözle Veer bekleniyor. Vansh odasında telefonla konuşurken göz lenslerinden birinin düştüğünü farkediyor. 

Lensin düştüğü yerlere bakarken Vansh olabilmek için olduğu estetik ameliyatlarını hatırlıyor. Bu sırada kapı çalınır. Kapıdaki İşça dır. Vansh onun yüzüne bakamıyor. Vansh gözüne bir şey kaçtığını bahane ediyor. İşça Mai nin kendisini çağırdığını söylüyor. Rathor Tapasya nın bahsettiği Vansh ı soruyor. Tapasya onun İşça nın eski kocası olduğunu ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu söylüyor. Vansh kimliğini kabul ettirmek için evdekilerle sohbet ediyor. Evdeki herşeyden haberi varmış gibi izlenim veriyor. 

Damini İşça nın yanına gelerek Vansh’ı soruyor. İşça Vansh’ın , sahte olduğu halde her şeyi bildiğini söylüyor. Ancak Veer geldiğinde her şeyin düzeleceğini söyler. Damini Vansh ile karşılaştığında kızını rahatsız etmemesi konusunda uyarıyor. Vansh Damini yi de tanımış ve hemen ayağına kapanmıştır. İşça nın mutlu olmasını herkesten daha çok istediğini Veer ile aralarını bozmayacağını söyler. Damini bütün bunlara rağmen İşça ya burdan ayrılma teklifinde bulunur. Ancak İşça Veer gelince her şeyin düzeleceğini söyler.

Damini bir türlü ikna olmamıştır. Mai ile konuşurken Vansh ın bu evde kalamayacağını söyler. Vansh ben zaten bu evde kalmak istemiyorum diyor. Bu sırada Mai rahatsızlanarak bayılır. Eve gelen doktor Mai nin üzüntüye gelmemesini istiyor. Tapasya bazı mücevherler görüyor ve babaanneden bunların kime ait olduğunu soruyor. Babaanne onların Rathor’un eski eşine ait olduklarını söylüyor. Rathor’un bu konuda çok hassas olduğunu söylüyor. Ancak Tapasya mücevherleri takıp eski eşinin kıyafetlerini giyerek Rathor’un karşısına çıkıyor. 

Rtahor oldukça öfkelenir. Tapasya eski eşi ile ilgili sorular sorarken Rathor onu öldüğünü ve bir daha gelemeyeceğini söyler. Rathor sorulardan rahatsız olunca öfkeyle dışarı çıkar.

Kördüğüm 196. Bölüm Fragmanı

 

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 196. Bölüm Özeti 18 Şubat Fragmanı Vansh’ın Gerçek Yüzü” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 2. Nurdan dedi ki:

  Özet güzel? Olmuş elnize emeğnize
  Sağlık

 3. Nurdan dedi ki:

  Vans yaşayormu? Bilen varsa cevab verirmsiniz lütfen

  1. Anonim dedi ki:

   yasamiyor verrin annesi tuttu verden ayrilsin diye daha dur iccaya tecavuze bilr kalkiyor bay takur kurtariyoruk kavga ediyor sahte vansla. kavgada sehpanin ustune dusuyor cam giriyor karnina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.