Kördüğüm 195. Bölüm Özeti 17 Şubat Fragmanı Vansh Yakınlaşmaya Çalışıyor

Burak 14 Şub 2018 Haberler  0

Kördüğüm dizisinde Vansh’ın gelmesiyle İşça nın kabusu başlamıştır. İşça Umed den odasının önüne bir hizmetli durmasını ister. Çünkü Veer evde yoktur, Vansh ise yabancıdır. Umed Vansh’ı göndereceklerini tekrarlar. İşça mutfakta bir şeyler yaparken Vansh gelir ve İşça ya doğru yaklaşmaya başlar. İşça korkmaktadır. Vansh onun kolundan tutar ve su almaya geldiğini söyler. İşça bu durumdan çok etkilenir ve hemen Veer’i arar. Veer 4-5 gün içinde geleceğini söyler. Ancak İşça Vansh’dan söz etmemiştir.

İşça elbiselerini asarken şallarından birisi aşağıya düşer. O sırada Vansh da İşça yı gözetlemekle meşguldür. Şal onun yüzüne düşer. İşça da şalı almak için aşağıya indiğinde Vansh’ı görüyor. Ondan şalını almaya çalışırken Vansh kafası ıslak olan İşça ya seni böyle sevdiğimi biliyorsun diyerek yüzüne dokunmaya çalışıyor. İşça buna müsade etmez bir de tokat patlatır.

Divya gece duyduğu sesler üzerine uyanır. Aşağıda yeni işe alınan hizmetçi kız hırsızlık yapsın diye arkadaşını sokmuştur. Divya nın onları görmesiyle Divya yı tutan hırsızları Damini görür. Damini hırsızlara müdahalae ederken adam Divya ya bıçak sallar. Damini kendi kolunu siper edince adam Damini yi yaralar. Gürültülere Jogi de gelir ve polis çağırır. Polisler de gelir ve hırsızları götürür. Divya Damini ye haksızlık yaptığını düşünmekte ve onun evlerinde kalmasını istemektedir.

Tapasya Nani ve Yuvraj Divya yı ziyarete gelirler. Damini nin fedakarlığını öğrenen Tapasya ona teşekkür ederken yaşanan olayların bizi birbirimizden soğuttuğunu söyler. Tapasya sonradan bebeği ile birlikte İşça nın yanına gidiyor. Tapasya İşça dan özür diler. İşça da hazır zaten özür dilemeye hemen özürle karşılık verir. Yuvraj bebeği İşça nın kucağına veren Tapasya Damini nin fedakarlığından da bahseder. Bu sırada Vansh gelir. Tapasya onu görünce hortlak görmüşe döner. Bu adamın kim olduğunu sorar.

Vansh senin yüzünden intiharı seçtim ve İşça ile ayrı kalmak zorunda kaldım diyerek Tapasya ya kızıyor. Tapasya bu adam Vansh değil diyerek tepki gösterir. Vansh polisi çağırarak her şeyi anlatacağını söyler. Vansh telefonu alır. İşça Vansh’In elindeki telefonu almaya çalışırken İşça nın eli yaralanır. Vansh hemen elini sarmaya başlar. Bu sırada Mai de gelir ve Tapasya yı karşısında görünce ne işin var burda diye kızar. Tapasya konaktan ayrılırken İşça ya dikkat etmesini ister.

Veer İşça yı çok özlemiştir. Aklında güzel günler vardır. İşça yı arar ancak İşça nın telefonu Vansh’In elindedir. Vansh çağrıya aldırış etmez. Veer bu sefer ev telefonunu arar. Telefonu Chnada açar ve İşça nın evde olmadığını söyler. Mai Chanda yı Vansh konusunda uyarır. Veer gelene kadar Vansh dan bahsetmemesini ister. Daddaji ve Umed İşça ya elini soruyorlar. İşça bir şey anlatmak istemiyor. Ancak Daddaji sorunu tahmin ediyor ve Vans’ı her ne pahasına olursa olsun göndereceklerini söylüyor. Ancak bunun önündeki en büyük engel MAİ.

Vansh tek başına yemek yerken Mai yemek servisini yapıyor. Chanda İşça ya elini soruyor. Vansh önündeki bardağı sıkıyor ve sonunda bardak parçalanarak Vnash’ın elini kanatıyor. İşça neden böyle bir şey yaptığını soruyor. Vansh senin acı çekmene dayanamıyorum diyor. Mai onun yarasını pansuman ederken İşça dan yardım ister. İşça bunu yapamayacağını söyleyerek uzaklaşır.

Kördüğüm 195. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 195. Bölüm Özeti 17 Şubat Fragmanı Vansh Yakınlaşmaya Çalışıyor” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Günaydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.