Kördüğüm 193. Bölüm Özeti 15 Şubat Fragmanı Vansh Geri Döndü

Kördüğüm dizisinde Vansh korkusu hasıl olmaya başlamıştır. İşça sürekli Vansh’ı hayal etmektedir. Chanda nın kırdığı çerçeveli resmin ardından İşça nın korkuları artmaya başlamıştır. Divya eve aldığı hizmetçi kıza gerekli talimatları verir. Ancak kızın değişik hareketleri Damini nin dikkatinden kaçmamıştır. Damini nin onu uyarması bardağı taşıran son damla olur. Sangeetha  Damini yi evin sahibi sen misin diye fırçalar. Damini durumu Divya ya söylese de Divya gençlerin cahil olduklarını zamanla düzeleceklerini söyler.

Sangeetha Damini nin sürekli kendisini azarlamasından ve takip etmesinden rahatsız olduğunu Divya ya şikayet eder. Divya bu durumu Damini ile konuşacağını söyler. İşça Vansh korkusundan tapınağa gider ve ölüler için dua edeceğini söyler. Pandit kim için dua edeceğini sorar. İşça babası ve eşinin kardeşi Vansh için dua etmek istediğini söyler. Ancak İşça yı izleyen birisi vardır. İşça bir ara arkasına döndüğünde Vansh’ı görür. Evet evet yanlış duymadınız Vansh’ı görüyor.

İşça Vansh’ın arkasına gidiyor. Vansh da oradan uzaklaşıyor. İşça bir ara Vansh diye bir adamı tutuyor ancak adam Vansh gibi giyinen başka birisidir. İşça Vansh’I gördüğünden emindir. İşça eve geldiğinde Veer ona nerden geldiğini sorar. İşça Veer’den bir şey gizlememeye söz verdiği halde bir şeyden bahsetmez. Veer İşça nın çok kötü durumda olduğunu görerek onun Rathor’un yanına gittiğini düşünmektedir. İşça tapınağa gittiğini söyleyince rahatlar. Ancak İşça nın beti benzi sararmıştır. Bir ara Vansh’ı gördüğünü anlatacak gibi olur ancak Veer kendisini deli zanneder diye vazgeçer.

Veer bir günlüğüne iş gezisine gideceğini söylediğinde İşça iyice paniğe kapılır. Veer’den gitmemesini ister. Sen gidersen ben de annemlere giderim o zaman der. Veer Kanha nın okulu olduğunu ve bunun mümkün olmadığını söyler. Veer İşça nın bu kadar panik olmasını sorgular. İşça sonunda Vansh’ı gördüğünü söyler. Veer bunun mümkün olmayacağını Vansh’In yıllar önce öldüğünü söyler. İşça nın psikolojik travma yaşadığını düşünmektedir. Veer hem giderken resmimizi de götürüyorum ve orada da sizden ayrı kalmayacağım diye resmi çantasına yerleştirmeye çalışırken resim yere düşüp kırılıyor. Bu durum Hint geleneklerine göre uğursuzluk sayılıyor.

Vansh ise artık İşça nın hasretine dayanamadığını söyleyerek Bundela konağına gelir. Onu ilk bekçi görüyor. Bekçi hayalet görmüş gibi. Sonra kapıyı çalar. Kapıyı Mai açıyor. Mai onu görünce şoka dayanamayarak bayılır. Bundela ailesi de şoktadır. Vansh geri döndüğünü söylese de kimse ona inanmıyor. Vansh İşça için geri döndüğünü söylerken İşça da merdivenlerden iniyor. Vansh’I gören İşça da korkudan bayılır. 

Vansh İşça yı suyla kendine getirmeye çalışır. İşça gözlerini açtığında sen Vansh değilsin. söyle sen kimsin diye çıkışıyor. Umed ve Daddaji de inanmıyor onun Vansh olduğuna. Sonuçta Vansh intihar etmiş ardından cesedi de yakılmıştı. Kim o zaman bu adam ?

Kördüğüm 193. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 193. Bölüm Özeti 15 Şubat Fragmanı Vansh Geri Döndü (6 Yorum)

  1. Çok saçma olmuş viyr olmustü şimdi geri dönmüş külünü denize atmışlardı yakıp

  2. Səlman arkdaslar nasilsiniz gozellm sen demi izlyor sun bu dizi yi benim anem izlyor ben de mecbur izlmek zorun da kalyorum gercek de bu senarstle dizi yi uzatmak için ne oldu cekyor lar olu biri nasil dizi ye dionyor scamlaik hiç inadrci gelmyor bana bu hintliler ölüleri hep hotlaklyor ben ce cocuk lar dizi yen geldik de sonra daha iyi oldu bakalim onar nasil olcak

  3. cocuklarin buymus oldunu gormrk icin dizi setine gir bunlar fil qulaginda yatiblar hele dizi hakinda ozetileri vermile

  4. Ya bi bu eksiktdi. Diziyi uzatmak icin el atmayacaklari sey kalmamis. Artik cocuklar buyusun ya gorelim ondan sonra ne oluyor