Kördüğüm 192. Bölüm Özeti 14 Şubat Fragmanı Vansh Korkusu

Burak 10 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisi son bölümünde Divya kızının mutluluğu için Rathor’un yanına gelmişti. Ondan İşça ya daha mesafeli olmasını istemiştir. Geçmişte yaşanan sıkıntıların bir daha yaşanmamasını arzu ettiğini söyler. Rathor merak etmemesini ve bir daha olumsuzlukların yaşanmayacağını söyler. Nani de Rathor’un yanına gider ve Tapasya’nın çok hassas bir zaman diliminden geçtiğini ve bu yüzden bazı hatalar yaptığını söyleyerek onu affetmesini ister. Sonunda beklenen olur ve ikilimiz birbirlerinden ayrı kalamayacaklarını düşünerek barışırlar.

Chanda ve İşça oda temizliği yaparken Chanda dolabın üstünde bulunan bir resmi düşürüyor. İşça düşen resme baktığında Vansh ile kendi resmi olduğunu görüyor. İşça geçmişte Vansh’ın çektirdiği sıkıntıları düşünürken içini bir korku sarıyor. Nani İşça nın mutlu olmasını bir türlü hazmedemiyor ve Divya nın yanına giderek Tapasya nın yaşadıklarını anlatıyor. Tabi hep hendi penceresinden anlattığı için Divya yine aynı hatayı yaparak İşça yı sorumlu tutuyor. Divya bunu engellemek için Veer ile görüşmesi gerektiğini düşünüyor.

Rathor on numara bir adam. Veer’in iş yerine giderek İşça nın yaşadığı mağduriyetten dolayı tekrar özür diliyor. Veer İşça ile aralarının iyi olduğunu söylüyor. Rathor bu durumdan memnun olduğunu söylerken Veer İşça ile Tapasya nın ayrı kalmalarının en doğrusu olduğunu söylüyor. Onların geçmişten gelen sıkıntıları olduğunu anlatıyor.  Chanda Bundela konağında çaldığı mücevherleri bir kasada toplamıştır. Kasayı eline alır ve onu güvenli bir yere götürmek için odadan çıkar. Bu sırada Daddaji ve Kasab elindeki kasayla Chanda yı görürler.

Chanda ne yapacağını bilemezken Daddaji kasayla ne yaptığını sorar. Chanda onu temizlemek için aldığını söylerken Kasab içince ne var diye kontrol etmek ister. Tam kasayı açarken Mai nin sesi gelir. Mai Daddaji yi çağırırken Kasab ile birlikte aşağıya inerler. Vay hain Chanda konkta ne için durduğun belli oldu şimdi. Adamların mücevherlerini çala çala hazine sahibi olmuş. Chanda derin bir nefes alıyor.

Jogi Takur konağına yeni bir hizmetçi gelir. Divya ona neler yapacağını söylüyor ancak Damini yeni kızn sinsi olduğunu düşünüyor. 20 yaşlarındaki kız işe başlamıştır. Mutfakta kulaklıkla şarkı dinlerken buzdolabının kapısını da açık bırakmıştır. Damini onu uyarıyor ancak kız baskın çıkıyor. Patronum sen misin de bana karışıyorsun, ayrıca faturaları sen mi ödüyorsun diye çıkışıyor. Damini bu kızda farklı bir şeyler olduğunu Divya ya anlatmaya çalışsa da Divya şimdiki gençlerin hep böyle olduklarını söylüyor. 

İşça Veer’in eşyalarını düzenlerken elinde mavi renkli gömlek ve ceketi gören Veer Vansh’ın da mavi rengi çok sevdiğini söylüyor. İşça elindekileri yere atıyor. İşça da Vansh korkusu derinleşmeye başlamıştır. İşça Vansh’ın resminin kırılması, Veer’in Vansh hakkında söylediklerini düşünerek korkmaya başlıyor. Hatta Vansh’ın yeniden geleceğini düşünüyor. Zamanında Vansh’ın kendisine neler çektirdiğini düşünüyor. 

Veer annesi için bir hediye alır. Araları gün geçtikçe iyiye gitmektedir. Allah nazarlardan saklasın ancak ben sonunu iyi görmüyorum. Anne oğul birbirlerine sarılırlar.

Kördüğüm 192. Bölüm Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 192. Bölüm Özeti 14 Şubat Fragmanı Vansh Korkusu” üzerine 5 yorum

 1. nurdan dedi ki:

  Vans yaşayormu

 2. 111 dedi ki:

  🙂

 3. ElÍF Sude taş dedi ki:

  Ben gördüm az kaldı vansh ın gelmesine ama vansh değil vansh ikizi gelcek vansh sanacaklar bir çuval incir mahvolacak bence vansh ikizi getirmeleri çok saçma bide içmeyi kurtarmak için ver yada jogiydi vansh ı öldürecekler mai çok üzülecek

  1. Kördüğüm dedi ki:

   Elif Sude bu haberleri nereden öğreniyorsun.

 4. Manya dedi ki:

  Allah nazarlardan saklasin ama bende sonunu hiç iýi görmüýorum bunlar tam barişti ýeniden aile oldular derken Vansh çikiverir manyak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.