Kördüğüm 191. Bölüm Özeti 13 Şubat Fragmanı Tokat

Kördüğüm dizisinin son bölümünde İşça bir anda kendini baskın yiyen otelde bulmuştu. Tapasya yaptığı ahlak dışı olayın ardından Rathor’un hışmına uğrarken Veer İşça ya yine sahip çıkmış onun her zaman yanında olacağını söylemişti. Bu bölümde de Veer bahçede İşça ile romantik bir akşam geçirirken İşça kolundaki dövmeyi gösterir. Bu dövmeyi kısmet için yaptırdığını anlatır. Veer İşça nın her zaman yanında olacağını söylerken bundan sonra kendisinden bir şey gizlememesini ister. 

Mai nin üzgün durması Umed’in dikkatini çekmiştir. Umed neden bu kadar üzgün olduğunu sorar. Mai Vansh’I rüyasında gördüğünü söylüyor. Bu sırada Veer anne diye sesleniyor. Mai Vansh’In geldiğini sanıyor. Veer annesinin gönlünü almak ister ancak Mai Veer’i Kanha ve İşça nın peşinde gidip annesini unutmakla suçlar. Ardından da onların yanından uzaklaşır. Umed Veer’e annen önce oğlunu ardından torununu kaybetti onu anlayışla karşılaman lazım diyerek teselli verir. 

Rathor yeniden İşça yı arar. İşça telefonu açtığında Rathor bebek için gelecek misin diye sorar. İşça Damini nin karı koca arasında sır olmaz demesini hatırlayarak gelemeyeceğini söyler. Ratthor Veer ile aran nasıl diye sorar. İşça aralarının iyi olduğunu söyler. Tapasya Rathor için kahve yapar ve ondan özür diler. Ancak Rathor’un öfkesi dinmemiştir. Yuvraj yine ağlıyor. Tapasya onu beslemeye çalışıyor ancak nafile bebek yemek istemiyor. Rathor daha da öfkeleniyor. Bebeklerinin rezil olmasının sebebinin Tapasya olduğunu söylüyor.

Tapasya nın intikamı her şeyin önüne geçiyor ve İşça hakkında yine bilindik cümleler ediyor. Bebeğin annesini İşça olarak görmesinden korktuğunu, İşça nın kokusunun bebeğe sindiğini söylüyor. Rathor zavallı bebeğin beslenmesi için tek çarenin anne sütü olduğunu ve bunu da İşça nın sağladığını ancak senin hırsın yüzünden her şeyin mahvolduğunu söylüyor. Tapasya biraz daha zırvalayınca Rathor dayanamayarak Tapasya yı susturur ve tokat atmak üzere elini kaldırır. 

Tapasya bu harekete çok sinirlenir ve İşça için hem yalan söylediğini hemde tokatlamak istediğini söyler. Rathor aşırı tepki gösterdiği için özür diler. Tapasya üste çıkmaya bayıldığı için senin için evi terketmedim diye duygu sömürüsü yapar ve geçmişte İşça ile yaşadığı sorunlardan bahsetmeye başlasa da Rathor’un dinlenmeye niyeti yoktur. Tapasya bir kez daha eve gitmeye karar verir. Nani araya girer ve eve gidersen kimse seni haklı görmez der. Tapasya Rathor’un İşça yüzünden kendisine el kaldırdığını analatır ancak Nani eve gitmesinin uygun olmadığını söyler.

Divya Damini nin ev aradığını duyar. Onun gitmemesi için konuşmaya karar verir. Divya kızı için hırs yaptığını söyler. Şu anda tapasya nın da İşça nın da mutlu olduklarını ancak Tapasya mutsuz olduğunda suçlunun İşça olduğunu düşündüğünü ve hata yaptığını söyler. Bundan sonra değişeceğini söylerken her ikisi de göz yaşlarına hakim olamazlar. Aynı durum Mai ve İşça arasında yaşanır. İşça MAi den özür dilerken Mai de İşça ya yanlış davrandığını söyler. Şimdi her şey yoluna girmiş gibidir. Sadece Tapasya mutlu değil.

Kördüğüm 191. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 191. Bölüm Özeti 13 Şubat Fragmanı Tokat (5 Yorum)

  1. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. iça salan önde gideni iça bunları hak ediyor oholsun

  2. Ya gercekten ah kalbimin sonuna gidiyorsunuz ama kördüğüm cok gec gec veriyorsunuz verin bitirin ya bunuda

  3. Ya bu mai iccayi affetmezki. Bi baktin vansi bulub getirmis . O yuzden iccaya iyi davraniyordur . Iccada yilin en salak odulunu hakk etdi ya