Kördüğüm 190. Bölüm Özeti 12 Şubat Fragmanı Plan Tutmadı

Kördüğüm son bölümünde Tapasya İşça ile Rathor’un aynı otelde olduklarını öğrenince otelde kumar oynanıyor ihbarında bulunmuştu. Polisler Rathor’un oteline gelmişlerdir. İşça ise Veer’in sürekli aramasından dolayı ne diyeceğini bilemiyor. Nani otel baskınının ardından Veer’in İşça yı evden atacağını düşünmektedir. Tapasya da nasıl beni evden kovduysa İşça yı da kovacaktır diye temennide bulunmaktadır.

Rathor İşça nın yanına gelir ve dışarda polislerin olduğunu ve dışarı çıkmaması gerektiğini söyler. İşça iyice korkmaya başlamıştır. Veer ise İşça yı aramaya devam ediyor. Sonunda İşça telefonu açar ve Rathor’un otelinde olduğunu söyler. Veer neler olduğunu soruyor. İşça gelince her şeyi anlatacağını söylüyor. Rathor tekrar İşça nın yanına gelir ve korkmamasını ister. Onu sıkıntı olmadan eve göndereceğini söyler. Bu sırada Veer içeri giriyor. İşça ve Rathor’u birlikte görünce şaşırıyor. 

İşça neler olduğunu anlatmaya çalışıyor ancak Veer çok sinirlenmiştir. İşça Yuvraj bebek için buraya geldiğini ve onu kendi çocuğu gibi gördüğünü söyler. Veer daha da sinirlenir. Rathor araya girerek her şeyin sorumlusu kendisi olduğunu ve İşça yı kendisinin çağırdığını söyler. Veer olayın basına yansımasından korkuyor. Veer Tapasya nın bunlardan haberi olup olmadığını sorar. Rathor uygın zaman olmadığı için söylemediğini belirtir. Veer her ikisine de kızarak İşça yı eve götürür.

İşça evde Veer den özür diler. Veer İşça yı bir kere daha bağrına basıyor. Nani ise İşça yı telefonla arayarak o değilden her şeyi öğrenir ve planlarının fiyasko ile sonuçlandığını öğrenir. Tapu ve Nani sinirden kudururlar. Rathor otel baskınının nasıl olduğunu öğrenmek için polisi arar. Polis bir ihbar olduğunu söyler. Rathor ihbar yapan kişinin ses kayıtların alır. Rathor akşam Tapasya ile  konuşurken ona ses kayıtlarını dinletir. Tapasya ya neden böyle bir şey yaptığını sorar. 

İşça dan intikam almak için nasıl beni rezil edersin diye hesap sorarken Tapasya da bana hiç bir zaman yalan söylememeye söz verdiğin halde arkamdan iş çevirdin diye tepkisini gösterir. Tapasya sonrasında odasına çıkar ve bavullarını toplamaya başlar. Tapasya yı Nani teselli eder. Rathor’un haklı olduğunu ve onun para kaynağını ifşa ederek kötü bir imaj oluşturduğunu söyler. Rathor ve Tapasya yalnız kaldıklarında birbirlerini düşünmektedirler. Rathor Tapasya yı çok sevmektedir. Ama aynı durum Tapasya da var mıdır onu bilmiyorum. Tapasya bence intikamı için yaşıyor.

Kördüğüm 190. Bölüm Fragmanı

 

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 190. Bölüm Özeti 12 Şubat Fragmanı Plan Tutmadı (10 Yorum)

  1. Özetleri daha sık aralarda görmek istiyoruz çok fazla zaman aralıklarıyla koyuyorsunuz bu duruma bir el atın lütfen