Kördüğüm 19 Kasım Özeti 105. Bölüm Fragmanı Sid Suçüstü

Burak 13 Kas 2017 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Tapasya Sid’in tehditlerinden kurtulmak için babasının kasasını boşaltmıştı. Jogi de Nani’nin gazıyla Masum’un odasına giderek onu sorumlu tutmuştu. Masum’un odası arandığında ise paranın bir kısmı onun yatağını  altından çıkmış ve Jogi onu evden kovmuştu. Tabi bütün bunlar Tapasya’nın planıdır.

Veer Jogi’nin evine giderek İşça ile konuşmak ister. İşça hala Vansh’ın ölümünün şokunu yaşamaktadır. Jogi Veer ile uzun uzun konuşur. Aslında İşça hariç kimse Veer’i suçlamamaktadır. İşça saf olduğu için Veer’i suçlamya devam etmektedir. Veer İşça ile kısa da olsa görüşür. İşça yavaş yavaş onun masum olduğunu inanmaktadır. Hele şükür yoksa ben yazarken kanser hastası olacaktım.

Sid, bundela konağına gelerek Tapasya’ya kötü bir sürpriz yapar. Sid Veer’in babasına Tapasya’nın bir akrabası olduğunu söyleyerek girmiştir. Tapasya onu gördüğünde şok olur. Sid ona bir hediye verir ve ayrılır. Tapasya hediyesini odada açar. Hediye denilen şey bir mektuptur. Sid parasının gelmediği takdirde CD yi herkesin bileceğini yazmaktadır.

Veer ile Tapasya birlikte yemeğe giderler. Tapasya çok gergin her an her şey olabilir. Bu durum Veer’in gözünden kaçmıyor. Tapasya ile konuşmaya çalışır. Elinden tutup ona teşekkür ederken Tapasya’ya bir mesaj gelir. Mesaj Sid tarafından gönderilmiştir. Aynı mekanda bulunduklarını söylemektedir. Tapasya buz gibi olmuştur. Veer onu incelemeye devam ediyor. Allah kimseyi bu hallere sokmasın. Tapasya çaktırmadan etrafına bakmaya çalışıyor. Sonunda Sid ile göz göze gelir.

Veer hala kime baktığını anlayamadı ancak Sid ile Tapasya mesajlaşmaya devam ederken Veer Sid’i tespit etti. Sid bir müddet sonra giderken Veer de Tapasya’nın çantasını yere atar. Tapasya çantasını almaya çalışırken Veer de Sid’in peşine gider. Ancak Tapasya’nın bundan haberi yoktur. Veer Sid’in arkasına gider ve omuzunu tutar. Sid onu görünce şok olur. Tapasya ise Veer’in ve Sid’in aynı anda yok olmasına şaşırır. Ancak Veer biraz sonra döner. Lavaboya kadar gittiğini söyler. Tapasya’nın şüpheleneceği hareketlerden kaçınır. 

Bu arada Damini kızıyla özel olarak ilgilenmektedir. Onun bir şey yemeyip kendini heba etmesi Damini’yi de üzer. Ancak Damini kızının hata yaptığını ve boşu boşuna Veer’i suçladığını söyler. İşça annesinin söylediklrini ve Veer hakkında yaptığı suçlamaları düşünür ve annesini haklı bulur. Tapasya ise paraları teslim etmek için Sid ile buluşmaya gider. Veer’e alış verişe çıkacağını söyler. Veer kendisinin işi olduğunu ve evde kalacağını söyler. Tapasya evden ayrılır. İşça da Veer’i telefonla arar. Ondan özür diler. 

Tapasya Veer ile buluşmaya gider. Para dolu çantayı ona verirken Sid de elindeki video yüklü telefonu ona verir. Tapasya uzaklaşırken Veer Sid’in yanına gelir ve video yüklü CD’ yi elinden alır. Bir gün önce yemekte Sid CD ‘yi vereceğini söylemiş meğersem. CD yi alınca polisler Sid’i tutuklar. Sid kandırıldığını söyler. Veer Jogi ve ailesini evlerine davet ederken Tapasya’da kendine ait telefonun kartını kırıp atar. Sid’den sonsuza kadar kurtulduğunu zanneder.

Kördüğüm 19 Kasım Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 19 Kasım Özeti 105. Bölüm Fragmanı Sid Suçüstü” üzerine 9 yorum

 1. Defne✨ dedi ki:

  BUGÜN SİYAH BEYAZ AŞK GÜNÜ
  ELAM,DENIZIMM,ZARAM VE BENIM DIZIMIZ☺ÖPÜYORUM SIZLERI❤

  1. aleyna dedi ki:

   Merhabalar ya ben merak ediyorum işça veerle evlenecek mi?

 2. Defne✨ dedi ki:

  ZARAM nasilsin? Sen sadece bu sayfaya yazdığın için konuşamıyoruz..
  Sende eşine parti hazırlamıştın beğendi mi nasıl geçti hiç bahsetmedin 😉 öpüyorum seni❤

 3. Defne✨ dedi ki:

  Ah Tapasya hayat sana güzel valla..Yap et sonra hiçbir şey olmamış gibi ye ic gez oyna..
  Kötülük insanı güçlendiriyor sanirim:))

 4. Helin #ilaydacvks# dedi ki:

  ♥merhabalar kızlar nasilsiniz bakiyim♥♥

  Bu tapu diziden cikabilir mi acaba¿¿

  1. Hülya Yıldırım dedi ki:

   ben de çıksın istiyorum ama Kanal 7 yetkilileri Tapasya’dan dolayı dizinin çok izlendiğini söylediler. Yani Tapasya dizi bitene kadar devam edecek.Tıpkı tüm kötülerin ve şeytanın kıyamete kadar kalacağı gibi.

 5. Defne✨ dedi ki:

  Ay kızlar işten bir geldim Vansh beynini patlatti ay ben kötü oldum.. Salak once Tapuyu gebertseydin yaa 🙁

  1. Mehmet can dedi ki:

   Bende çok kötü oldum çok seviyordum bu adamı

   1. Flara dedi ki:

    Üzülme geçer gider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir