Kördüğüm 19 Eylül Özeti 44. Bölüm Fragmanı Tapasya Delirdi

Kördüğüm dizisinde işler karışmaya devam ediyor. Tapasya’nın kıskançlığı alarm vermeye başladı. Tapasya Veer’i ele geçirmeye çalışıyor. Bunun için düğün ritüellerinin gerçekleştiği  kutlamada dans ederken yanına Veer’i de alarak dans etmeye çalışır ancak Veer oralı olmayıp İşça’nın yanında olmayı tercih eder. Tapasya bu durumdan rahatsız olarak kendini yere atıp bayılmış numarası yapar. 

Herkesi başına toplayan Tapasya ilgi odağı haline gelir. Özellikle Veer’in annesi Tapasya’yı çok beğenmektedir. Tapasya kafayı yemiştir. Nani’nin yanına giden Tapasya eşyalarını kırıp dökmeye başlar. Sinirine hakim olamayan Tapasya’yı Nani sakinleştirmeyi başarır. 

Ertesi gün Damini kızı için alış veriş yapmaya gider. Orada Veer’in annesini görür. Konuşurlarken başka bir kadın yanlarına gelip sohbete dahil olur. Damini tedirgin olur, çünkü kadın onu tanımıştır. Kadın evlerine temizliğe gelen Damini’yi ifşa eder. Veer’in annesi bir kere daha oğluna kızarken Damini mahcup bir şekilde oradan ayrılır.

Düğün ritüeleri gereği haldiler sürülmektedir. Ancak Tapasya kendi odasında ve gelin olduğunu zannederek haldisini sürer. Tapasya artık elden çıkmıştır. İşça’nın hayalini görüp ona bağırmaya başlar. Sonra da Veer ile dans ettiğini hayal eder.

Kördüğüm 19 Eylül Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 19 Eylül Özeti 44. Bölüm Fragmanı Tapasya Delirdi (12 Yorum)

 1. Elifsu ben yarim yamalak izledim cunku annem meryemi izliyodu ama sonu biraz kotu gibi cunku ozan nazliya sevmedigini soyledi

 2. CANLARIM BİRTANELERİM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  KIZLAR YEGENİMİ OKULA BAŞLIYOR ONUNLA GİDİP GELİYORUM 1 Cİ SINAFA GİDENLER BİRBİRLERİNİ TANIMASI İÇİN ÖNCEDEN GİDİYOR
  BENDE HALACIMI GÖTÜRÜYORUM
  AKŞAM FIRSAT BULUP YAZMAK İSTİYORUM GÖZLERİM KAPANIYOR UYUYA KALIYORUM
  SİZLER NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR
  KIZLAR kusuruma bakmayın tek tek isim yazamadım ama
  AKŞAM YAZARIM KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  ❤️❤️SEDOŞUM PRENSESİM KIR ÇİÇEĞİM
  HOŞ GELDİN❤️
  ❤️❤️ELZA SENİ ÇOK SEVİYORUM❤️
  ❤️❤️AHİRRETLİGİM KELEBEĞİM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️ELA ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 3. Dizide iscayla beraber gercek hayatta tapasyayla evli

  Ayy cok mutluyum RUDRAM BASLIYOR

  DELI DIVANEDE BASLASAYDI KESKE AMA…

  Nasilsiniz kizlar

  Hayatcim songulcum naz abla asi abla mervecim sucum elifsu begumcum guzellik nerdesin elam deniz kentlim guzel vanlim aysel abla sedefcim melekim

  Unuttugum arkadaslar varsa afola

 4. Naz abla iyiyim çok şükür sen nasılsın sormak istediğim bir şey yok kendini tanıtığın için teşekkürler ben sana kendimi tanıtımöı hatırlamıyorum senin öğrenmek istediğin bişey varsa sorabilirsin

 5. ilk yorum sanirim benden.Begum sevindim siteminin bana olmadigina.Su canim sagol halimi hatrimi sormussun..Ben iyiyim sen nasilsin?

 6. Ilk yorum benden sanirim.Begum canim sevindim siteminin bana olmadigina..Nasilsin?Su canimcigim sagol beni sordugun icin ben iyim sen nasilsin?