Kördüğüm 19 Ekim Özeti 74. Bölüm Fragmanı Veer Vansh’ın Sevgilisini Öğrenir

Veer kardeşinin evleneceğini duyar duymaz eve gelmiş ve ilk olarak annesini tebrik etmiştir. Veer o kadar mutludur ki annesinin bir kelime dahi etmesine müsade etmez ve ona teşekkür eder. Tapasya da oraya gelir. Annesi Veer için çok endişelidir. Veer’e durumu açıklamak istese de Veer hemen kardeşini  arar.

Kardeşini tebrik eden Veer onunla belirlenen adreste buluşmak için evden ayrılır. Tapasya da arkasından onu takip eder.  Vansh kardeşini evleneceği kız ile tanıştırmak için onu bir yere çağırmış ve helikopterle sürpriz yapmıştır. Veer ise merakla kardeşinin evleneceği kızı görmek isterken İşça görünür. Veer ne yapacağını bilemez. Kardeşinin ne kadar mutlu olduğunu görünce sessizliğe gömülür. 

İşça için aynı şeyler söz konusudur. Sevmediği birisiyle sırf Tapasya’nın iyiliği için evlenecek olması onu kahretmektedir. Veer ile İşça iki yabancı gibi birbirlerine bakarken Vansh onları tanıştırır. Onların ellerini biribirine bağlayan Vansh geçmişlerinden habersizdir.

Veer oradan ayrılır ve arabasına binerek bir gölün kıyısına gider. Arabasından inerek gölün kıyısına yanaşır. Geçmişte İşça ile yaşadıklarını hayal eder, az önce yaşadıkları da gözlerinin önünden gitmemektedir. Vansh onun yanında defalarca İşça’yı öperken Veer kahrolmaktadır. Arka planda duygusal bir şarkı çalarken Veer avazı çıktığı kadar İŞÇAAAAAA diye bağırır.

Akşam yağan yağmur onu sırılsıklam eder. O şekilde eve geldiğinde annesi karşılar onu. İkisi de bitkin bir vaziyettedirler. Ertesi gün Vansh’ın odasına gittiğinde İşça’nın resimlerini görünce şaşırır. Çıkılmaz bir sokağın başındadır Veer.

Kördüğüm 19 Ekim Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 19 Ekim Özeti 74. Bölüm Fragmanı Veer Vansh’ın Sevgilisini Öğrenir (4 Yorum)

  1. Veere cok uzuldum ya hepsi o tapasya cadisi yuzunden iscada hic akillanmayacak yine tapasya mutlu olsun diye kendini feda ediyor