Kördüğüm 19 Ekim Özeti 74. Bölüm Fragmanı Veer Vansh’ın Sevgilisini Öğrenir

Burak 08 Eki 2017 Kördüğüm  0

Veer kardeşinin evleneceğini duyar duymaz eve gelmiş ve ilk olarak annesini tebrik etmiştir. Veer o kadar mutludur ki annesinin bir kelime dahi etmesine müsade etmez ve ona teşekkür eder. Tapasya da oraya gelir. Annesi Veer için çok endişelidir. Veer’e durumu açıklamak istese de Veer hemen kardeşini  arar.

Kardeşini tebrik eden Veer onunla belirlenen adreste buluşmak için evden ayrılır. Tapasya da arkasından onu takip eder.  Vansh kardeşini evleneceği kız ile tanıştırmak için onu bir yere çağırmış ve helikopterle sürpriz yapmıştır. Veer ise merakla kardeşinin evleneceği kızı görmek isterken İşça görünür. Veer ne yapacağını bilemez. Kardeşinin ne kadar mutlu olduğunu görünce sessizliğe gömülür. 

İşça için aynı şeyler söz konusudur. Sevmediği birisiyle sırf Tapasya’nın iyiliği için evlenecek olması onu kahretmektedir. Veer ile İşça iki yabancı gibi birbirlerine bakarken Vansh onları tanıştırır. Onların ellerini biribirine bağlayan Vansh geçmişlerinden habersizdir.

Veer oradan ayrılır ve arabasına binerek bir gölün kıyısına gider. Arabasından inerek gölün kıyısına yanaşır. Geçmişte İşça ile yaşadıklarını hayal eder, az önce yaşadıkları da gözlerinin önünden gitmemektedir. Vansh onun yanında defalarca İşça’yı öperken Veer kahrolmaktadır. Arka planda duygusal bir şarkı çalarken Veer avazı çıktığı kadar İŞÇAAAAAA diye bağırır.

Akşam yağan yağmur onu sırılsıklam eder. O şekilde eve geldiğinde annesi karşılar onu. İkisi de bitkin bir vaziyettedirler. Ertesi gün Vansh’ın odasına gittiğinde İşça’nın resimlerini görünce şaşırır. Çıkılmaz bir sokağın başındadır Veer.

Kördüğüm 19 Ekim Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 19 Ekim Özeti 74. Bölüm Fragmanı Veer Vansh’ın Sevgilisini Öğrenir” üzerine 4 yorum

 1. Roza dedi ki:

  Hep hint dizileri şimdıde kore dizilerini yayınlayın

 2. Helin dedi ki:

  Cemerem nasilsin coktandir gormuyorum nasilsim birtanem

 3. CEMRE♥♥♥♥♥♥♥ dedi ki:

  Veere cok uzuldum ya hepsi o tapasya cadisi yuzunden iscada hic akillanmayacak yine tapasya mutlu olsun diye kendini feda ediyor

 4. Helin dedi ki:

  Bu kiz ne zaman mutlu olacak ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir