Menü Aç/Kapat
Kördüğüm 188. Bölüm Özeti 10 Şubat Fragmanı Kötü Zan Kördüğüm 06.02.2018
Kördüğüm 188. Bölüm Özeti 10 Şubat Fragmanı Kötü Zan

Kördüğüm dizisinde İşça Yuvraj bebeği emzirmek için yeniden Rathor’un konağına gelir. Ancak Tapasya dans kursundan erken gelmiştir. Tapasya hemen bebeği görmeye gider. Kapıyı açtığında şaşkın hali Rathor’u endişeye sevkeder. Rathor Tapasya nın her şeyi öğrendiğini düşünürken bebeğin mışıl mışıl uyuduğunu ve yanında da kimsenin olmadığını görür. Rathor bebek uyusun diye kapıyı kapatırken aklı İşça da dır. Geri gelen Rathor İşça nın saklandığını görür ve Tapasya nın geleceğini nerden bildiğini sorar.

İşça onunla yıllarca arkadaşlıkyaptığı için iyi tanıdığını söyler. İşça Mukta ile eve giderken Mukta elindeki bebeği düşürür. İşça Rathor’un evinden dönerken arabaları bozulur. Şoför arızanın büyük olduğunu ve uzun süreceğini söyler. İşça dışarı çıkarak taksi beklemeye başlar. Bu sırada Veer de o bölgeden geçmektedir. İşça yı görünce duruyorlar. Veer burda Mukta ile ne işin var diye soruyor. İşça gezmek için çıktıklarını ancak arabalarının bozulduğunu söyler. Sonrasında Veer ile birlikte giderler. 

Damini nin kaldığı ev de inşaat çalışmaları yapılacaktır. DAmini evsiz kalır ve nereye gideceğini düşünüyor. İşça da sürekli annesini arıyor ancak ona ulaşamıyor. İşça korkmaya başlamıştır. Damini İşça nın yanına gitmeyi düşünmüyor. Tapasya yerdeki oyuncağı bularak bunun kime ait olduğunu soruyor. Nani çalışanların çocuklarının olabileceğini söylüyor. Jogi Damini nin evsiz kaldığını öğrenmiştir. Hemen Damini nin kaldığı eve gider ve Daminin yi ordakilerden sorar. Ancak kimse onun nereye gittiğini bilmemektedir. Jogi Damini ye ulaşamayınca İşça’ı arar. 

İşça hemen Jogi nin yanına gider. Damini de Basti ye gitmeye karar vermiştir. Onu tren garında bulurlar. İşça evlerine gitmesi için Damini yi ikna etmeye çalışsa da Damini Mai nin tepkisinden korktuğu için oraya gitmek istemez. Bu sefer Jogi devreye girer ve yeni bir ev bulana kadar kendi evlerinde kalmasını ister. Damini ikna olmuştur. Jogi ile birlikte eve giderler. Divya Damini yi karşısında görünce şok olur. Yüzünü dönüp giderken Damini kısa süreliğine kalacağını söyler. Divya da tamam manasında kafasını sallar. Jogi rahatlamıştır.

Ertesi gün Jogi evinde ziyaret günü gibidir. Tapasya ve eşi ile İşça onları ziyarete gelirler. İşça annesi ile konuşurken eskilerden dem vururlar. Damini ev bulana kadar burda kalacağını söylemektedir. Raghu eve gelince Mukta yı görür ve İşça nın da burda olduğunu söyler. Rathor’un Mukta ile ilgisi Tapasya yı şüphelendirmeye yeter. Çünkü Rathor Mukta yı daha önce hiç görmemiştir. Tapasya İşça nın Mukta ile oynarken elindeki bebeği görüyor. İşça nın elindeki bebek ile Tapasya nın bulduğu bebek aynıdır. Şüpheler artıyor.

Bir sonraki gün Tapasya evden giderken Nani den Rathor’u izlemesini ister. Nani Rathor’u telefonla İşça ile konuşurken duyar. Az sonra da İşça gelir. İşça ile Rathor’un samimiyeti Nani de şok etkisi yaratır. Rathor’un Tapasya yı İşça ile aldattığını düşünüyor.

Kördüğüm 188. Bölüm Fragmanı

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

AYSEL

Yinede GUNAYDİN:))

Cevapla

AYSEL

Unutulmuş birer birer
Eski dostlar eski dostlar
Ne bir selam ne bir haber
Eski dostlar eski dostlar

Hayal meyal düşler gibi
Uçup giden kuşlar gibi
Yosun tutan taşlar gibi
Eski dostlar eski dostlar

Unutulmuş isimlerde
Bilinmez ki nasil nerde
Şimdi yalniz resimlerde
Eski dostlar eski dostlar

Hey gidi günler heeeey :((

Nasıl neşeliydi bu sayfalar:((

Hiç kimse yok şimdi…

Cevapla

Rana

Bu dizi ne zaman bitecek

Cevapla

Yusra

Tapasyanın bulduğu yuvraj bebek erkek kız değil …bundan önceki yorumda yuvraja kız demişsiniz

Cevapla

Yusra

Küçücük bebeği bırakıp dans kursuna mı gidilir bunların yaptığı annelikse bizim yaptığımız ne…Boşuna kendimizi paralıyoz çocuklar için o zamannn

Cevapla

guzelll

Yuhhh artik tapasya

Cevapla

ipek

Tapu herkesi kendi gibi sanıyor içça senin gibi aşağlık birimi kendi çamurunu iççaya atıyor pislik şey allah seni bildiği gibi yapsın.

Cevapla

luba

ilk yorum bendenn

Popüler Haberler