Kördüğüm 187. Bölüm Özeti 9 Şubat Fragmanı Rathor Tutuklanır

Burak 06 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde İşça kendi kızına kavuşması an meselesiydi. Rathore Tapasya nın yokluğunda kızını emzirmesi için İşça dan yardım istemişti. İşça Tapasya nın tepkisinden korktuğu için gitmek istemese de Rathor Tapasya yı ikna edeceğini söyleyince İşça kabul eder. Divya evde  vereceği davet için bir yardımcı aradığını Jogi ye anlatır. Jogi Damini nin bu işleri yaptığını söyler. Divya Damini ismini duyunca bozulur. Divya gidince Jogi Damini yi arar. Divya nın vereceği davetten bahseder ve ona yardım etmesini ister.

Damini geleceğini söyler. Divya Jogi nin yanına tekrar geldiğinde Jogi Damini ile görüştüğünü ve yardım için geleceğini söyler. Tapasya ise dans kursuna başlamıştır. Yanında ise Nani vardır. Tapasya ilk günde hocasından tam not alır. Rathor İşça yı tekrar arar ve onu eve çağırır. İşça eve Mukta ile birliky gider. Rathor onu kucağına alırken bambaşka duygular kaplar içini. İşça da kendi oğlunu görünce çok sevinir. Tapasya ise Nani ile alış verişe çıkmıştır. Orda Veer ile karşılaşır. Veer onları görünce Tapasya nın İşça ya yaptığı terbiyesizliği hatırlıyor ve Tapasya yı bu konuda azarlıyor.

Rathor bebeklerinden bir haber var mı diye karakola gider. Karakolda onunla ilgilenen polis gitmiş yerine başka bir polis gelmiştir. Rathor bebeklerini sorduktan sonra buldukları bebekten bahseder. Polis Rathor’u tanımadığı için ona bulduğu bebek konusunda kızar. Nasıl olur da bir bebeği alıkoyduklarını soruyor. Rathor polise bağırıp çağırmaya başlar ve 6 aydan beri bebeklerini bulamadıklarını söyler. Rathor polisten şikayetçi olacağını söyleyerek oradan ayrılır. 

Tapasya Yuvraja yapacağı Divali töreni için alışveriş yapmış ve bebeğe alınmayacak türden korkutucu oyuncaklar almıştır. Rathor bu yüzden Tapasya ya çok kızıyor ve kendisinden başka kimseyi düşünmediği için onu azarlıyor. Jogi Damini nin çalıştığı yere gider ve onun lezzetli yemeklerini yer. Karşılığında para vermeye çalışsa da Damini kabul etmez. Bu sırada elleri birbirine değer. Duygusal anlar yaşanır. Veer Divali için İşça ya sürpriz yapacaktır. Bunun için Mukta ile anlaşır. Mukta havai fişekleri hazırlarken Veer de İşça nın gözünü bağlar. Gözünü açtığında  Mukta havai fişekleri ateşler. Mai bebekleri ölen çiftin böyle davranmasını esefle karşılıyor. 

Veer eve avukat çağırır. Mukta ya mirasından hak sahibi yapmak için sözleşme yapacağını ailesine söyler. Ancak Daddaji ve Mai buna karşıdır. Aile üyesi olmayan birisine bu şekilde miras vermeyi Daddaji kabul etmiyor. Veer onu imza konusunda ikna etmeye çalışıyor. Polis beklenen hamleyi yapar ve Rathor’u iş yerinde bebek kaçırmaktan göz altına alır. Rathor avukatını arar ancak hafta sonu olduğu için avukat cevap vermez. İşça da divali için bugün emzirmeye geç geleceğini söylemek için Rathor’u arar. Rathor’un telefonunu polis açar.

Rathor’un bebek kaçırmak ve alıkoymaktan dolayı tutuklu olduğunu söyler. İşça hemen Tapasya yı arar ancak Nani telefonu açar. Nani İşça yı dinlemeden telefonu kapatır. İşça hemen karakola gider ve Rathor’un saygın bir işadamı olduğunu söyler ve kefaletle onu serbest bıraktırır. Rathor İşça ya teşekkür ederken İşça bunlardan Veer’in haberi olmasın diye uyarır. 

Rathor yeniden İşça yı eve çağırıyor. İşça bebeği emzirirken Tapasya dans dersinden erken geliyor. Rathor şimdi yandık diye düşünürken Tapasya bebek odasına giriyor. Ancak İşça ortalarda gözükmüyor. Rathor da şaşkındır.

Kördüğüm 187. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 187. Bölüm Özeti 9 Şubat Fragmanı Rathor Tutuklanır” üzerine 1 yorum

  1. amir khan dedi ki:

    zavallı rathor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.