Kördüğüm 186. Bölüm Özeti 8 Şubat Fragmanı İşça Yuvrajı Aklından Çıkaramıyor

Burak 05 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde İşça Yuvraj bebeğin hasretine daha fazla dayanamayarak Tapasya nın yanına gitmişti. Evde bebeğin ağlama sesini duyunca onu emzirir. Bebek sakinleşmiştir. İşça arkasındaki Rathor’u görünce açıklama yapmaya çalışır. Rathor İşça nın çok iyi birisi olduğunu düşünmektedir. Ancak Tapasya eve gelince gördüğü manzara karşısından sinir krizine giriyor. İşça yı olmadık şeylerle suçluyor. Suçlama Rathor’u elinden almasına kadar gidiyor.

Zavallı İşça neye uğradığını şaşırırken Rathor Tapasya yı sakinleştirmeye çalışıyor. Ancak Rathor da Tapasya nın hışmından kurtulamıyor. Tapasya ondan bir seçim yapmasını istiyor. Rathor da neye uğradığını bilemez. Tapasya ya benim karım sensin ve hayatım boyunca da bu böyle olacak diye onu yatıştırmaya çalışıyor. Tapasya bunların ardından İşça dan evlerini terketmesini istiyor. İşça her ikisinden de özür dileyerek evden ayrılıyor. İşça yine aynı hareket Tapasya dan niye özür diliyorsun. Sana iyi hakaret ettiği için mi…..

Damini Bundela evinde torunlarıyla ilgileniyor. Mukta dışarda topuyla oynarken topu Mai nin odasına kadar gider. Mukta dan topun peşinden gider. Topunu almaya çalışırken Mai de gelir. Kanha elindeki topu gizlemeye çalışırken Mai ne saklıyorsun diye çıkışır. Mai onun mücevherlerini çaldığını düşünüyor. Nani Puştkar’ı yakalıyor ve yarım bıraktığı işi bitirmesini istiyor. Puştkar Rathor’un kendisini öldüreceğinden korkuyor ve bebek Rathor un yanındayken bu işe yanaşamayacağını söylüyor. Tapasya İşça gittikten sonra hizmetçisine İşça yı izni olmadan içeri aldıkları için kızıyor. Bebeğine bakmadıkları için onu azarlıyor. 

Mai İşça yı arıyor. Ona Kanha nın marifetlerini gösterecek. Damini kızının odasında beklerken Mai geliyor. Kanha yı hırsızlık yaparken yakaladığını söyler. Delilin ise hala elinde olduğunu ve kendisine göstermediğini söyler. Damini Kanha nın elini açtırır. Kanha elini açınca oynadığı topu görürler. Mai utanacağına Kanha ya bir tokat daha atar ve neden topu gizlediğini sorar. Damini Kanha nın hem öksüz hem de yetim olduğunu söylerken Mai den merhametli olmasını ister. Mai merhamete geleceğine başkasının çocuğuna bakmak bana çok ağır geliyor diye çıkışıyor. 

Damini İşça yı arar. İşça ya evlerinde olduğunu ve çocukları kendi evine götüreceğini söyler. İşça neden böyle bir şey söylüyorsun diye sorar. Damini Mai nin çocukları kabul etmediğini ve onlara zarar verdiğini söylüyor. Rathor Yuvraj bebeği sallarken onun durmadığını görüyor. Annesinin başında olmamasından dolayı Tapasya ya çok kızıyor. Tapasya yı çok sert bir şekilde çağırıyor. Evdeki herkes çok korkuyor. Tapasya geliyor. Rathor bebeğin sürekli ağladığını ve problemin ne olduğunu soruyor. Tapasya İşça gittikten sonra bebeğin hiç bir şey yemediğini söylüyor. 

Bebeği doktora götürmeye karar veriyorlar. İşça nın aklında yine Yuvraj var. Rathor ile Tapasya doktora gittiklerinde doktor bebeğin anne sütüne ihtiyacı var diyerek onları uyarıyor. Rathor un aklına İşça nın bebeği emzirdiği sahne geliyor. Bebek yine durmuyor. Nani bir elden Tapasya diğer taraftan bebeği susturmaya ve yemek yedirmeye çalışıyorlar ancak nafile. Bu sırada Rathor da bebeğin ağlamasına geliyor ve bir de kendisi yemek yedirmeyi deniyor. Rathor başarılı oluyor. 

Tapasya dergide gördüğü salsa kursuna gitmek istediğini söylüyor. Nani hemen atlıyor ve iyi olacağını söylüyor. Rathor da Tapasya yı destekleyince Tapasya 2 gün boyunca kursa gitmeye karar veriyor. Ancak bebek ne olacak. 2 gün anneden uzakta ne yapacak. Fikirsiz Tapasya ….Rathor bu durumdan istifade hemen İşça yı arıyor ve doktorun söylediklerini İşça ya anlatıyor. 2 gün boyunca Tapasya nın evde olmayacağını söylerken İşça dan eve gelip çocuğu emzirmesini istiyor. İşça Tapasya dan dolayı tereddüt etse de Rathor onu ikna ederim deyince İşça canına minnet kabul ediyor. Bu sahneler bana Hz Musa nın kıssasını hatırlattı bana. Merak edenlerin muhakkak okumalarını rica ederim.

Kördüğüm 186. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 186. Bölüm Özeti 8 Şubat Fragmanı İşça Yuvrajı Aklından Çıkaramıyor” üzerine 10 yorum

 1. Nigar dedi ki:

  kördüğüm dizisini çox isteyirem.dizi diyesen bu bölümlede sezona gedib geyidib çünki hammısı kilo verib.içhaa 4 mart oğluna kavuşacak

 2. Cavablayıcı dedi ki:

  Nani nasıl bi kötüyse artıq dizinin sonuna kadar gidiyor

 3. Anonim dedi ki:

  bu iccaya kamyon carpsaydida kurtulsaydik be

 4. guzelll dedi ki:

  Her kes gidecek bir tek nani yilani dizinin finaline kimi orda Bu kadar uzatmasaydilar keske. Insani dizi izlemekten sogutuyorlar.. bakalim nereye kadar giderse.

 5. Anonim dedi ki:

  uzat uzat bitmedi ya dizi

 6. Aytac dedi ki:

  Ayyy tapasya vah tapasya Allah akil fikir versin sana
  .
  .
  canimcimlar nasilsiniz?
  iyisiniz inşallah

 7. guzelll dedi ki:

  Selam ben burayi coktandi takip ediyorum ama cevab yazmaya bir turlu firsat bulamadim…bu tapasya ve naniye artik iylik yaramiyor. Cocuklar buyuyecek. Icca ondan sonra bilecek oglunun yuvraj oldugunu ve yuvraj muktayi sevecek

 8. amir khan dedi ki:

  maske nani olse

 9. Duru dedi ki:

  Uf çok uzattılar be

 10. amir khan dedi ki:

  ilk ben yorum yapıyorum.isca ve tapasya bebekleri ne zaman kavusacak ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir