Kördüğüm 185. Bölüm Özeti 7 Şubat Fragmanı İşça Bebeğini Emziriyor

Burak 05 Şub 2018 Haberler  0

Kördüğüm dizisinin son bölümünde İşça ağlayan Yuvraj’ın yanına gidip ona bakmaktadır. Onu sakinleştirmeye çalışırken yanına Tapasya gelir. Tapasya İşça ya bir haydut gibi davranır. Onun bebeğine zarar verdiğini düşünür. İşça neden ona zarar vermek istesin ki. Nani de bu olayın üstüne gelince işler iyice karışır. Nani Tapasya ya gaz vermeye başlıyor. İşça nın bebeğe kesin zarar vermek için buraya geldiğini söylüyor. İşça nın üzerini aramaya varıncaya kadar alçalıyor. Aklıma köpeklerle arama yapan polisler geldi. Nani bir köpek edasıyla İşça nın üzerini kokluyor aman arıyor.

Nani İşça ya ağır hakaretler yağdırırken onu yanından kovar. İşça aşağıya indiğinde Veer’in dikkatini çeker. İşça kendisini kötü hissettiğini söyleyerek gitmek istiyor. Veer ile İşça evden ayrılırlar. Damini de İşça yı merak eder ve onu telefonla arar. İşça nın aklı Yuvraj bebektedir. Onda farklı bir duygu hissediyordur. Konuşmaları annesini de telaşlandırıyor. Tapasya ise bebek için gelen hediyeleri birer birer açarken İşça&Veer adına gelen hediyeyi görünce sinirlenir ve hediyeyi kaldırıp atar.

O sırada Rathor içeri giriyor. Yerde duran hediye dikkatini çekiyor. Hediyeyi yerden kaldıran Rathor Veer&İşça ismini görünce kızar. Neden böyle bir şey yaptığını sorgular. Nani araya girip olayı yumuşatmaya kalkışınca onun da azarlar. Gün boyu Tapasya ve Nani nin yaptıklarının farkında olduğunu ve neden böyle davrandıklarını sorar. Onlardan empati yapmalarını ister. Haklı olmadıklarında onların yanında olmayacağını söyler.

Eve gelen İşça hala Yuvraj’ı düşünmektedir. Onun en yakın destekçisi yine Veer olur. Ona her şey konusunda destek olacağını söylüyor. İşça dan bir an önce toparlanmasını ve hayata bağlanmasını istiyor. Kasab ve Kanha bahçede oyun oynarlarken Mai de tatlı yapmaktadır. Telefon çalar. Kasab Mai ye telefonu verdiğinde Kanha da tatlıdan bir tane yiyor. Mai telefon görüşmesini yarıda bırakarak Kanha nın kulağını çekiyor. Kanha ağlayarak gidiyor. Merdivenlerde ağlarken İşça onu görüyor. Kanha bebek gelmediği için herkesiİşça onu teselli ediyor. Ancak son derece rahatsız…

Karva chaut yani oruç günü için hazırlıklar yapılıyor. Hem Tapasya hem de İşça kocalarının gelmesini 4 gözle bekliyorlar. Veer eve geldiğinde İşça ya büyük bir sürpriz yapar. Veer Kanha yı üzerine aldığına dair belgeleri İşça ya gösterir. İşça çok mutlu olurken Umed de  bu duruma şahit olur ve oğluna duyarlı davranışından dolayı teşekkür eder. 

İşça kafasından Yuvraj’ı çıkaramıyor. Gittiğinde Bebeğin ağladığını bu yüzden aç olduğunu düşünüyor. Neden bu bebek bana çok yakın geliyor neden sürekli onu düşünüyorum diye düşünmektedir. Bebek huysuzlanınca Tapasya bebeği bira da Nani ye verir. Nani de hizmetlilere verir. Tapasya bebeğine bakılırken elleinin temiz olması hususunda hizmetlileri uyarır. Tapasya bebek için alış verişe gideceğini ve geç geleceğini hizmetçisine söylerken Nani daha geçen gittin ya diye tepki gösterir. Tapasya Rathor un da alış verişi sevdiğini söylüyor. Nani ise Tapasya nın bebekten nefret etmesini sağlamak için Tapasya yı etkilemeye çalışıyor.

İşça daha fazla dayanamayarak bebeğin yanına gitmeye karar verir. Eve gidince bebeğin ağladığını görür eline alır ve onu emzirmeye başlar. Bu sırda Rathor onu görüyor. İşça bebek aç olduğu için onu emzirdiğini söylüyor. Rathor gayet memnun. Ancak Tapasya gelince işler karışıyor. Tapasya İşça nın bebeğine zarar vermeye geldiğini tekrarlıyor. Rathor onu sakinleştirmeye çalışsa da nafile Tapasya İşça ya ağır hakaretlerde bulunuyor.

Kördüğüm 185. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 185. Bölüm Özeti 7 Şubat Fragmanı İşça Bebeğini Emziriyor” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Icha ve tapu bebeklerine ne zaman ulashjaklar bilen varmi

  2. luba dedi ki:

    ooooo ilk yorum bendenლლლლლტტოწ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.