Kördüğüm 184. Bölüm Özeti 6 Şubat Fragmanı Bebeğin İsmi Yuvraj

Kördüğüm dizisinde İşça ile Veer’in aldığı karar Mai’de şok etkisi yaratmıştı. Mai İşça nın böyle düşünmesinin ardındaki sebebin Mukta olduğunu düşünmektedir. Raghu ile Tapasya hayatlarının en güzel günlerini geçirirken Nani tedirgin olmaya devam ediyor. Nani Tapasya ya İşça nın bebeğinden bahsedecekken Tapasya önce onu azarlıyor. Ancak Nani İşça nın bebeğinin öldüğünü söyleyince Tapasya şok oluyor.

İşça beşiğe baktığında Mukta nın olmadığını görünce paniğe kapılır. Damini’nin bir misafiri var. Damini karşısında kucağında bebek ile Mai’yi görünce şaşırır. Gunvanti elindeki bebeği Damini’ye verir. İşça nın bebek sahibi olmayı istemediğini ve  oğlunu da bu konuda ikna ettiğini söyler. İşça Mukta yüzünden bebek sahibi olmak istemiyor diye devam eder. Mukta ya Damini nin bakmasını ister. Damini İşça nın zor zamanlardan geçtiğini ve kararına saygı duyduğunu söyler.

Mukta nın her şeyden habersiz günahsız bir bebek olduğunu ve annesini kaybetmenin yanı sıra şimdi de İşça dan ayrılmasının onun hayatını altüst edeceğinden bahseder. Damini Mai yi ikna etmiştir. İşça ise Mukta yı heryerde aramış ancak bulamamıştır. Veer onu bulacaklarını söylerken DAmini elinde Muj-kta ile birlikte geliyor. İşça çok sevinirken Damini Gunvanti nin bebeği kendisine getirdiğini ve onunla hasret giderdiğini söylüyor. 

Mai aile üyeleriyle sert bir tartışmaya girer. Konu yine İşça ve aldığı karardır. Ancak davetsiz bir misafir her şeyi sona erdirir. Gelen Tapasya ve Rathor dur. Rathor yanlış bir zamanda geldikleri için onlardan özür dilerken Veer de gelir. Rathor ondan İşça ve bebeğini sorar. Veer bebeğin öldüğünü söyleyince Rathor bunu bilmediğini ve çok üzüldüğünü söyler. Ayrıca ondan özür diler. Aslında buraya evlatlık aldıklarını ve onun için isim törenine davet için geldiklerini söylerler. Aile bireyleri Tapasya ya hiçte hoş bakmıyorlar. 

Rathor evden ayrılırken Tapasya ya İşça nın bebeğinden bahsetmediği için kızıyor. Mai ise Tapasya nın bebeğini kaybettiği halde nasıl da rahat olduğunu söylüyor. Tapasya Veer’e telefonla arıyor ve yanlış zamanda gelmelerinden ötürü özür diliyor. Veer bu kadar acımız varken sen çıkmış bizi törene davet ediyorsun sen halden anlamayan birisin diye kızıyor. Veer’e yeniden törene davet edince Veer kızar ve gelmeyeceğini söyler. İşça kiminle konuştuğunu sorar. Veer Tapasya nın törene davet ettiğini ancak katılmayacağını söyler. İşça yine aynı İşça Veer’in törene katılmasını ister. 

İsim törenine Veer ve Umed birlikte katılırken Jogi ve Divya da gelmişlerdir. Tapasya onları görmekten dolayı çok mutlu oluyor. Jogi Veer’in yanına gelerek bebeklerini kaybetmelerinden ötürü üzgün olduğunu söyler. Rathor ve Tapasya yanlarına gelen Veer’e bebeklerini verirler. Veer değişik duygular besler bebeğe karşı. Bu sırada Nani Veer’e kucağındaki bebek belki de senin bebeğin olabilirdi diye bir laf eder. Veer Nani ye karşı kinle bakar. 

Nani dışarda Mukta ile ilgilenen İşça nın yanına gider ve içeri girmesini ister. İşça gelemeyeceğini söylerken Nani bunu babası Jogi nin hatırı için yapmasını ister. İşça Jogi nin hatırı için törene dahil olur. Bu sırada Rathor ve Veer bebeğin bileğine isimlik takarlar. Bebeğin ismi Yuvraj olmuştur. Bundela evinde ise Kanha krizi vardır. Kanha nasıl olduysa evdeki televizyonu kırmıştır. Gunvanti Kanha yı sıkıştırıyor. Ancak Kanha konuşmuyor. İşça içeri girdiğinde Jogi onu kucaklar ve acısını paylaştığını söyler. Tapasya onları görünce yine kıskanır. 

İşça Tapasya nın yanına gider ve hayırlı olsun der. Ancak Tapasya nazire yapar gibi İşça nın yanında bebeğini sevmeye başlar. Hatta bunu iyice abartıyor. İşça bir kaç kez bebeği almaya çalışsa da Tapasya her defasında bebeği kaçırıyor. Rathor bu duruma üzülüyor. İşça bir ara bebeğin ağlama sesine doğru gidiyor. Bebeğin yanında kimse olmadığını görünce onu kucağına alıyor. Bebek susuyor. Tapasya da bebeği merak edip odasına çıkınca İşça nın bebeği kucağına aldığını görüyor.

Kördüğüm 184. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 184. Bölüm Özeti 6 Şubat Fragmanı Bebeğin İsmi Yuvraj (21 Yorum)

 1. Arkadaşlar gerçekler ortaya cikacak mi bilen var mi varsa yazabilir mi çocukların birbirlerinde olduğunu ogrenecekler mi

  • evet gerçekler ortaya çıkacak biraz daha büyüdüklerinde küçük içça ve küçük tapasya olacaklar aynı şekilde birbirlerini kıskanacaklar ama bu kısa sürecek kıskançlığın yerini sevgi alacak ve final

 2. ya bu dizi final yapsin artik biktim bu diziden sonu bile yok icca tapasyanin kizini buyutuyo tapasya iccaninkini ne ya bu dizi cok sacma nefret ediyorum bu diziye final yapsin ya bu hele icca iylik melegi sanki bakinca sinir krizi geciriyorum gercekden

  • sinir krizi keciriyorsan doktora git senin bu diziyle ne isin varya sen bölümleri okuyosun sonra bu bölümleri kotuluyosun bu diziyi çok seviyorum ve sonuna kadar gitsin lutfen

 3. GUNAYDIN
  <3<3<3<3<3
  HATUNLARIM
  <3<3<3<3<3<3<3
  NASILSINIZ
  <3<3<3<3<3<3
  BAKAYIMM
  <3<3<3<3<3
  °°°°°°°°°°°°°°°
  HERKESE
  <3<3<3<3<3
  MUTLU
  <3<3<3<3<3
  HAFTA SONULARR
  <3<3<3<3<3<3<3<3<3

  😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀