Kördüğüm 183. Bölüm Özeti 5 Şubat Fragmanı Mai Çocukları Evden Kovuyor

Burak 02 Şub 2018 Haberler  0

Kördüğüm dizisinde Puştkar bebeği uzun süre atmaya çalışmış ancak bir türlü başaramamıştı. Son hamlesinde ise Rathor ve Tapasya ya yakalanan Puştkar bebeği onara teslim etmek zorunda kalmıştı. Rathor ve Tapasya bebeği alarak evlerine getirmiş, büyükanne de çok mutlu olmuştu. Nani Tapasya nın yanına geldiğinde yerde bir şey görür. Onun fare olduğunu zanneden Nani bağırmaya başlar. Rathore yerdeki oyuncağı alarak onun sadece oyuncak olduğunu söyler.

Ardından elindeki bebekle Tapasya girer. Nani bebeklerini bulduklarını zanneder. Tapasya bebeği Puştkar’ın elinden aldıklarını söyleyince Nani ne yapacağını bilemez. Nani nin şok olmuş hali Rathor’un dikkatini çeker. Bebeği biliyor musun diye sorar. Nani kekelemeye başlar. Nani nin planı suya düşmüş, kazdığı kuyuya düşmüştür. Bundela evinde Mai bebeğin ölmesini hazmedemiyor. Acısını evdeki çocuklardan çıkarmaya çalışıyor. Onların gürültülerine dayanamayan Mai çocuklara bakmayacaklarını söylüyor. 

Mai nin aldığı bu karara Umed karşı çıksa da Mai kararlıdır. İşça bebeğinin ölmesine mi üzülsün yoksa baktığı çocukların evden kovulmasına mı üzülsün bilemiyor. Onu Veer de destekliyor. Veer çocuklar sizin için sıkıntı çıkarırsa ben de İşça yı alır bu evden giderim diye rest çekince Daddaji olaya müdahale eder ve çocukların bu evde kalmaya devam edeceklerini söyler. Nani Puştkar’ı aramaya devam ediyor ancak Puştkar bu kadar aramanın ardından kaçmaya karar veriyor.

Puştkar evde hazırlıklarını yaptıktan sonra çıkıyor. Ancak Nani onu yakalamayı başarır. Onu bir güzel pataklayan Nani her şeyi mahvettiğini söylüyor. Veer İşça ya bebeklerin bakımını üstleneceğine dair söz verdiğini ve onlara hayatları boyunca bakacağını bunu da kimsenin değiştiremeyeceğini söyler. İşça Veer’e yeniden bebek sahibi olmak istemediğini söylüyor. Veer anlayışla karşılamaktadır. 

Nani İşça nın bebeğinin sokakta kalmasını isterken krallar gibi karşısına çıkmasından oldukça rahatsız. Onu bir yolunu bulup atmak istiyor. Ancak Tapasya Nani nin sevmesi için kucağına bile vermiyor bebeği. İşça bebeğin ölüm şokunu üzerinden atamamıştır. Mai de geçen yaptıklarından dolayı İşça nın yanına gider ve ondan özür diler. Gelin kaynana birbirlerine sarılırken Mai İşça ya çok üzülme yeniden bebek sahibi olmak sizin elinizde diye teselli veriyor. İşça ise bebek istemediklerini bu kararı  Veer ile birlikte aldıklarını söylüyor. Mai şok oluyor….

Mai bu kararın yanlış olduğunu ve kararlarından bir an önce dönmelerini istiyor. Konuşmaları duyan Veer Mai ye kararlarının kesin olduğunu söylüyor. Mai sizden varis bekliyorum siz ne yapıyorsunuz Kanha ile Mukta yı varis olarak görmemi istiyorsunuz diye onlara kızar. Mai bu yanlışlarından dönmezlerse çocuklara kimsenin bakmayacağını hatta sevmeyeceklerini anlatıyor. Yani açık açık tehdit ediyor. Hatta İşça nın yanında Chanda ya çocuklarla ilgilenmemesini istiyor.

Jogi ve Divya kızlarına ziyarete gittiklerinde bebeklerini görürler. Jogi bu bebeğe sahip çıkmalarından dolayı mutlu olduğunu söyler.

Kördüğüm 183. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 183. Bölüm Özeti 5 Şubat Fragmanı Mai Çocukları Evden Kovuyor” üzerine 7 yorum

 1. Aytac dedi ki:

  Bu sayfa çok güzel obur sayfa gibi dolu değil sessiz sakin

 2. kördüğüm dedi ki:

  Bu içça gerçekten salak hiç sevmedim zaten veere en çok yakışan tapu filim çok güzel ama lütfen iççanın şu sıkıcı konuşmalarına filimde yervermeyin

 3. HELÎN dedi ki:

  GUNAYDINN
  <3<3<3<3<3<3
  HATUNLARIMMM
  <3<3<3<3<3<3<3<3
  NASILSINIZ
  <3<3<3<3<3<3
  BAKALIMM
  <3<3<3<3<3<3
  °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
  MUS
  <3<3<3<3<3
  MUTLU
  <3<3<3<3<3
  HAFTA SONULARR
  <3<3<3<3<3<3<3<3<3

  😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 4. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  .
  SEVGİMİ ABLA NERDESİN ÖZLEDİM SENİ ..
  AYSELİMMMM CANIMIN CANI
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 5. AYSEL dedi ki:

  VEE SEVGİ ABLAM 3 GUN SONRA SENİNLE TANIŞALI TAM BİR SRNE OLUCAK ❣❤❣

 6. AYSEL dedi ki:

  SEVGİ ABLAM NASİLSİN CANİM ABLAM BENİM… BU VEFASIZ KARDEŞİN SENİ UNUTTU SANMA SAKIN…HER ZAMAN AKLİMDA VE YUREGİMDESİN..SENİ ÇOK ÖZLEDİM VE SEVİYORUM…

 7. Anonim dedi ki:

  SEVGİ ABLAM… NASİLSİN CANİM ABLAM BENİM…SENİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.