Kördüğüm 182. Bölüm Özeti 4 Şubat Fragmanı İşça’nın Bebeği Rathor da

Burak 02 Şub 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde son bölümünde Nani para ile satın aldığı hemşireden İşça nın bebeğini almıştır. Nani onu Puştkar’a verir. Nani bebeğin zengin bir hayat yerine sokakta dilenerek hayat geçiren birisi olmasını istemektedir. Onun için Puştkar’a bebeği sokağa atmasını ister. İşça ise hala baygındır. Damini kızının sağlığı için dua ederken Veer ona teselli veriyor. Damini kızının hiç bir zaman gülemeyeceğini düşünüyor.

Puştkar üzerine battaniye alarak gizlenmeye çalışıyor. Bebeği bir kaç kez çöpe atmak istiyor ancak insanları görünce vazgeçiyor. Yavaş yavaş bebeğin kutsal olduğunu ve Tanrı nın koruması altında olduğunu düşünmeye başlıyor. Elinde bebekle sakin bir ortam arayan Puştkar kendisini battaniye ile gizlemeye çalışırken Daddaji onun dilenci olduğunu zannederek ölen bebekleri için ona altın bir bileklik veriyor. 

İşça bebeğini kaybetmenin üzüntüsünü derinden yaşarken Puştkar bebeği bir türlü bırakamıyor. Yine teşebbüs ederken polis arabasını görünce yine vazgeçiyor. İşça sinir krizleri geçirirken Veer onun en büyük yardımcısı. Rathor ve Tapasya araba yolculuğu yapıyorlar. Keyifleri yerinde. Tapasya annesi ile telefonda konuşurken Jogi ile konuşmaya cesaret edemiyor. Boğazı düğümleniyor. Rathor telefonu elinden alır ve Jogi ye Tapasya nın duygusallaştığını ve konuşamadığını söyler.

Puştkar sonunda müsait bir yer bulmuştur. Bebeği atacaken Tapasya ve Rathore onu görürler. Rathor Puştkar’a seslenir. Puştkar kaçmaya başlar. Raghu onu yakalar ve elindeki bebeği sorar. Puştkar onu bulduğunu ve yetimhaneye götüreceğini söyler. Tapasya ve Rathor da inandılar tabi. Rathore bebeğe sahip çıkar. Tapasya da bebeği çok sever. Rathore büyükannesinin bebeklerini kaybettiklerinde söylediklerini düşünür. Büyükanne hiç ummadıkları bir anda bebek sahibi olabileceklerini söylemişti. Puştkar bebeği almaya çalışsa da Rathor onu alıp eve götürür.

Puştkar eve geldiğinde hemen Nani nin yanına gider. İşi hallettiğini söylerken Divya ve Jogi içeri girerler. Jogi Damini yi arar ve İşça yı sorar. Damini İşça nın bebeğini kaybettiğini söylediğinde Jogi çok üzülür. Evdekilere İşça nın bebeğini kaybettiğini söyler. Rathor bebeği eve getirdiğinde önce büyükannesine müjdeyi veriyor. Büyükannesine teşekkür ediyor ve mucizenin gerçekleştiğini söylüyor. Sonrasında bebek için ninni söylüyorlar, oyun oynuyorlar. Yani bebeğe hemen sahip çıkıyorlar. 

İşça hastaneden ayrılırken gözlerini bebek resimlerinden alamıyor. Kadere bakın ki İşça nın bebeğini Tapasya ya, Tapasya nın bebeğini de İşça ya baktırıyor. Ancak olan İşça ya oluyor yine.

Kördüğüm 182. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 182. Bölüm Özeti 4 Şubat Fragmanı İşça’nın Bebeği Rathor da” üzerine 5 yorum

 1. ada dedi ki:

  bak ALLAH ASKINA BAK ALLAHIN ADINI VERDIM hangi dizi bu kadar cok uzatiliyor o kadar hint dizisi izledim boyle bir dizi gormedim uzattikca uzatiyolar hangi hint dizisi boyle?

 2. Anonim dedi ki:

  bak ALLAH ASKINA BAK ALLAHIN ADINI VERDIM hangi dizi bu kadar cok uzatiliyor o kadar hint dizisi izledim boyle bir dizi gormedim uzattikca uzatiyolar hangi hint dizisi boyle?

 3. Anonim dedi ki:

  gercekden cok sacma

 4. ada dedi ki:

  bu ne bicim dizi uzatdikca uzatiyolar nefret ediyorum kordugum dizisine icca tapasyanin kizini buyutuyo tapasya iccanin kizini bunun sonu yokmu final yapsin ya bu dizi yerine shahrukh khani verseler daha guzel olu bir garip aski versinler bari bunlarin bir sonu var

  1. amir khan dedi ki:

   allah-allahya sana bak diyenmi oldu hem girin diziyi okuyosun hem de diziyi kotuluyosun bu neya bunu hep yapıyorlar sonra kotuluyolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir