Kördüğüm 18 Ağustos Cumartesi Özeti 377. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Akash Meethi’yi kurtarır

Burak 06 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 18 Ağustos Cumartesi  377. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Yine ilk defa ve en önce bu bölümün özetini sitemizde okuyacaksınız….

Asgar detanatörün yanına düşer. Meethi, bombanın çalıştırıldığını fark eder ve zamanlayıcının sesini duyabiliyordur. Akash elçiliğe endişeyle bakar ve Meethi’yi kurtarmaya gider. Akash, Meethi’yi bulmak için elçiliğin içine girer. Onun üst kata çıktığını fark eder ve onu takip eder. Ansari onu durdurmaya çalışır ama boşuna. Akash sadece Meethi ile yaşamak ya da ölmek istiyordur. Akash Ansari’ye benim için endişelenme ama şu masum insanları buradan çıkar der. Meethi terasa gelir. Akash da oraya ulaşır ve ona bağırır. Damini uyanır ve Meethi’ye gitmek ister. Ashfaque onu durdurmaya çalışır ama o ısrar eder.  Akash Meethi’ye, bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyler. Meethi Akash’ın hayatını riske edemez ve ona belinin etrafındaki bombayı gösterir ve oradan gitmesini ister. Akash ona hiçbir şey olmayacağına dair güvence verir. Meethi Gayatri mantrayı( Hindu dininde Mantra, dönüştürücü etkisi olan bir ses, hece, kelime ya da kelimeler grubudur. En çok bilineni  AUM – (OM ) dur.) söylerken Akash bombayı etkisiz hale getirmeyi düşünür. Bir teli çıkarır ama hiçbir şey olmaz. Birlikte yaşayacaklarını ya da öleceklerini söyleyerek ona sarılır.

Asgar, 10’dan geriye doğru sayar ve patlamayı bekler. Bomba sonunda patlar. Herkes şoka girer. Damini Meethi için bağırır ama Ashfaque onu durdurur. Ansari Asgar’ı fark eder ve yakalar. Damini altta Akash ve Meethi fark eder ve şaşırır. Damini, her ikisinin de iyi olduğundan emin olur ve Tanrıya şükreder. Gazeteciler Ansari’yi neler olduğunu sorar. Ansari Asgar’ın, burayı bir insan bombası kullanarak patlatmaya çalışan bir terörist olduğunu söyler ve insan bombası olarak Hintli bir kadını(Meethi) kullandı der. Meethi için o bir terörist değil ve hayatını feda ederek birçok kişinin hatını kurtardı, der. Daha sonra Meethi’yi canlı olarak görünce şok olur. Muhabirler Meethi’ye soru sormak için yanına giderler. Nasıl kurtulduğunu bilmek isterler. Akash ona sarılınca kurtulma anı flash back olarak gösterilir. Akash cebinde kesici olduğunu hatırlıyor. Meethi Gayatri mantrayı söylerken bombasının kemerini aleti kullanarak çıkarıyor ve  havaya fırlatıyor. İkisi de koşmaya başlıyorlar ve bomba havada patladığından ikisi de bu şekilde kurtarılıyorlar. Asgar kaybeder ve Flashback biter. Meethi onlara sevgilerinin gücü ve ülkelerinin kutsamasıyla (hayır dualarıyla)  bu işin üstesinden geldiklerini söyler. Akash da, Tanrı’nın daima doğrularla birlikte olduğunu ekler. Ansari, çifte öfkeyle bakan Asgar’ı yanına alır ve ölüm cezası alacağını söyler. Sonra Akaş ve Meethi’yi cesur hareketlerinden ötürü över. Meethi ve Akash gülümseyerek birbirlerine sarılır.

Nani arabayla bir yere gider. Tapınakta dinlenmek ister ama aşırı kalabalıktır. Arabası bozulur ve sürücü ona tamirin zaman alacağını söyler. Gitmek için taksi çağırır ve şoför üniformasıyla Mukta’yı görünce şok olur. Vishnu seni böyle mi yaptı. Sen Jogi Thakur’un torunusun, sana oraya gitmemeni söyledim der. Mukku, onların karşılıklı kararları olduğunu söyler. Vishnu çocukla ilgilenecek ve ben evimiz için çalışacağım der. Nani irkilir ve aşagılayıcı bakışlarla bakar. Nani para kazanmak için ter döktüğünü kabul ediyorum ancak bir anne olduğunu ve çocuğunun sana ihtiyacı olduğunu unutma der. Vişnu şu anda senin yerinde olmalıydı der. Mukta Vishnu’nun, bebeklerine de iyi bakacağından eminim der. Akash, Damini ve Meethi, ayrılmadan önce Rizvi ailesiyle buluşuyor. Meethi’ye inanmadıkları için Meethi’den özür dilerler. Damini’ye böyle bir kız yetiştirdiği için teşekkür ederler. Ammi, ailesini ve ülkelerini kurtarmaya yardım ettiği için Meethi’ye de teşekkür eder. Zubeida, onun adını verebileceği Meethi gibi güzel bir kızı olmasını ister. Hikayelerini onunla paylaşacağını söyler.

Meethi ve Akash Hindistan’a geri dönerler. Maiyya, hemen Meethi’den özür diler. Akash ve Meethi bugün aarti(dini ayin) yapıyorlarken Malvika onlara katılır. Sankrant’la konuşur. Karın bugün seninle burada olsaydı çok iyi olurdu der. Sankrant kızar ama belli etmemeye çalışır. Meethi Malvika’yı fark eder ve Maiyya’yı kendisini sorar. Maiyya ona hikayesini anlatır. Daha sonra Meethi, Kajri’yi arar. Maiyya, amcasının evine gittiği yalanını söyler. Kajri ona hiç amca ya da herhangi bir şeyden bahsetmediği için Meethi’nin kafası karışır. Maiyya geçiştirir. Malvika, Ambika’yı arar ve Meethi’nin geri döndüğünü söyler. Ambika, Meethi’ni çok akıllı olduğu için ona dikkat etmesini söyler Planımız hakkında bilgi sahibi olurlarsa, hiçbir şey yapamayız der. Malvika, Ekadish’i nasıl kontrol edeceğini bildiğini söyler. Meethi’nin itibarını burada azaltacağım der. Sankrant’la Ambika hakkında tekrar konuşacağını söyler. Sankrant ne zaman  Meethi’ye ve Akaşa’ya baksa  seni özlüyor, der. Hazır ol. Onu doğru zamanda tuzağa düşürmelisin. Bir kez bittiğinde, tüm ailesi bizim kontrolümüz altında olacak. O güzel güler çok yakında gelecek, der.

Meethi Vishnu’yu arar. Vishnu Meethi’nin sesini duyduğu ve iyi olduğunu bildiği için mutluluk duyar. Meethi Mukta ve bebeğin nasıl olduğunu sorar nasıl? Mukta ve bebekle tanışmak ister. Vishnu çocuğa kendisinin baktığını söyler, Mukta’nın taksi şoförü olarak çalıştığını ve iş nedeniyle hala dışarıda olduğunu duyunca şaşırır. Mukta bazı yolcuları Red Light’a bırakır ve ücretini ister. Yolcular Mukta’ya başından aşağıya bakalar. Ona asılırmış gibi konuşurlar. Mukta polisi aramak ister ama birisi telefonunu alır. Vishnu Mukta’yı arar ve telefonu tutan kişi aramayı keser. Vishnu belki de araç kullandığını düşünür. Mukta telefonunu geri ister ancak çocuklar telefonunu birbirlerine atarlar. Bu arada Meethi arar ancak ulaşamaz. Çocuklar yardım için  bağıran Mukta’ya doğru ilerler. Bir kadın (Chameli)Mukta’nın yardımına gelir. Çocuğun birine zayıf noktasından vurur ve diğer adam korkar ve kaçar. Chameli, Mukta’nın bölgeye hiç gelmemesini ya da başının derde girmesi durumunda onu aramasını söyler. Mukta teşekkür eder ve telefonundaki cevapsız çağrılara bakar. Kimseye bir şey söylememeyi düşünür.

Mukta, Vishnu ve bebek Meethi ve Akash ile buluşmaya gelir. Hepsi birbirlerini görmekten çok mutludurlar. Malvika ve Maiyya da oradadır. Malvika misafirleri sorar. Mukta’nın Rathor’ın kızı olduğunu anlamıştır. Gomti Malvika’ya Meethi ve Mukta’nın arkadaş olduklarını ama kız kardeşten daha yakın olduklarını söyler. Malvika, Gomti’yi şaşırtacak şekilde Ambika’dan bahseder .Kız kardeşinin ona her şeyi anlattığı yalanını uydurur. Gomti ona dikkatli olmasını söyler. Ambika için süper tatlı ama masaları size karşı ne zaman açabileceğini asla bilemezsiniz der. Ambika’nın adını burada almayın, çünkü burada herkes ona karşı kızgın der.  Mukta Meethi’ye geçmişi unutmalarını söyler. Artık hepimiz mutluyuz. Meethi Mukta’nın bebeğini alır ve onunla oynar. Mukta bebeğe şu ana kadar herhangi bir isim koyulmadığını söyler. Meethi Mukta’yı çalışmalarından ve cesaretlerinden ötürü över. Akash, şirketinde çalışmaları için onlara iş teklif eder. Mukta ve Vishnu teşekkür eder ve kimsenin yardımını almayacaklarına karar verdiklerini ancak kötü zamanlarda yardımını kabul edeceklerini söylerler .Akash da bebeği sevmeye gelir Malvika onlarında bebek sahibi olmaları gafını bilerek yapar. Herkes aniden susarr. Maiyya sessiz kalmasını söyler. Meethi’nin anne olamayacağını belirtir. Malvika, bir oğlunun onun varisini veremeyeceğini, diğer oğlunun da karısının ise onunla birlikte olmadığını söyler. Bu evin çocukları kutsanmamış der. Herkes söylediklerine üzülür sonra Malvika özür diler. Meethi, bir bebeğin her şeyi nasıl değiştirdiğini Akash’la konuşur. Ona bu mutluluğu veremediği için üzgün olduğunu söyler. Akash sen benim dünyamda ki en önemli şeysin der ve elini tutar. Gerçeği uzun zaman önce kabul ettim. Acıyı düşünmeye devam edersek, mutlu olamayız, hayatımın geri kalanın da gülmek istiyorum der. Meethi’nin bazı düşünceler içinde kaybolur ve Sankrant’ın bu mutluluğu ailemize verebileceğini söyler. Neden onu Kajri ile evlendir miyorsunuz? İkisi de birbirlerine çok yakışıyor seviyorlar, der. Akash Sankrant’ın buna olumlu baktığını ama annesinin ise hiç istemediğini anlar.

Emeğimiz için bir teşekkürü bize çok görmeyin

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 18 Ağustos Cumartesi Özeti 377. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Akash Meethi’yi kurtarır” üzerine 5 yorum

 1. Ceren dedi ki:

  Ozetler cook guzel eĺine saglyk

 2. Yusra dedi ki:

  Bu kördüğüm kaç bölüm sonunda bitiyor pınar hanım ağustos sonunda mı bitiyor

 3. Yusra dedi ki:

  Malvika ve ambika sonradan iyi oluyorlar bildiğim kadarıyla methi. Bi iyilik yapıyor onlarda iyi oluyorlar

 4. Umut dedi ki:

  Özetimiz gelmis teşekkürler Pınar ablacım elinize sağlık çok güzel olmuş

 5. Yusra...... dedi ki:

  Bu kez ilk bennnn sabahtan beri on kez siteye girdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir